Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2014, o 12:16 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 lut 2014, o 12:11
Posty: 9
Podziękowań: 1
Witam, bardzo proszę o interpretację moich 2 snów, które się śniły w odstępie 1 dnia. Dodam, że jestem w trudnej sytuacji - zakończenie związku, nie z mojej winy.
Pierwszy sen;
Jestem nad jeziorem... chyba woda była trochę brudna.. jezioro chyba było obrośnięte pałkami szerokolistnymi, przynajmniej z tego miejsca co stałam to widziałam, dookoła nas nasypy z ziemi. Rozmawiam z koleżanką z liceum z którą nie utrzymuję kontaktu i nigdy wcześniej nie byłyśmy sobie bliskie. Nagle czuję strach.. podpływa cienki ale długi wąż, chyba brązowy.. zabijam go cegłówką, potem pojawia się kolejny wąż, tym razem grubszy dłuższy i jaśniejszy, jego zabijam kawałkiem drewna.. nie pamiętam dokładnie. Wydaję mi się, że pojawił się też i 3.. ale nie jestem tego pewna, bo obudziłam się z poczuciem ogromnego lęku który dość długo się utrzymywał.
Wczoraj odbyłam rozmowę z moim partnerem... zdecydował, że się rozstajemy bo on nie jest wstanie się otworzyć a mnie, odrzuca mnie,według niego nic między nami nie "załapało", ponadto okazało się, że ma złe wyniki badań (wcześniej chorował na raka). Uważa, ze skończył to co i tka było nieuniknione i kieruje się rozsądkiem, nie dopuszcza do siebie emocji. Nie powiem bardzo źle to znoszę. Tej nocy miałam kolejny dość dziwny sen. Śniło mi się, że stoję w pokoju przed otwartą szafą chyba coś układam odwieszam, razem ze mną jest moja współlokatorka i słyszymy w kuchni rozmowę naszego współlokatora z jego dziewczyną, pamiętam tylko wyrywki. Wydaje mi się, że on ją krytykował, za źle obrane jajka.. za skorupki które na nim zostały i z pretensją mówi, że skoro ona już tak to pozbywa to co będzie potem? ona go ucisza, bo my jesteśmy w pokoju i możemy to słyszeć, może to usłyszeć moja współlokatorka.... potem wstaje drzwiach i jest w zaawansowanej ciąży, ja chyba z uśmiechem mówię, że Ona już to słyszała i żeby się tym nie przejmowała. Pamiętam, że dziewczyna miała na sobie czerwony golf i na ciążowym brzuchu widocznie odznaczał się jej pępek.
Aktualnie ona nie jest w ciąży.

Bardzo rzadko miewam sny, albo ich nie pamiętam, lub są bardzo chaotyczne, wyrywkowe.
Proszę o kilka słów.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 13:06 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Na razie mogę spróbować pierwszy sen zinterpretowac.
W moim mniemaniu tak jak ja to odczuwam, wydaję mi się, że Ty się boisz choroby partnera, wąż to zapowiedź choroby, więc może boisz się nawrotu czy przerzutów?
Bałaś się tych węży co oznacza, że boisz się swoich skrywany emocji, niby zabijanie węża oznacza szczęście w miłości, może Ty rzeczywiście powinnaś się otworzyć bardziej, porozmawiać z partnerem o tej chorobie i zastanowić się czy chcesz z nim to przezywać, czy masz siły ? Moim zdaniem to mocne odzwierciedlenie Twoich obaw.

P.S. rozmowa z koleżanką niby zwiastuje pomoc dla Ciebie z nieoczekiwanej strony, więc w tym wszystkim, jeśli nie możesz sobie poradzić z tym problemem może powinnaś Ty poprosić o pomoc?

Co do drugiego snu może troszkę później


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 17:14 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 lut 2014, o 12:11
Posty: 9
Podziękowań: 1
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Bardzo wiele w tym zamieszaniu, dla mnie to znaczy.
Czy się boję? nie, to on mnie odrzucił podając innym powód, a ja nie mogę się z tym pogodzić. Jestem gotowa go wspierać ze wszystkimi konsekwencjami.. Ale skoro on mówi, że pomimo iż go fascynuję i mam wszystko to czego on oczekuje od kobiety.. to nie 'zaskoczyło' według niego pomiędzy nami...
Dodam, że o możliwości nawrotu choroby dowiedziałam się dopiero wczoraj.. po tym śnie z wężami..
Drugi sen też mnie bardzo nurtuje, tym bardziej, ze zamieszane są w to osoby które nie są mi za bardzo bliskie...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2014, o 17:35 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
To moze we snie bardziej Jego strach jest przedstawiony, ciężko mi powiedzieć w Twoich snach najważniejsze są odczucia Twoje.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL