Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: lustra
PostNapisane: 8 sty 2013, o 00:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Czy ktoś wie coś na temat luster w domu? Zwrócił mi ktoś uwagę, żebym zlikwidowała w domu lustro złożone z paru części bo tak samo rozpadnie mi sie życie. Co Wy na to?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sty 2013, o 17:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Przy okazji wypadało by przestać korzystać z papieru toaletowego gdyż istnieje ryzyko że nasze życie będzie do d*****. Moim zdaniem sam wybór takiego lustra między innymi wynika z chęci postrzegania świata z różnych perspektyw i wielowątkowego myślenia. Takie rady można wsadzić komuś w buty i cieszyć się własnym odbiciem w mozaikowym lustrze.

Skoro jesteśmy w temacie, próbował ktoś z was medytacji z lustrem?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: lustra
PostNapisane: 8 sty 2013, o 18:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Czyli generalnie jakiś przesąd wymyślony przez kogos?
P.s. Co do używania papieru nawet jakby miało być życie do d**y nie przestalabym :D, ale d,iekuje za dosadne wyjaśnienie wątpliwości.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: lustra
PostNapisane: 8 sty 2013, o 18:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
co do papieru... nie ważne, ilu warstwowy będzie- i tak zawsze będziemy go składać na pół :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: lustra
PostNapisane: 8 sty 2013, o 18:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
Ja składam 2 razy na pol :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sty 2013, o 18:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Nie istotne jaki temat wybierzesz i tak wszystko ku jednemu zmierza :)Dla czego podchwyciłyście auorat temat papieru. Przecirz tyle już wątków o tym było :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: lustra
PostNapisane: 8 sty 2013, o 18:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
mi się spodobało to porównanie lustra do tylka:P


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: lustra
PostNapisane: 8 sty 2013, o 20:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
normalnie Arteurus :))) rewelacyjne i obrazowe porównanie :) mnie sie podoba

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: lustra
PostNapisane: 8 sty 2013, o 20:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 365
A ustawienie luster? Wg feng shui nie mogę być naprzeciw okien i drzwi, bo blokuje przepływ energii, a ja mam takie mieszkanie, ze tak czy tak będzie na przeciw okna lub drzwi.
Tylko bez porównań do części ciala


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 sty 2013, o 21:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 172
Podziękowań: 63
Feng shui nie jest wymysłem człowieka który skręcił sobie kostkę po tym jak czarny kot przebiegł mu drogę i nie opiera się na indywidualnym odczuciu twórcy. Jeśli chodzi o lustra to nie jestem specjalistą ale wiem że odpowiednio ustawione harmonizują przepływ energii. Nie powinno się na przykład odbijać od nich światło słoneczne ani tym bardziej to odbite od księżyca do póki nie trafi wcześniej na powierzchnie znajdującą się naszej atmosferze i nie przejmie jej "smaku".

Jeśli chodzi o FS to kilka osób z tego forum mogło by napisać nie jedną wartościową publikacje na ten temat więc ograniczę się do tych kilku słów które faktycznie sprawdzały się w zastosowaniu :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL