[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Matka
PostNapisane: 14 maja 2013, o 21:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Matka jest źródłem życia, życiową strukturą, oparciem i fundamentem. Matki oferują schronienie, komfort życia, wskazówki, cenne rady i poczucie bezpieczeństwa. Niektóre osoby mogą mieć problemy, wynikające z uniezależnienia się od własnej matki.

Zobaczyć swoją matkę we śnie oznacza pielęgnację i pracę nad własnym charakterem, który do łatwych i przyjemnych może nie należeć, dlatego sen informuje, że pora zacząć pracę nad sobą w celu usprawnienia swojego życia.

Jeżeli nie jesteś matką w swoim życiu na jawie, ale pojawia się sen, że jesteś matką, to sen traktuj jako metaforę, że trzeba pokazywać i obdarzać innych większą ilością swoich uczuć. Zacząć pielęgnować, troszczyć się i opiekować naturą, zwierzętami oraz ludźmi, którzy pojawiają się w Twoim życiu. Musisz być bardziej wrażliwy, umieć współczuć i pomagać. Nie przechodzić obojętnie obok cierpienia.

Jeśli śnisz o swojej zmarłej matce, ten sen odzwierciedla Twój nostalgiczny charakter, skłonność do uciekania w przeszłości, do czasów, które już minęły, do swojego dzieciństwa bądź do okresu, kiedy Twoja matka jeszcze żyła. Sen również może być pewnego rodzaju przekazem z tamtego świata, dusza Twojej matki, może Cię przed czymś ostrzegać lub przeciwnie zachęcać do podjęcia pewnych kroków - wszystko zależy od kontekstu całego snu.

Jeśli widzisz we śnie, matkę, która jest brutalna, okrutna i despotyczna, wskazuje, to, że Twoje metody wychowawcze są błędne i nie możesz ich nadal stosować, bo Twoi bliscy cierpią z tego powodu. Działając tak dalej, owszem możesz osiągnąć sukces społeczny i gospodarczy, ale będzie, to zrobione kosztem rezygnacji z czułości i wrażliwości - a tego potrzebujesz zarówno Ty, jak i Twoja rodzina. Tak postępując i wyrzekając się czułości zamykasz sobie drogę, aby być szczęśliwym człowiekiem. Ostatecznie po jakimś czasie przekonasz się, jak bardzo Twoja postawa boli innych.

Jeśli jesteś matką i śnisz o swojej matce, sen reprezentuje mocne strony Twojej osobowości, ale to także informacja, że masz ochronę, komfort, trwałość, pomoc i miłość i warto z tego korzystać oraz mądrze podejmować decyzje w swoim życiu, aby być może nie powielać błędów swojej matki.

Jeśli śnisz o konkretnej rozmowie, przeprowadzonej z Twoją matką, to znak, że Twoje troski i obawy wkrótce zostaną wyjaśnione i rozwiązane, możliwe, że jeszcze nie wiesz jak się za nie zabrać, ale już niedługo dostaniesz impuls, który zachęci Cię do działania i dużo zmieni w Twoim życiu.

Jeżeli Twoja matka do Ciebie dzwoni, sen sugeruje, że masz duże zaniedbania w obowiązkach, nie radzisz sobie z nimi nie masz poczucia odpowiedzialności. Idziesz złą drogą.

Jeśli Twoja matka nazywa Cię po imieniu we śnie, oznacza to, że trzeba zwrócić większą uwagę na swoje obowiązki i sprawy dnia codziennego. Skupić się na swoim życiu i być może odrzucić błędne przekonania.

We śnie kłócić się z matką, sen odzwierciedla problemy w relacji z matką w realnym życiu, pokazuje Twoją upartość i mimo wszystko trwanie przy swoich racjach.

Bać się własnej matki, sen wskazuje na bezpodstawne obawy, które towarzyszą Ci w życiu codziennym. To także może być znak, że masz żal do matki lub zrobiłeś coś w swoim życiu, co na pewno wywoła u niej gniew, dlatego ta bojaźń przekłada się na Twoje sny. Porozmawiaj ze swoją rodzicielką, wyjaśnić bolesne sprawy, każda matka chce dobrze dla swojego dziecka, dlatego nie obawiaj się jej reakcji.

Widzieć płacz własnej matki, sen ostrzega Cię przed pochopnym podejmowaniem decyzji, a tym bardziej przebywaniem i znajomością z niebezpiecznymi ludźmi. Rozsądnie wybieraj towarzystwo, w kręgu, którego się obracasz.
Ten sen bezpośrednio może dotyczyć Twojej matki, może oznaczać jej ból i cierpienie, a także zbliżającą się do niej chorobę.

Jeśli widzisz chorą matkę, to znaczy, że niedługo w Twoim życiu zagości cierpienie i smutek z powodu śmierci bliskiej osoby lub straty czegoś co bardzo długo budowałeś.

Śnić, że Twoja matka jest w ciąży, sen ten oznacza, że być może obawiasz się reakcji swojej matki, na wieść, że Twoja rodzina się powiększy lub, że z powodu ciąży będziesz zmuszony zmienić swój stan cywilny.
Jeśli młoda kobieta śni, że jej matka jest w ciąży, sen oznacza powód do gniewu na sytuację, które zakłócają jej życie społecznie i uniemożliwią rozwijanie się. To także informacja, że młoda dziewczyna ma własne sprawy, niż zajmowanie się młodszym rodzeństwem.

Śnić, że samemu jest się matką jest to informacja, że wystąpią duże zmiany w Twoim życiu, które będą dotyczyć kilku dziedzin życia i będą wymagać od Ciebie dużej odpowiedzialności.

Obrazek


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL