Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 81 ] 
1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mapa Marzeń
PostNapisane: 18 mar 2012, o 21:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Możliwe, że już ktoś z Was o niej słyszał, inni może już wykonali nie jedną taką mapę w swoim życiu, a jeszcze inni spotykają się z nią pierwszy raz. Opiszę w skrócie, o co chodzi z tą Mapą Marzeń. :)

Mapa marzeń jest techniką działającą na naszą podświadomość, poprzez obrazki, czy słowa. Można powiedzieć, że służy do zaprogramowania naszej świadomości na spełnianie marzeń, bo przecież nie od dziś wiadomo, że jak się czegoś bardzo chce, ciągle o tym czymś mówi/myśli, to, to w końcu się spełnia.
Mapę Marzeń można bardzo prosto wykonać, po prostu malujemy/rysujemy/przyklejamy/piszemy nasze marzenia/pragnienia.
Można ją wykonać na zwykłej kartce z bloku albo, chociażby w paincie. Technika już zależy od osoby wykonującej. Należy wykorzystać swoją kreatywność!

Przypomnij sobie czasy dzieciństwa i do działa! Mapę możesz wykonać na zwykłej kartce z bloku do tego celu można użyć starych czasopism powycinaj z nich swoje marzenia, na przykład, jeśli marzysz o bajkowej sukni ślubnej, wytnij ją i przyklej na swoją Mapę Marzeń. Tak samo z pozostałymi życzeniami : nowym samochodem, rowerem, wycieczką do Egiptu, idealnie smukłej sylwetce itp. Jeśli marzy Ci się mężczyzna "idealny", po prostu opisz na planszy jakie powinien mieć cechy charakteru oraz jak powinien wyglądać.
Tylko o jednym należy pamiętać -, aby swoje życzenia przedstawiać na mapie w formie dokonanej.
Masz szerokie pole popisu! Jeśli nie znajdziesz w czasopismach interesujących Cię obrazków, to możesz je wydrukować, sama/sam namalować albo zastąpić słowami. Pamiętaj! Wszystko jest możliwe wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię!

Obrazek


Mapa Marzeń, to rodzaj magicznego rytuału, nie zaszkodził go wykonać we właściwym czasie, na przykład w czasie nowiu księżyca. Najbliższy wypada 22.03.2012r.

Mapę należy wykonać w przeciągu 48 godzin od momentu wejścia księżyca w nów. Jest, to ważne, aby nie malować (wyklejać) jej w nieskończoność. To powinno być energiczne twórcze działanie, które uruchomi magię podświadomości. Rozciąganie w czasie, przerywanie pracy na kilka dni, odkładanie na później nie przynosi spodziewanych efektów.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 mar 2012, o 21:13 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 276
Podziękowań: 119
Czytałem wywiad jednego z promotorów filmu "Sekret" (John-a Assaraf-a). Mówił on, że w swoim biurze umieścić w widocznym dla siebie miejscu, zdjęcia wymarzonego, luksusowego domu.
Przez kilka lat miał przed sobą cały czas ten obraz, aż w końcu udało mu się - stał się milionerem, dzięki czemu mógł wybudować taki dom, o jakim zawsze marzył.

Dla zainteresowany prezentacja jego domu, który sobie wizualizował:


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 5 kwi 2012, o 06:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 12:42
Posty: 36
Podziękowań: 2
ja zrobiłam zobaczymy

_________________
miłosci i szczęścia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 5 kwi 2012, o 12:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Ja również zrobiłam, teraz czekam na efekty:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 7 kwi 2012, o 07:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2012, o 12:42
Posty: 36
Podziękowań: 2
partner i dziecko to mi sie marzy

_________________
miłosci i szczęścia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 7 kwi 2012, o 14:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
leila napisał(a):
partner i dziecko to mi sie marzy

Na pewno spełnisz swoje marzenie :-* Z całego serca Ci tego życzę! :-*


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 13:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 13:29
Posty: 15
Podziękowań: 0
ja tez zrobiłam

_________________
szczęścia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 13:59 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
kiedy nastepny now? Ja nie zrobilam.

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mapa Marzeń
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 14:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
21 kwietnia jest następny nów :)
Także jak chcesz zrobić, to można się pomału przygotowywać :)

A również Ci, którzy do swojej Mapy Marzeń chcą coś dokleić, dorysować mogą, to zrobić 21 kwietnia. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 kwi 2012, o 19:42 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
ooo to juz za kilka dni, musze sie koniecznie przygotowac :)

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL