Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 12 maja 2014, o 11:02 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
7 w związkach informuje takze o pewnym oddaleniu, a nawet o samotności. Liczba 2, to można powiedziec bardzo dobra liczba dla związku, ponieważ dwa, to symbol pary, dwoje ludzi, a więc informacja, że związek jak najbardziej może być związkiem trwałym. Tak najogólniej 7 z 2, może chodzić o to, że to oddalenie, samotność kiedyś się skończą i będziecie mieć czas tylko dla siebie, zacznie się dziać coś innego, nowego. Jedno się zakończy, a drugie rozpocznie.
Wyzwanie o wibracji 2, już tutaj wiele razy w interpretacjach podawałam, więc możesz poczytać, co oznacza. Wyzwanie Główne jest realizowane całe życie, a obok niego są realizowane wyzwanie I i II, więc można powiedzieć, że główne jest najważniejsze.

Ja tego nie wiem. Data urodzenia jest stała, czyli nic się w niej nie zmieni. Od urodzin mamy taką samą datę, miesiąc, ani tym bardziej rok się nie zmienia, więc tym samym nie można w numerologii zobaczyć, czy karma została przepracowana lub czy partnerzy są w trakcie jej przepracowywania... Jedyne co można uchwycić, to informację o karmie, którą ktoś ma z drugą osobą. A życie, własne obserwacje niech będą najlepszą metodą na weryfikację i sprawdzenie, czy karma została przepracowana, czy też nie. Z reguły często dzieje się to pomimo nieświadomego działania partnerów.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2014, o 22:24 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 104
Podziękowań: 42
To pozostaje mi czerpać tylko dobrą energię z tej 2. Dziękuję Irisko za odpowiedzi i poświęcony czas. :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL