Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Motywacja
PostNapisane: 23 paź 2014, o 11:06 

Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:00
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witajcie, jestem tu nowa i zastanawiam się: skąd czerpiecie motywację do tego, żeby żyć zdrowo? I co robicie, żeby chwile słabości 'przegonić'? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Motywacja
PostNapisane: 23 paź 2014, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
hm Nie rozumie Twojego pytania.
Ja tam nie żyję zdrowo i przechodze z diety na dietę
Nie jestem wegetarianką - próbowałam ale mam wielkie zeby na mięso i nic na to nie poradzę.

Widzę, ze kolejny mit się wkradł - do wróżenia nie musze życ zdrowo - myślę,że chodzi Ci o sposób odżywiania.
Nawet nie ćwicze ale dużo spaceruję po lesie i plaży kocham to po prostu

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Motywacja
PostNapisane: 13 lut 2015, o 10:57 

Dołączył(a): 13 lut 2015, o 09:12
Posty: 1
Podziękowań: 0
U mnie motywacja pojawiała się zaraz jak zaszłam w ciąże. Faktycznie te nawyki na [reklama] jakoś zostały. Nie wiem czy miałyście podobnie?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Motywacja
PostNapisane: 6 lip 2015, o 10:36 

Dołączył(a): 6 lip 2015, o 10:33
Posty: 10
Podziękowań: 0
Musisz żyć świadomie, a przez to, zaczniesz dbać o siebie ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2015, o 10:14 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Co to znaczy "skąd czerpać motywację do zdrowego sposobu odżywiania"? Czy nie wystarczy sama świadomość? Widać nie kochasz w ogóle siebie, swojego organizmu... Dla mnie to jest proste - wiem, że coś jest niezdrowe, to tego nie jem, bo mi nie służy, nic więcej mi nie potrzeba.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL