Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2012, o 12:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Są pośród was tacy, którzy żyją zaledwie cząstką tego co robią inni. To się zmieni. I to właśnie przez tą zmianę, Ci, którzy mają w posiadaniu potężny procent waszego światowego bogactwa, robili wszystko co w ich mocy, aby zablokować wdrażanie waszego nowego systemu finansowego. Uważają oni te wydarzenia za zagrożenie dla ich ogromnych ilości bogactwa, które gromadzili przez lata przez ograbianie ludzi z ich własności. Ilość tego majątku, skradzionego wam, jest oszałamiająca, kiedy każdy sobie uświadomi, za jakie środki ludzie byli zmuszani tylko do tego żeby przetrwać.

Obrazek

Nawet w krajach rozwiniętych, jak Stany Zjednoczone, klasa robotnicza żyje za ułamek tego, do czego naprawdę mają prawo w ramach systemu opartego na sprawiedliwości. W wielu innych krajach procent społeczeństwa żyjący w biedzie jest bardzo wysoki, gdyż nie dopuszcza się ich do udziału w naturalnym bogactwie tworzonym przez społeczeństwo. To także ulegnie zmianie.

Istnieje wiele innych środków na prowadzenie uczciwego systemu gospodarczego. Aktualnie funkcjonujący system, wybrany przez ledwie kilku, który został zaprojektowany przez tych kilku, aby mogli oni gromadzić niezliczone fortuny i aby ta grabież pozostała niezauważona przez jak największą część populacji. Ci, którzy mieli odwagę wypowiedzieć się na te tematy byli uciszani, a wasze media zostały wykupione przez tych oszustów, jako bardzo ważny surowiec dla wielu ich działań. Bez mediów, które przekazywałyby ludziom informacje, że coś jest nie tak, wielu naiwnie uwierzyło, że wszystko jest w porządku. To również ulega zmianie, głównie dzięki wam, ludziom, którzy postanowili, że będą swoim własnym głosem i rozpoczęli dzielenie się tymi informacjami pomiędzy sobą, z małą pomocą głównych mediów.

Teraz, kiedy już pierwsze lody zostały przełamane, to do ludzi będzie należało ustalanie agendy mediów, a nie na odwrót. Niektóre z waszych głównych placówek medialnych będą teraz podążać za waszym przewodnictwem i rozpoczną odkrywanie wydarzeń, do których wcześniej nie mięli dostępu, a które będą się pojawiać zarówno na ziemi jak i niebie. To jest nowa droga, i będziecie mogli doświadczyć tego na własne oczy, gdy tylko ujawnione zostaną masowe aresztowania członków zbrodniczego Kabała i ich wielu współpracowników. Będzie to dla was znak, że te placówki medialne są wolne ze szponów Ciemnych i mogą kontynuować to co zawsze powinni byli robić, czyli informować o prawdzie o wydarzeniach, które mają miejsce na świecie.

Wielu z was z przenikliwością zauważyło wycieki tych informacji o aresztowaniach i postępowaniach dotyczących poprzednich dochodzeń. Ta tama zaczyna się kruszyć i wkrótce pęknie, uwalniając rzekę działań, które były prowadzone na waszej planecie. My, Komanda Asztara, będziemy monitorować te aktywności i zapewniamy, że żadne siły jakiegokolwiek kalibru, nie będą mogły się wtrącać w te aresztowania ani w żadne inne wydarzenia. Pozostajemy w pogotowiu, w pełni przygotowani, aby interweniować w razie jakichkolwiek ruchów, które będą odebrane jako zamiary ingerencji w postępujące sprawy. Posiadamy technologie, która umożliwia błyskawiczne usunięcie każdej ilości sił, bez względu na to gdzie się znajdują i przeniesienie ich to zabezpieczonych ośrodków, gdzie będą przebywać w oczekiwaniu na legalne zarzuty. Siły nadal przynależne do Kabała, otrzymały ostrzeżenie o tych nieuniknionych postępowaniach, jeśli będą się wtrącać. Wyraziliśmy się wobec nich bardzo jasno i będziemy honorować nasze słowo.

Po tych wielu aresztowaniach, wasze społeczeństwa natychmiast rozpoczną programy restrukturyzacji, przebudowując od góry do dołu wszystkie światowe rządy. Stare drogi waszych przestarzałych paradygmatów, które zawiodły w próbach efektywnego zarządzania, zostaną zastąpione zaawansowaną formą przywództwa. Pod tym przywództwem, ludzie w waszym świecie będą wolni, dzięki czemu mogą wzrastać i żyć jako prawdziwie wolne jednostki, nie przywiązane do żadnych doktryn i drakońskich zasad.

Zmiany będą nagłe i efektywne. Żadne jednostki także nie będą miały pozwolenia na wtrącanie się w czasie wdrażania tych zmian, a każda próba spotka się z szybką akcją z naszej strony, której konkluzją będzie usunięcie owych jednostek do zabezpieczonych ośrodków, gdzie rozpoczną program reedukacji. Tak to właśnie musi wyglądać. Każdy będzie wolny to tego, żeby wyrażać swoje zdanie, protestować i wszystko czego tylko zapragnie. Ludzkość będzie się radować możliwościami swobodnego wypowiadania swojego zdania i wolnością ekspresji, a dla wielu z was będzie to pierwsza możliwość, żeby to tak naprawdę uczynić.


Wasi nowi przywódcy będą wdrażać wiele nowych programów tak szybko jak to możliwe, aby uwolnić tak wielu w waszym świecie od cierpienia i walki. Ci, którzy są w największej potrzebie skorzystają z tych programów w pierwszej kolejności. Tak to właśnie będzie wyglądać i czujemy, że wielu z was wyrazi swoje pragnienie, żeby tak było. Jakaż to będzie radość dla wielu, gdy w końcu będziecie mogli ujrzeć pomoc dawaną tym najbardziej potrzebującym. Wielu z was będzie pracować z nami i będziecie mieli możliwość ujrzeć radość na twarzach tych, którzy otrzymają te błogosławieństwa z pierwszej ręki, i oczekujemy aby wykonać naszą część pracy, aby to wszystko było możliwe.

Prosimy, pomóżcie nam pomóc wam, przez pozbywanie się ostatnich przeszkód zalegających na drodze naszego przybycia, rozprzestrzeniając informacje o naszej obecności na waszym niebie. Pragniemy zobaczyć reprezentantów tego zrozumienia w całym waszym świecie i widzimy, że czynione są pozytywne postępy w kierunku tego celu, każdego dnia, jak i każdej godziny w której te informacji docierają do miejsc i ludzi, którzy nigdy nawet nie rozważali tych możliwości. Jesteśmy za to prawdziwie wdzięczni wszystkim, którzy biorą udział w tych wysiłkach, a w nagrodę, nowa Ziemia dla każdego z was, aby rozpocząć swoje życie na nowo. Właśnie to zyskujecie poprzez swoje wysiłki i wkrótce każdy otrzyma nagrodę za swoją dobrze wykonaną pracę.

Kontynuujcie w tworzeniu fundamentów pod te zmiany poprzez udostępnianie tej informacji każdemu, kto będzie pragnął się z nią zapoznać. To wszystko co jesteście w stanie dla nich zrobić i nie prosimy o nic więcej. Bardzo ważne jest, aby tak wielu jak to możliwe, miało chociaż na uwadze te wydarzenia, jako możliwości, bez względu na to czy pragną wierzyć, że to się wydarzy czy nie. To wszystko jeśli chodzi o nasze zamierzenia, gdyż nie jest ważne aby ktokolwiek akceptował te informacje i traktował jako fakt. Wszystko zostanie odkryte w odpowiednim czasie i wszyscy dowiedzą się, że mówiliście prawdę. Nie będzie się dało zaprzeczyć.

Jesteśmy waszą Świetlaną Rodziną z gwiazd.

Wiadomość od Galaktycznej Federacji 7.03.2012


Channeling przez : Grega Giles
Przetłumaczyła: Sandra
Źródła: http://ascensionearth2012.blogspot.com/ & http://ascensionearth2012.blogspot.com/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL