Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2013, o 10:31 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
Cytuj:
What brings atoms and molecules together, what separates them? The opposing forces of cohesion and of dispersion both spring from Fohat. What but the dynamic energy of life turns a germ into a foetus in the mother's womb, and later on into a baby which becomes a man or a woman? What brings about old age, decay and death? The destructive aspect of that same energic force.

Cytuj:
Co trzyma atomy i cząsteczki razem, co je rozdziela? Przeciwstawne siły spoistości i rozprzestrzeniania, obie wyrastają z Fohat. Cóż jeśli nie dynamiczna energia życia zmienia zarodek w płód w łonie matki,a później w dziecko które staje się kobietą lub mężczyzną ? Cóż za siła przynosi starość, zepsucie i śmierć ? Niszczący aspekt tej samej siły


Tak, spoistość i rozkład. Ja poznałem tę siłę pod nazwą vibration of chi, wibracja chi.


Cytuj:
"Sory", ale Fohat jak najbardziej istnieje, zapamiętaj, że jeżeli coś jest sprzeczne z twoim systemem wierzeń, to nie znaczy, że tego nie ma.


nie kwestionuję tego a nazwę która jest dość dziwna.

Cytuj:
Właśnie się dowiedziałam jak ja mało jeszcze wiem.


w sumie nie jest to siła z którą pracuje wiele systemów ale dość często ujawnia się
przy okazji jakiś przejść energetycznych.

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 12:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Czyli ten pyłek taki mieniący się , który ostatnio widziałam to była wlasnie energia, a Ewelina mi gratulowała?

A jak to się ma z przekazywaniem komuś energii?
Ja jako osoba ucząca się mogę zrobic coś nie tak?
Próbowałam, wydaje się, ze mi wychodziło tzn próbowalam pobrac energie np ze slonca po to zebym ja nie odczula zbyt wielkiego spadku energii i oddac komus


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 wrz 2015, o 21:09 

Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 21:02
Posty: 14
Podziękowań: 0
Witam, widzę, że temat bardzo ciekawy ale od lat nikt się na nim nie wypowiadał. Resner, czy poszedłeś dalej w swych odkryciach i jak zmieniło się Twoje podejście do tej sprawy na przestrzeni czasu? Ja osobiście w dzieciństwie miałem coś w rodzaju "drugiego wzroku" tzn. skupiając wzrok na jakimś punkcie przestrzeni byłem w stanie dostrzec coś, co jak gdyby wypełniało tę samą przestrzeń ale znajdowało się w ukryciu i dopiero gdy spojrzałem na to w ten drugi sposób, to coś zaczęło się wyłaniać. Raz zobaczyłem oczy, które patrzyły na mnie z pułki wiszącej na ścianie w drugim pomieszczeniu, oczy, które można by wziąć za kocie oczy, bo tak wyglądały. Przestraszyłem się i więcej nie próbowałem. Strach niestety nie jest sprzymierzeńcem w tych sprawach. Obecnie nie mi nie pozostało z tamtych zdolności, jednakże kiedy patrzę na jakiś przedmiot, to mam wrażenie, że przecinają go strumienie maleńkich, białych, rozpędzonych punktów tworzących linie, które biegną w różnych kierunkach. Jak więc można pracować, żeby jakoś pociągnąć ten temat dalej?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2015, o 11:21 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Nitron, myślę, że możesz medytować, zapytaj swojego przewodnika co proponuje i niech Cię poprowadzi w rozwoju. Oczywiście musisz dać wewnętrzną zgodę, czyli nie mieć oporów.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 wrz 2015, o 16:45 

Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 21:02
Posty: 14
Podziękowań: 0
Ewelina, nie rozumiem kim jest przewodnik, o którym wspomniałaś. Możesz coś więcej o nim powiedzieć?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2015, o 11:05 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Przewodnicy to istoty, które opiekują się nami przez całe życie i zawsze są po naszej lewej stronie. Czasem słyszymy ich głos, czasem pokazują nam obrazy.... Przewodnik nie jest aniołem, tylko istotą, która kiedyś żyła na Ziemi i przeżywała podobne sytuacje.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2015, o 18:08 

Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 21:02
Posty: 14
Podziękowań: 0
Gdzieś przeczytałem, że pomoc przewodnika stosuje się podczas sesji regresji niehipnotycznej, tylko, że w tym przypadku w jego rolę wciela się nadświadomość, która Wie, co jest dla nas dobre, a co szkodzi. U mnie od dawna jest problem komunikacyjny. Tak samo nieskutecznie jak komunikuję się z ludźmi, tak komunikuję się ze swoją nad- oraz podświadomością. Być może te poziomy są u mnie z góry w naturalny sposób zablokowane, ponieważ ciało broni się przed dostępem świadomości będącej na niewłaściwym poziomie. Sam szkodzę sobie i robię w swoim życiu zewnętrznym bałagan, dlatego też komunikacja z bardziej subtelną, wewnętrzną częścią mnie staje się niemożliwa. Przez to muszę robić ogromny wysiłek intelektualny i emocjonalny, żeby zrekompensować to, czego nie otrzymuję od innych wewnętrznych "instytucji" odpowiedzialnych za prawidłowe "rozpoznanie terenu" i działam bez wsparcia mądrości tych doradców. Dlatego też spytałem o przewodnika, ponieważ chętnie bym się z nim skontaktował, żeby nauczył mnie komunikacji.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2015, o 18:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Niron kiedyś na pewnej sesji dziewczyna rozmawiała z jasnowidzem, i żaliła się że nie słyszy swojego przewodnika, wiesz co jej powiedział ?To się zamknij !

Przewodnik nie jest żadną z naszych części, jest odrębną istotą tak anioły.
Nie mam pojęcia co twój przewodnik, myśli ale po przeczytaniu co napisałeś , to ja mu się nie dziwię że się z Tobą nie komunikuję. twóje słowa : działam bez wsparcia mądrości tych doradców.

Wiesz co, trzeba mieć trochę pokory takiej prawdziwej , a ego schować sobie do kieszeni.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 wrz 2015, o 18:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Aby usłyszeć trzeba umieć słuchać.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 wrz 2015, o 18:07 

Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 21:02
Posty: 14
Podziękowań: 0
Masz rację Kamea, moje ego jest moim największym problemem. Za to mi się dostaje po dupie. Próbowałem sił na takich forach jak "brama oświecenia", gdzie prowadzą cię krok po kroku w celu zdekonspirowania swojego ego, ale zatrzymałem się w jakimś miejscu i pogubiłem. Czytałem Eckharta Tolle, Kena Willbera i wielu innych mądrych ludzi, ale moje ego jest jak bumerang, powraca, a ja je chwytam... Czy znasz jakąś skuteczną metodę walki z tym?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL