Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lustro
PostNapisane: 4 cze 2013, o 15:04 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Jeśli śnisz o własnym odbiciu w lustrze oznacza to, że rozważasz swoje własne zachowanie oraz to, jaki jesteś. Odbicie w lustrze to obraz tego, jak postrzegasz siebie i jak chcesz, żeby inni cię widzieli.

Jeśli śnisz o tym, że nie widzisz swojego odbicia w lustrze to znaczy, że ​​straciłeś poczucie tożsamości. Być może zmieniłeś się na korzyść innych lub sam już nie wiesz kim naprawdę jesteś.

Rozbicie lustra w swoim śnie sugeruje, że zmieniasz stary obraz siebie. Kładziesz kres starym zwyczajom. Rozbicie lustra jest to również stary symbol siedmiu lat pecha.

Pęknięte lub złamane lustro oznacza słabą wolę lub zniekształcony obraz siebie. Alternatywnie, oznacza to, że masz położyć kres swoim starym nawykom i schematom.

Zaparowane lustro oznacza mgliste pojęcia kim jesteś i zamieszanie w swoich życiowych celach. Brakuje Ci jasności i celu w działaniach oraz kwestionujesz swoje poczucie wartości.

Widok nieznajomego w lustrze to znak, że nie jesteś z siebie i swojego postępowania zadowolony. Uważasz, że zdradziłeś własne ideały, dlatego nie rozpoznajesz się w lustrze. Najwyższy czas na odpoczynek i chwilę zastanowienia się nad samym sobą.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL