Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2013, o 22:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Archanioł Metatron


Imię Metatron oznacza "72 mistyczne imiona". Jest Aniołem najwyższej rangi. Dowodzi wszystkimi Aniołami. Jest kronikarzem Księgi Życia - spisuje wszystkie ludzkie uczynki.
Metatron strzeże człowieka podczas Jego ziemskiego istnienia. Stara się, aby ludzie sobie wzajemnie nie przeszkadzali, żyli w zgodzie, kochali się i czynili dobro.
Jest obecny podczas ciężkiej pracy, kiedy człowiek traci siły - zachęca do wytrwałości, dodaje świeżej energii. Wspiera w trudnych chwilach, gdy podopieczny jest bezradny i załamany. Podsyła wtedy dobrego Anioła pod postacią pomocnej osoby, poszukiwanej informacji, książki lub szczęśliwego zbiegu okoliczności. Pomaga pozbyć się złych nawyków, wprowadza umiar, rozwagę i harmonię. Zachęca do logicznego myślenia, wzmacnia mądre zasady, podnosi samoocenę, otwiera serce na wewnętrzny spokój. Za Jego jedną z największych zalet uważa się to, że umożliwia stan medytacyjny na głębokim poziomie - wolnym od spraw doczesnych.
Kogo każe los, może poprosić Metatrona o pomoc w znalezieniu właściwych proporcji w swoim życiu.
Obecność Metatrona czyni ludzi otwartymi na subtelne energie, pochodzące z wyższych wymiarów.
Kto odchodzi od Metatrona, automatycznie zamyka sobie drogę na przypływ Jego łask.
Imię Metatrona zapisane atramentem na kawałku papirusa, noszone blisko ciała, uruchamia wewnętrzną moc i odkrywa tajemnice mądrości.
Patronuje tym, którzy czynią dobro.


Tekst do inwokacji:Metatronie, proszę, abym za Twoim wstawiennictwem stał się przekaźnikiem anielskiej energii

Obrazek

Żródło : "Anioły - lustro duszy i losu"


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL