Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: moj dziadek...:)
PostNapisane: 21 cze 2012, o 17:53 

Dołączył(a): 21 cze 2012, o 16:36
Posty: 4
Podziękowań: 1
kurcze najbardziej to mi utkwily w pamieci wyjazdy do dziadka na wies... i to jak nas potem odwozil do przystanku wozem zaprzegnietym w kobylke... i zapach siana i obornika... no nic nie poradze..ale to nadal czuje... z dziadek zawsze byl.. a potem umarl... od kilku lat jak jest mi zle , jak mam jakies trudne sprawy... ide do niego na grob...i siedze mysle, rozmawiam wspominam.... placze...i nigdy ,ale to nigdy nie wrocilam do domu bez nadzieji... nie wiem jakim codem cos sie rozjasnia... wpada jakis pomysl... latwiej podejmuje decyzje... sluszna... :)wierze,ze bliscy sa bliski nas... i wiele moga pomoc bo wiedza wiecej juz od nas...hehe


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2013, o 23:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 20:37
Posty: 14
Podziękowań: 2
Ja również bardzo tęsknię za moim dziadkiem.był dla mnie jak ojciec(bo mój prawdziwy ojciec wogóle się mną nie interesował)...bardzo przeżyłam jego śmierć.nie ma dnia w którym o nim nie myślę.nie mogę sobie darować tego,że mnie przy nim nie było gdy umierał(nie było mnie wtedy w Polsce).parę razy w tygodniu chodze na grób,chociaż wiem że go tam nie ma,ale rozmawiam z nim wtedy i wiem,że mnie słyszy...pomaga mi to bardzo...to on mnie nauczył jazdy na rowerze,zabierał wszędzie że sobą jak było to tylko możliwe.to od niego dostałam pierwsza lalkę barbie...najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa wiąże właśnie z nim...już 7lat minęło od jego śmierci a ja tak ogromnie tęsknię...DZIEKUJE CI ZA TWA TROSKE I MILOSC DZIADKU...nie mogę się doczekać spotkania po tamtej stronie.do zobaczenia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 kwi 2018, o 08:09 

Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 05:56
Posty: 2
Podziękowań: 0
Kształt mojej podróży z moimi przyjaciółmi sprawia, że czuję się dobrze.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL