Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 gru 2016, o 21:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Mówi się, że w obecnych czasach rodzą się niesamowite dzieci. Niektórzy uważają, że pomogą odmienić nasz świat.
Poniższy filmik pokazuje, jak kilkuletnie dziecko może być mądrzejsze od swoich rodziców:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 gru 2016, o 22:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2016, o 20:03
Posty: 18
Podziękowań: 1
Ponieważ dieta to pierwszy krok do podniesienia swoich wibracji.

Pozdrawiam

Wesołych Świąt

_________________
rozmowyzezrodlem.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 gru 2016, o 13:21 

Dołączył(a): 26 gru 2016, o 15:14
Posty: 5
Podziękowań: 0
Widziałam sporo podobnych filmików z dziećmi


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2017, o 12:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2017, o 11:51
Posty: 15
Podziękowań: 0
Mięsa nie jem od jakis 10 lat, weganinem jest od jakis 3 lat ale nie wplynelo to na moja duchowac? co moge robic by sie rozwijac?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2017, o 15:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2017, o 15:21
Posty: 9
Podziękowań: 0
Nie szukałabym tu jakichś głębszych doznań, raczej po prostu nie lubi smaku. Niektóre dzieci nie lubią smaku szpinaku, inne słodyczy, a jeszcze inne mięsa


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2017, o 13:44 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1728
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 606
niestety nie jest to kwestia smaku, mięso obniża wibracje, bo jest niskowibracyjne (ból, cierpienie zwierząt, poczucie nieszczęścia) i mogę powiedziec na swoim przykładzie... Wypróbowałam wiele diet, bo czułam, że coś jest nie tak jak powinno i najlepsza jest dla mnie dieta wegetariańska, przy której moje widzenie jest o wiele, wiele bardziej wyostrzone. Potrafię nad tym lepiej panować, czuję się silniejsza. Po dwóch tygodniach widać pierwsze efekty. To nie tak, że absolutnie nigdy nie pozwalam sobie jeść mięsa, zdarza się, że mam na coś ochotę, ale bardzo rzadko i słucham swojego organizmu - on do nas mówi, ale bardzo subtelnie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 sty 2017, o 19:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
Mięso to nie jedyny hamulec rozwoju, obecnie gorszym hamulcem jest chemia w żywności co powoduje że jest ona sztuczna.
Szukaj ekologicznej żywności, wtedy poczujesz różnice i pójdziesz do przodu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 sie 2018, o 20:40 

Dołączył(a): 31 lip 2018, o 06:29
Posty: 4
Podziękowań: 0
Zgadzam się z wami, ja jako dziecko nie lubiłam jeść mięsa, po prostu mi nie smakowało i czułam, że go nie potrzebuję. Od zawsze uwielbiałam owoce i warzywa. Od jakiegos czasu czuję, że moje zywienie to nie to czego bym chciała i planuje przejście na wegetarianizm, ale stopniowo. Nie chcę jeść mięsa, czuję że mi ono jakby ciąży. Rozwijam się duchowo i mam wrażenie, że to odpowiedni moment na ten krok. Może ktos z was ma jakieś rady od czego zacząć przechodzenie na wegetarianizm, a może z czasem i na weganizm, kto wie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sie 2018, o 08:42 

Dołączył(a): 22 sie 2018, o 08:30
Posty: 1
Podziękowań: 0
noahn192 napisał(a):
Może ktos z was ma jakieś rady od czego zacząć przechodzenie na wegetarianizm, a może z czasem i na weganizm, kto wie.

Musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę fakt, że mięso w diecie wypadałoby zastąpić jego roślinnymi odpowiednikami, w celu uniknięcia problemów zdrowotnych. Przygotowywanie posiłków wegetariańskich niej jest na samym początku łatwym zadaniem, więc może zastanów się też nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego Wygodna Dieta. Na wygodnadieta.pl/dieta_wegetarianska możesz sobie sprawdzić przykładowe menu. Smak potraw jest bardzo zaskakujący, a sam catering nie jest jakoś bardzo kosztowny.

;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL