[ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Liczby Karmiczne
PostNapisane: 18 lis 2012, o 17:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Liczby Karmiczne, to 13,14,16,19,26

Wśród liczb w Numerologii są liczby nazywane karmicznymi, symbolizujące nasze zaległe sprawy, coś, co w tym wcieleniu musimy przepracować. Są to tez nasze poprawki z poprzedniego życia, coś, czego nie dokończyliśmy, co nam się nie udało... Obecność ich w portrecie numerologicznym pokazuje takie właśnie zaległości do przerobienia.

Należy unikać tych liczb, jeśli wybieramy dla siebie ważne daty np. numery telefonów komórkowych. Kwestia ta dotyczy także imion i tak np. nadanie dziecku imienia zawierającego taki "prezent" rzutuje niewesoło na całe jego późniejsze życie... Liczby Karmiczne mogą również przyczynić się do rozpadu związku/małżeństwa lub innych nieszczęśliwych wydarzeń w naszym życiu.

Karmę trzeba przepracować, bez wątpienia. Niemniej lepiej to robić w sposób świadomy. Inaczej wskutek problemów spadających na nas bez ograniczeń, zamiast odpracować, gromadzimy kolejne długi karmiczne i kółko zaczyna się zamykać... Zatem unikajmy liczb karmicznych tam, gdzie możemy o tym decydować. Karma nie odpracowana i tak nas dogoni, a przecież w międzyczasie możemy zgromadzić wystarczająco dużo dobrej zasługi, by wyjść z tego starcia zwycięsko...
Podam różne interpretacje Liczb Karmicznych, różne ponieważ pochodzą z różnych źródeł i są autorstwa różnych osób, a trzeba pamiętać, że każda szkoła numerologii ma swój własny system i swoją własną interpretację.

Dług karmiczny pracy - wibracja 13

Wibracja 13 – karmiczne zobowiązanie pracy. To nie znaczy kara za lenistwo, ale tzn., że na to wcielenie, na tę naszą drogę życia wybraliśmy sobie akurat doświadczenia, które będą uczyły nas cierpliwości, rzetelności, skupienia, oddania się.
W pewnym sensie ta wibracja nazywana jest boskim czynnikiem lub liczbą przeznaczenia, bo jest to wibracja transformacji, przemian. Przemian, które nie pozostawiają niczego takim, jakie było. Niewiele wibracji w naszym portrecie dokonuje tak radykalnych zmian. Przy wielu wibracjach, np. przy 1 z 10 możemy tworzyć coś nowego w oparciu o coś starego.
13 powoduje zamknięcie cyklu, odcięcie możliwości i rozpoczynanie od nowa. Karma pracy w tej wibracji to konieczność samodzielnego zdążania do celu.

Co 13 daje w życiu codziennym?
Osobie, która ma tę wibrację daje możliwość, wibrując pozytywnie tą 13ką, że będzie to osoba bardzo pracowita.
Ta 13, szczególnie, jeśli jest z dnia urodzenia, z drogi życia będzie powodowała, że taka osoba właściwie od najmłodszych lat będzie poszukiwała zajęć dających jej możliwość samodzielnego zarobkowania, ale przede wszystkim, żeby zaspokoić własne potrzeby. Tak więc ta 13 wnosi do naszej struktury charakterologicznej odpowiedzialność za własne widzi mi się (np. jeśli młoda dziewczyna chce kosmetyki z wyższej półki to najpierw idzie i zarabia na nie pieniądze, czyli nie obciąża budżetu domowego, a jednocześnie uczy się też planowania, rozeznania, wyznaczania sobie celu).
Mając 13 bardzo dobrze jest obrać sobie cel, na który zarobkujemy pieniądze, czyli nie na zasadzie: będę zarabiał pieniądze, będę dbać o swoją pracę po to, żeby napełniać swoje konto i żebym czuł się bogaty. Absolutnie tego nie wolno jest robić, bo 13 w swojej strukturze porusza wszystko co skostniałe, czyli w momencie, jeśli dokona się takiej próby odkładania i to miałoby być samym celem pracy to tak naprawdę zaraz zadzieje się coś takiego, co spowoduje, że te tzw. zapasy trzeba będzie uruchomić i nie tylko je całe spożytkować, ale jeszcze czasami potrafi zaistnieć debet.

13, szczególnie przy silnych wibracjach niezależności, czyli przy 9, 8, 1 będzie powodowała, że np. osoba nie będzie wydawać więcej niż posiada, czyli są to osoby z dużą awersją do wszelkiego rodzaju długów, kredytów.

13 jest to przede wszystkim transformacja zawodowa, a tzn., ze rzetelnie trzeba zdążać do tzw. .sukcesu.
natomiast nie ma co liczyć przy tej wibracji na tzw. ciepłą posadkę na szczycie góry, na którą żeśmy się wspinali.
Jeśli występuje ta wibracja w portrecie w dacie urodzenia należy samemu dokonywać tych zmian, czyli w momencie, kiedy już w pewnej przestrzeni zawodowej osiągnęliśmy ten szczyt, osiągnęliśmy formę uznania, na której wszyscy inni mogą bazować, to my powinniśmy natychmiast dokonać zmiany, czyli albo zmienić miejsce pracy albo zmienić zawód.
Jeżeli 13 się pojawia, to najsilniej widać jej działanie rozłożone na całe nasze życia w momencie, kiedy jest z dnia urodzenia lub z drogi życia. Natomiast, jeśli pojawia się w punktach zwrotnych to jest to zawsze informacja, że idzie czas zmian i tym zmianom nie należy się przeciwstawiać, tych zmian nie należy poczytywać jako Palec Boży, aczkolwiek można trochę 13 nazwać takim Palcem Bożym, ponieważ ona porusza to, co skostniałe, ona nie pozwala osiągnąć takiego stanu pełnej euforii i zadowolenia, bo wszystko musi być okupione dochodzeniem.

Ta 13 mówi często o tym, że coś udaje nam się zawsze w życiu, ale za drugim razem, czyli jest ta łza, którą trzeba uronić, ta kropla potu, którą trzeba włożyć w osiągnięcie celu.

Jakie jest jeszcze przesłanie 13?
„Pracuj najlepiej jak potrafisz, pracuj rzetelnie, natomiast nie oczekuj na pochwałę”

Ludzie, którzy mają 13 w portrecie numerologicznym doskonale wiedzą o tym, że są docenieni, ale po bardzo długim czasie, czyli bardziej to ich docenienie obrazuje się powierzaniem im coraz bardziej odpowiedzialnych obowiązków, co z drugiej strony można byłoby powiedzieć: miałem mało pracy to mi dorzucili, ale też mnie docenili. Tu bardzo rzadko przychodzą klasyczne profity finansowe.

Ale ta 13 jest doskonale wdzięczną wibracją, jeśli chodzi o tę rzetelność. Jeżeli rozumiemy to wyzwanie karmiczne i jeżeli rzeczywiście tej pracy się nie boimy, jeśli nie pracujemy po to, by błyszczeć, jeśli nie pracujemy po to, by nas chwalono, ale pracujemy po to by mieć świadomość dobrze wykonanego obowiązku, żeby mieć świadomość, że w to co robimy włożyliśmy całe serce, całą duszę i wszystkie nasze umiejętności, jeśli nawet czasem nam się coś nie uda, to nie jest to wynik naszego niedopatrzenia czy niechlujstwa takiego sytuacyjnego, tylko jest to najwyżej brak wiedzy i wtedy następuje jej uzupełnienie. To ta 13 wynagradza nas tym, że zmieniając system zawodowy, czyli w momencie, kiedy dokonują się te transformacje, dokonuje się przejście z jednej pracy do drugiej (bo przy tej wibracji nie uda się od poczęcia do śmierci pozostać w jednej firmie, mało tego jest tzw. system zmiany wykonywanych zawodów, gdzie jeden z drugim niewiele czasami ma wspólnego. To za każdym razem zmiana wprowadza nas na wyższy poziom prestiżu społecznego, aczkolwiek w każdym z tych miejsc na pewno będzie trzeba pracować w pocie czoła i za każdym razem wykazać się rzetelnością, odpowiedzialnością za siebie, za własne czyny.

Ta 13 jest również transformacją, jeżeli chodzi o związki i zmiany w życiu. Zmiany zawodowe bardzo często następują na skutek pierwotnej transformacji emocjonalnej, czasami np. jest tak, że zaczynamy gdzieś pracę, tworzymy związek i wchodząc w ten związek, realizując się w tym związku przychodzi jakaś szansa i musimy zostawić to, co żeśmy robili i zająć się tym, co przychodzi jako nowa możliwość. Odchodząc ze związku bardzo często wystąpi konieczność tworzenia nowej przestrzeni zawodowej. Ilekroć będziemy dokonywać zmian w swoim życiu, to przy 13 bardzo często u podstawy tej zmiany będzie relacja emocjonalna.

Jest to wibracja, która wymusza na nas samodzielną pracę, bez pomocy, nie możemy liczyć na to, że samo się coś zrobi, że ktoś za nas coś zrobi. Jest to właśnie ten przymus pełnego zaangażowania i samodzielności.

Jeżeli występuje wibracja 13 w I pz, w drodze życia lub w dniu urodzenia, a na minusie występuje 2, która mówi o nieporozumieniach z innymi ludźmi, o trudności dogadywania się i o lekcji trudów w tworzeniu relacji i towarzyskich, ale też i rodzinnych, to ta 13 mówi o tym, że od spółek jak najdalej, każda spółka wyjdzie ci bokiem, czyli musimy pamiętać o tym, że jeżeli nawet byśmy wchodzili w spółkę to 99% pracy my będziemy musieli wykonywać, obciążenia spoczną na nas i może jeszcze taka spółka rozpaść się nie pozostawiając nam możliwości wzięcia czegoś z niej.

Będąc wyposażonym w tę wibrację w portrecie numerologiczny osiągamy bycie pracownikiem docenionym, natomiast nie zawsze osiągamy bycie pracownikiem wynagrodzonym na miarę tego docenienia.
Jest też charakterystyczne przy tej wibracji, że tzw. kariera zawodowa nie jest karierą spektakularną, nie jest karierą, która idzie szybkim rytmem, nie jest również karierą, która jest umożliwiona poprzez jakieś układy, że ktoś kogoś wesprze, ktoś wprowadzi. Nawet jeśli ktoś nam pomoże to poprzez tę pomoc jakby mamy odciętą w pewnym sensie drogę do upominania się od siebie, czyli jest to stworzenie chorej sytuacji zależności zawodowo-emocjonalnej.

Budowanie stabilizacji materialnej odbywa się przy 13 stosunkowo powolnie, ale systematycznie, czyli to co zostanie osiągnięte jako pewien pułap przy tej transformacji, przy tej utracie nie spadamy poniżej tego pułapu. To jest tylko odcięcie tej możliwości i mniej więcej z tego samego pułapu rusza się i za każdym razem wchodzi się w tej drabinie wyżej. To jest plus 13.

W momencie, kiedy mamy karmę pracy, czyli podjęliśmy decyzję o tym, że w danym życiu szczególną uwagę będziemy zwracać na pracę. Należy też pamiętać o jednej rzeczy, że niestety nie dane nam będzie wygrywać, czyli nie ma tej możliwości uzyskania poprawy sytuacji materialnej poprzez jakieś wygrane losowe. One mogą się sporadycznie pojawiać jako zachęta, ale nie należy za tą zachętą podążać, bo po niej przychodzi całkowity brak możliwości wygrania choćby nawet tej przysłowiowej trójki. Natomiast trzeba zakasać rękawy i mając wibrację karmy pracy trzeba się przyzwyczaić do tego, że tylko to, co własnymi rękami i wtedy jest to cenne, bo ta wibracja też umożliwia nam poczucie, że to do czego doszedłem jest efektem mojego dążenia, mojej umiejętności organizacyjnej, mojej kompetencyjności w danej dziedzinie.

Jeśli ta 13 wibruje negatywnie, a raczej my nie chcemy przyjąć do wiadomości, że tylko pracą ludzie się bogacą, wtedy powstaje inklinacja do hazardu i to jest informacja, że do pewnego momentu może to się udać, do pewnego momentu los może sprzyjać, ale tak jak idzie układ odcięcia w sytuacjach zawodowych, tak również ta tzw. hossa nie jest w stanie trwać wiecznie i wszystko co dana osoba uzyska poprzez takie nie pracowanie, a kombinowanie – zostanie jej odebrane w taki czy inny sposób.

To, co dla nas jest bardzo istotne – 13 w portrecie dokonuje wewnętrznych transformacji, zatrzymuje nas w gonitwie, zaczyna wyznaczać nam pewnego rodzaju priorytety.
Ta wibracja bardzo mocno uwrażliwia na drugiego człowieka i uwrażliwia na to, żebyśmy mieli czasami ograniczone zaufanie, ale pozwala też dostrzec rolę drugiej osoby w naszym życiu, dostrzec rangę człowieka i jego wartość. Nie wartość co ten ktoś wnosi do naszego życia, tylko o ile nam jest łatwiej zmagać się z tą rzeczywistością, jeśli jest ktoś obok nas.
Potrafi również wyposażyć, nie tyle w empatię, ale w takie spojrzenie na drugiego człowieka, uczy nas gradacji – co jest wartościowe w naszym życiu, a co nie jest wartościowe. To nie znaczy, że my wartościujemy, czy człowiek jest wartościowy, ale wartościujemy, czy obecność tego człowieka w naszym życiu jest dla nas wartościowa.

To jest bardzo istotne, bo tak jak pewnego rodzaju co jakiś czas trzeba zrobić czystkę energetyczną wokół siebie, w swoim domu, tak samo i w tzw. znajomościach czasami też trzeba zrobić taką czystkę.

źródło: program Tarocistki.

Dług karmiczny pracy to wibracja 13, uczy systematycznej i metodycznej pracy, wymaga konsekwencji w działaniu i kończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Kiedy się pojawia w zestawieniu, rozwój duchowy możemy osiągnąć poprzez pracę i jest on z pracą ściśle związany. Powstał w czasie gdy żyliśmy kosztem innych, nie wykazując dbałości o własne zabezpieczenie i o swoje dochody. Pojawiając się testuje nas przez dziewięć wymagających sytuacji związanych z kreacją materialną., uczy systematycznej i metodycznej pracy, wymaga konsekwencji w działaniu i kończenia rozpoczętych przedsięwzięć. Kiedy się pojawia w zestawieniu, rozwój duchowy możemy osiągnąć poprzez pracę i jest on z pracą ściśle związany. Powstał w czasie gdy żyliśmy kosztem innych, nie wykazując dbałości o własne zabezpieczenie i o swoje dochody. Pojawiając się testuje nas przez dziewięć wymagających sytuacji związanych z kreacją materialną.

13 – Jest długiem karmicznym zaciągniętym w stosunku do pracy. Powstał, kiedy żyliśmy kosztem innych, zaniedbując własne obowiązki, zrzucając je na innych – bawiliśmy się, gdy inni ciężko pracowali.
Jego wpływ uczy pracowitości, cierpliwości, odpowiedzialności zawodowej, systematycznej i metodycznej pracy, konkretnego dążenia do celu pomimo zmiany warunków wyjściowych – coś sobie zaplanowaliśmy, zaczynamy to realizować i nagle sytuacja się załamuje, wszystko się wali – i my, pomimo tego z cierpliwością i z takim samym zaangażowaniem jak na początku, powinniśmy zacząć budować daną „rzecz” od nowa. Poprzez doświadczenia zmuszające do wczesnego podjęcia pracy, poprzez brak pracy, trudną lub zbyt wyczerpującą pracę, poprzez jej nadmiar – konfrontuje z wartością pracy samej w sobie lub jako środka do osiągania naszych własnych celów.
W czasie jego wpływów, bez wahania należy podejmować się nawet ciężkiej pracy – uczy cierpliwości, solidności i odpowiedzialności. Nie oczekiwać zachęty, pochwał i próbując odnaleźć radość w tym, co się robi. Nie liczyć na żadną pomoc z zewnątrz, czy na szczęście. Polegać przede wszystkim na własnych siłach.
Ta energia jednocześnie daje predyspozycje do pracy wymagającej cierpliwości i systematyczności.

13 Przeobrażenie – już sama nazwa wskazuje na jakiegoś pecha. W systemie kabalistycznym 13 nie jest nieszczęśliwą liczbą tylko szczęśliwą.
W tarocie 13 to karta śmierci, która zawsze mówi o przemianie, która nie jest łatwa; o przemianie, która jest bolesna, o sytuacjach, gdzie coś się kończy w sposób radykalny.
Karta transformacji i ta wibracja transformacji jest przede wszystkim jak gdyby efektem czasu, czyli coś się dokonało, coś już się wypaliło, coś się zakończyło w formie i teraz jest czas na nowe, ale żeby nowe przyszło, to niestety musi dokonać się całkowite odcięcie.

13 to 1-człowiek i 3-ekspresja twórcza. Zredukowane do liczby 4 symbolizuje człowieka twórczo zmagającego się z materią.
W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer:
* trudne, biedne dzieciństwo
* brak pracy i pieniędzy
* straty materialne
* konieczność ciężkiej pracy do późnej starości
Sposób przepracowania:
Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2012, o 17:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Dług karmiczny nadużywania wolności - wibracja 14

Wibracja 14 - Jest to zobowiązanie, jest to informacja o konieczności szczególnego podejścia do tematu. Niektórzy w swoich opracowaniach piszą, że w poprzednim wcieleniu byłeś człowieku niedobry, więc teraz będziesz ulegał pewnym ograniczeniom.

Karma wolności to zobowiązanie.
Zobowiązanie to coś, co przyjmujemy na siebie w sposób świadomy. Ta świadomość to świadomość naszej duszy wypełniania pewnych zobowiązań w ścieżce naszego rozwoju duchowego.
Stąd wibracja karmy wolności przede wszystkim zwraca naszą uwagę, jako, że składa się z 1 i 4, na wolność człowieka w kontekście ograniczeń. Równie dobrze można powiedzieć – jest to człowiek wobec struktury i tu zaczyna się ten pierwszy moment, który jest bardzo istotny przy tej wibracji.
Każdy z nas podświadomie dąży do stabilizacji, dąży do osiągnięcia pewnego rodzaju harmonii. Każdy z nas tę harmonię postrzega na swój własny sposób. Dla każdego z nas stabilizacja będzie miała zupełnie inny wymiar.
W przypadku 5ki jest to o tyle skomplikowane, że 5 sama nie znosi stabilizacji, czyli w pewnym sensie jest to konflikt dążenia i unikania.
I takie jest przesłanie tej wibracji – „Zastanów się czego tak naprawdę potrzebujesz, zrozum czym jest dla ciebie wolność”.
Każdy z nas ma potrzebę wolności, ale nasza wolność nie może nieść zniewolenia w stosunku do drugiego człowieka. I tutaj właśnie ta karma wolności jest to przede wszystkim szacunek dla wolności własnej, ale i dla wolności drugiego człowieka.
Jest to również nawoływanie do tego, aby poprzez swoją wolność, poprzez swoje wolne decyzje nie destabilizować życia innych osób.

Wolność – jak sama nazwa wskazuje to coś, do czego dąży każdy z nas bez względu na to, czy ma tę wibrację w swoim portrecie, czy nie ma.
Każdy jako człowiek rodzi się wolny a w pewnym momencie zaczyna ulegać zniewoleniu. Czasami jest to zniewolenie wewnętrzne, czasami jest to zniewolenie, jakie dokonuje się ze strony świata zewnętrznego.

Na czym polega rola karmy wolności w naszym życiu?
Przede wszystkim ta wibracja skłania do zastanowienia się nad samym pojęciem wolności, ponieważ pamiętajmy, że sumując jest to wibracja 5. Piątka to mały rebeliant, wywrotowiec, to ktoś, kto nie zgadza się na reguły, na kanony. To w wymiarze karmy wolności, czyli 14, jest konieczność zastanowienia się czym jest wolność, o jaką wolność my chcemy walczyć, czy nasza wolność nie jest przypadkiem próbą odebrania wolności drugiemu człowiekowi. Jest to przede wszystkim uwrażliwienie na pewnego rodzaju szacunek dla siebie, który wyraża się poprzez szacunek dla drugiego człowieka.
Osoba, która posiada tę wibrację zdecydowanie powinna zwrócić uwagę na to w jaki sposób podejmuje decyzje. Czy te decyzje nie są niejednokrotnie sprzeczne same ze sobą, czy te decyzje przypadkiem nie są podejmowane tylko i wyłącznie po to, aby zaspokoić to wewnętrzne pragnienie manifestacji tego, że nie podlegam żadnym normom, nie podlegam żadnym kanonom.
Osoba, która ma tę wibrację w swoim portrecie szczególnie powinna zwrócić uwagę na podejmowane decyzje.
Jednym z elementów naszej wolności jest prawo do podjęcia decyzji i prawo do zmiany tej decyzji.
Natomiast karma wolności przywołuje swojego właściciela do porządku pt. pamiętaj, że każda decyzja i jej odwołanie nie zatrzymuje konsekwencji uruchomionych. Dokonujesz jakiegoś ruchu w obrębie pewnej społeczności, w której żyjesz. Zmieniasz przez tę decyzję czasami los drugiego człowieka. To jest właśnie ten człowiek wobec ograniczeń, człowiek wobec norm, zasad, człowiek, który ma w pewnym sensie uwalniać się od skostniałych ram. Człowiek, który również powinien zrozumieć, że każde społeczeństwo, każda kultura, każde miejsce rządzi się pewnymi prawami. Żeby można było normalnie funkcjonować jako człowiek na ziemi, musi być stworzony system weryfikujący co jest zgodne z normą , co występuje przeciwko tej normie. Kiedy więc przychodzimy na ziemię od razu zaczynamy podlegać pewnym normom ponadczasowym, ponadindywidualnym. To jest właściwie cały system prawny, cały system karny, cały system obwarowań: co jest wykroczeniem, co już jest poczytywane jako przestępstwo, co już jest skrajnym bandytyzmem.
Tak samo jest w przestrzeni energetycznej. Osoba obdarzona wibracją karmy wolności poniekąd musi przepracować w sobie nadmierną chęć uwalniania się od wszystkiego co stanowi normę, bo w pewnym sensie brak norm to chaos, który powoduje zagrożenie również dla tego, kto ten chaos wprowadza. Normy są zatrzymaniem nas przed bezkarnością.
Przy karmie wolności jest przesłanie: zanim podejmiesz decyzję to zastanów się czy będziesz chciał w tej decyzji wytrwać, bo jest w tobie pewien pierwiastek burzący się przed przymusem, pewien pierwiastek, który będzie chciał wyrwać się z ram, które sam być może tworzysz podejmując decyzje. Ciągłe zmiany decyzji powodują, że stajesz się człowiekiem nieobliczalnym, człowiekiem, który innym wprowadza chaos, a ponieważ w naszym życiu istnieje coś takiego jak prawo karmy, czyli co wysyłasz to do ciebie wraca, co komuś zrobisz to nie ten ktoś, ale ktoś inny może wejść w twoje życie i zrobić ci to samo. Nie ze strachu mamy robić to co w naszym mniemaniu jest najlepsze dla nas i do tego nie powoduje spustoszenia w życiu drugiego człowieka, ale dlatego, aby kiedyś nie zostać w pewnym sensie skazanym na ciągłe wycofywanie się z decyzji kogoś, kto na naszej drodze stanie.
Karma wolności jest to też przesłanie o tym, że świat poznajemy przy pomocy wszystkich zmysłów. Ponieważ prawdziwą wolność tak naprawdę nosimy w swoim wnętrzu to człowiek, który wewnętrznie czuje się zniewolony bardzo często może manifestować zrywanie więzów i zrywanie układów na zewnątrz. Bo pewnego rodzaju duszność idzie od środka, więc jest to też wibracja, która nas zaczyna poniekąd powoływać do uświadomienia sobie, że bardzo często w naszym życiu o nic nie musimy walczyć, że pierwszą walką i jedyną , bo jeśli ją wygramy to wszystko później jest już tylko kwestią ułożenia pewnych relacji. Ale pierwszą walkę o tę wolność, o tę niezależność, i to jest ta walka, która nie wnosi żadnej destrukcji do życia innych ludzi – musimy stoczyć sami ze sobą.
Poniekąd wibracja karmy wolności każe nam zatoczyć krąg; nie walcz ze światem, najpierw zwalcz w sobie pewne rzeczy, najpierw zajrzyj w siebie, najpierw poznaj siebie. Najpierw zrozum, że nie tylko materia i nie tylko drugi człowiek wyznacza twoją pozycję w świecie, twoje samopoczucie, ale przede wszystkim ty sam to robisz. Jeśli wstajesz i masz poczucie, że ktoś tobą manipuluje, bo np. podejmujesz decyzje wbrew wewnętrznym przemyśleniom, to zastanów się, czy nie istniej słowo NIE lub czy nie istnieje słowo TAK, bo skoro ulegasz manipulacji tzn.: na nią się zgadzasz. Wszystko, czego dokonujemy na rzecz innych ludzi powinno wynikać z naszej zgody. Tak naprawdę ilekroć wypowiadamy słowa „ja tego nie chciałem, ktoś mnie zmusił, ja tego bym nie zrobił, ale ktoś mi nakazał, ja bym tak nie żył, ale ktoś mnie do tego zobligował” tylekroć mówimy: nie noszę w sobie wolności wewnętrznej do podejmowania własnych decyzji, szukam innych, którym przypiszę brak decyzyjności we własnym życiu.

Karma wolności mówi jeszcze o jednej rzeczy:
Człowiek zniewolony ma luksus nie brania na siebie odpowiedzialności. Człowiek, który poczuje wewnętrzną wolność i człowiek, który drogą tej wewnętrznej wolności podejmuje swoje decyzje, nie koniecznie rebelianckie, ale swoje, niestety musi zrozumieć, że ta wolność ma swoją cenę. Jest to tzw. przyjęcie na siebie odpowiedzialności za to, co dokonało się w moim życiu, przyjęcie na siebie odpowiedzialności za efekty, jakie poprzez nasze decyzje lub ich brak dotkną nas i tych, za których my jesteśmy odpowiedzialni, bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie.
Oczywiście powołując na ziemię dzieci, to nowe życie my do pewnego momentu bierzemy na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo ich rozwoju, za bezpieczeństwo ich dorastania i musimy mieć tego świadomość. Zanim podejmiesz decyzję o powołaniu życia zastanów się, czy za jakiś czas to nie stanie się ograniczeniem, które będziesz chciał zerwać.

źródło: Program Tarocistki.

Dług karmiczny nadużywania wolności to wibracja 14, uczy szanować wolność innych, ich inność i ich intymne terytorium. Jest to test z takiego korzystania z własnej wolności i z takiego zaspokajania własnych zmysłów, aby nigdy nie ranić bliskich i nie dominować otoczenia własnym egocentryzmem. Powstał w okolicznościach nadużywania swojej niezależności i nadmiernego hołubienia swoim zmysłom, często przez używki: obżarstwo, pijaństwo i nadmiar seksu. Jest testem poszanowania prawa wyboru i wolnej woli, uczy rozumieć inność i akceptować różnice potrzeb i oczekiwań.

14 – Jest długiem karmicznym zaciągniętym w momencie nadużywania przez nas samych naszej własnej wolności, jednocześnie sprawiając cierpienie innym – nadużywanie seksu, alkoholu, czy narkotyków. Kierowanie się wyłącznie zmysłową stroną życia, w znacznym stopniu zaniedbując rozwój wewnętrzny.
Uczy szacunku do wolności cudzej i własnej – szanowania wolności, wolnej woli, inności i niezależności otoczenia. Pojawiają się sytuacje konfrontujące nas z innymi, których należy uszanować. Korzystając z własnej wolności, nie narzucać się, ani nie zaniedbywać bliskich i otoczenia. Konieczna jest akceptacja ograniczeń własnego życia i obowiązków, jakie życie na nas nakłada. Niecierpliwość, chaotyczność i agresja mogą prowadzić do strat i przykrych doświadczeń uczuciowych. Należy szczególnie uważać, aby nie popaść w nieproduktywne marzenia i nie pobłażać sobie bez umiaru. Należy skupiać się na własnym rozwoju wewnętrznym – zainteresować swą duchową stroną życia.
Ta energia daje jednocześnie nieprzeciętny seksapil i magnetyczny wręcz wpływ na płeć przeciwną. Obdarza ogromną energią – która staje się wewnętrznym motorem działań.

14 Impulsywność - Wibracja ta może oznaczać bolesne straty (osób w rodzinie, domu, miłości, statusu społecznego). Nie umiesz zaakceptować zobowiązań, rutyny, rytmu życia wokół ciebie. Przywołasz więc takie doświadczenia, które zmuszą cię do zwolnienia tempa i zastanowienia się nad istnieniem innego wymiaru rzeczywistości.

14 - wyraża pojęcie wolności i gotowości spotkania ze strefą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy wolności, sprawiając cierpienie innym. ufaliśmy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. W obecnym życiu trzeba będzie akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.
W tym życiu będziesz borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer :
* nieszczęśliwa miłość,
* trudności w rozwijaniu talentów,
* bolesne straty materialne i uczuciowe,
* ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby).
Sposób przepracowania:
Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2012, o 17:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Dług karmiczny rodziny/związków - wibracja 16

Wibracja 16 - Jest to lekcja, zobowiązanie karmiczne, które podjęliśmy na siebie przychodząc tu na ziemię, pt.: Ja wobec miłości, ja wobec związku. To człowiek, który musi zrozumieć, że podjął się zrozumieć istotę rzeczy związku, istotę rzeczy uczuć, istotę miłości. To człowiek, który zdecydował się przychodząc na ziemię, że wyraża zgodę na to, aby jego relacje, jego związki były związkami na tyle skomplikowanymi, na tyle trudnymi, aby partnerzy, których napotyka na swojej drodze dostarczali mu możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć głos wszechogarniającego ego. Jako ludzie przede wszystkim ulegamy podpowiedziom ego, ulegamy pewnego rodzaju ścieżkom i pewnego rodzaju schematom, które wyznacza nam nasze ego czyniąc nas najważniejszymi, czyniąc z nas czasem bezwzględnych egoistów robiących największą szkodę samemu sobie, bo my zawsze musimy odróżnić zdrowy egoizm, zdrowe uwypuklenie siebie na planie fizycznym, na planie konstrukcji rodzinnej lub jakiejś sytuacji, w jakiej się znajdujemy od chorego egoizmu.
Są to sytuacje w naszym życiu, są to związki, w których my dojrzewamy. Są to związki trudne, karmiczne. I żeby związek mógł nosić miano związku karmicznego to jeszcze inne aspekty muszą być spełnione przez taki związek.
Natomiast związki, którym patronuje karma związku „16” są to trudne związki. Są to związki, które przede wszystkim uczestników narażają na ogromne dylematy.
Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować, żeby odległość przezwyciężyć. W tej chwili wiele związków jest rozdzielonych odległością, gdzie jedno z partnerów przebywa za granicą, gdzie sytuacje ekonomiczne zmuszają do tego, żeby 3 dni przebywać poza domem, 2 dni w domu, a 1 dzień w podróży, to bardzo często dotyka ludzi, którzy mają w swoim portrecie wibrację 16 i może to dotykać tego, który jest zobligowany, ale równie dobrze możemy doświadczać takiej lekcji pozostając w tym miejscu, czyli będąc narażonym na nieobecność partnera, bo jego kariera jest najistotniejsza, bo jego szef zlecił mu takie a nie inne wyjazdy. Dlatego zdecydowanie należy pamiętać, że nosząc w swoim portrecie tą wibrację już jest to informacja o tym, aby zwrócić szczególną uwagę na związki i aby związki tworzyć w oparciu o głębię miłości i nadanie szczególnych praw miłości w naszym życiu.
Mając tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym tak naprawdę człowiek musi się nauczyć, bo takie podjął na siebie zobowiązanie, tworzenie harmonii wewnętrznej i więzi z drugim człowiekiem pomimo dysharmonii świata zewnętrznego otaczającego partnerów, a czasem pomimo dysharmonijnego partnera, który jest obiektem naszego uczucia.
Ta karma zamknie się, zrealizuje się dopiero wtedy, kiedy będziemy umieli ustalić priorytety, ale priorytety nie wyznaczone naszym ego, a priorytety wyznaczone naszym sercem, czyli jest to na zasadzie patrzenia sercem i jeśli ta wibracja pojawia się, w ogóle wibracja 7, a szczególnie z 16 pojawia się w punktach zwrotnych, to ona zawsze niesie ze sobą informacje, że związek będzie narażony na zakręty, związek będzie narażony na sytuacje, które mogą doprowadzić do jego rozpadu – jest jakby radą dla posiadacza tej wibracji: nie podejmuj decyzji o rozpadzie związku zbyt pochopnie, zatrzymaj się przed nerwowymi reakcjami. Jeśli chcesz ratować związek, a np. twoja firma wysłała cię na np. drugi koniec Polski, to pamiętaj: nie możesz wymagać od swojego partnera, żeby zrozumiał, że ciebie nie ma tu być. To ty musisz zrozumieć, że coś można tylko i wyłącznie uratować lub czemuś można oddać hołd i należną cześć poprzez rezygnację z pewnych aspektów naszego życia.
Ta wibracja uczy nas pokory. Właściwie każda lekcja uczy nas pokory, uczy nas panowania nad rozbuchanym ego, tylko aspekt życia, którego dotyka może się różnić.

źródło: program Tarocistki.

Dług karmiczny rodziny to wibracja 16, uczy wartości rodziny, rozwija duchowo poprzez ewolucję w związku. Jest to lekcja rozwoju intuicyjnego postrzegania świata, poprzez tworzenie równowagi dawania i brania w związku. To otwieranie oczu na poznanie poza empiryczne, przeczucia i wiedzę wewnętrzną. Powstał w skutek zaniedbania rodziny lub przez nie podjęcie związku, pojawiając się sugeruje dar drugiej szansy w układzie partnerskim. Pozwala stworzyć silny i stabilny związek, oparty na wewnętrznym porozumieniu duchowym, o ile nie będzie w relacjach partnerskich zazdrości i rywalizacji.

16 – Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.
Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym.

16 Regeneracja poprzez klęskę - Duma, zarozumiałość i nie kontrolowane emocje mogą spowodować izolację, ucieczkę od świata. Konieczne jest rozpoznanie własnych potrzeb emocjonalnych i wyciągnięcie wniosków ze swoich reakcji na wydarzenia zewnętrzne. Odbudowanie zaufania do samego siebie pozwoli ci odzyskać radość życia i pełnię bliskości z drugim człowiekiem.

16 - Jest to człowiek (1) wobec odpowiedzialności i miłości (6). w którymś z poprzednich wcieleń dana osoba zlekceważyła czyjeś uczucie, nie wywiązała się ze zobowiązań rodzicielskich, być może opuściła rodzinę. Dlatego dług ten przyniesie trudności w życiu uczuciowym i rodzinnym. Osoba taka będzie zmuszona zbudować relacje z drugim człowiekiem na planie bardziej subtelnym, wykluczającym egoizm, zazdrość, ambicję i współzawodnictwo.
W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer:
* nieudane, nieszczęśliwe związki
* izolacja i samotność
* fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie
Sposób przepracowania:
Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2012, o 17:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Dług karmiczny władzy - wibracja 19

Wibracja 19 - Kolejna wibracja, która pojawiając się w portrecie numerologicznym jest informacją, że nałożyliśmy na siebie szczególny reżim, że schodząc na tą ziemię podjęliśmy zobowiązanie zmierzenia się z określonymi problemami i wyciągnięcia z tych sytuacji określonych wniosków, że schodząc na tą ziemię przyjęliśmy na siebie odpowiedzialność wypełnienia tej lekcji, która naszej duszy, naszemu wnętrzu jest niezbędna, aby zamknąć pewien cykl, aby przekroczyć pewien próg, aby pewną przestrzeń, która jeszcze wymaga wzbogacenia o przestrzeń energetyczną.

O co chodzi w tej karmie? Co my mamy zrozumieć? Co mamy przepracować? Co mamy przetransformować w sobie, żeby nastąpiło zamknięcie tego zobowiązania, czyli żebyśmy mogli powiedzieć: tak, zobowiązałem się do czegoś i to zobowiązałem w pełni wykonałem. Dziś jestem dumny z siebie i wszyscy wokół też mogą być.?

Władza jest odpowiedzialnością, a nie zaszczytem.
Wibracja karmy władzy przede wszystkim będzie działać w naszym życiu w ten sposób, abyśmy zrozumieli sens tych słów, że władza to nie zaszczyt. Władza to nie władanie innymi. Władza to nie dowodzenie i dyrygowanie. Władza to ogromna odpowiedzialność, w szczególności za drugiego człowieka, za każde wydane polecenie. Władza to umiejętność zachowania w sobie, wewnątrz, informacji o tym, że najwyższym dobrem jest ten, który stoi najniżej.

Musimy pamiętać o jednej rzeczy, posiadając tę wibrację w swoim portrecie, w pewnym sensie jesteśmy zobligowani zrozumieć prawidłowy sens słowa władza, prawidłowy sens tego, do czego służy posiadanie władzy nad innymi ludźmi lub do czego należałoby wykorzystać możliwość władzy jako realizacja możliwości nauczenia drugiego człowieka, umożliwia mu zdobycie czegoś więcej.
Nasuwa się jeden wniosek: Władza zamyka na uczucia. Dochodząc do władzy, zyskując władzę człowiek dostaje amnezji emocjonalnej, zapomina o najsłabszych. Nie o tych potężnych, silnych, którzy kreują codzienność, ale o tych, w imieniu których należałoby się upomnieć.
I mniej więcej takie jest przesłanie tej wibracji karmicznej: kiedy jesteś u szczytu, nie rozglądaj się wokół, nie bierz odpowiedzialności tylko i wyłącznie za równych sobie. Przede wszystkim pamiętaj, że odpowiedzialność na tobie spoczywa za tych najmniejszych, których jesteś głosem tam gdzieś wysoko. Jeżeli nie zostanie to zrealizowane, to historyczna ocena osoby, która np. doszła do jakiejś władzy i nie zrealizowała, a życie umożliwiło je przepracować tę lekcję prawidłowo i jeżeli nie zostało to zrealizowane, to jest to tzw. upadek z wysokiego konia.
Wibracje mistrzowskie są zobowiązaniem do czegoś więcej niż przeciętne, tak wibracje karmiczne też są zobowiązaniem do szczególności w danej dziedzinie naszego życia.
Reasumując.
Wibracja karmy władzy to człowiek na planie społecznym, człowiek wobec innego człowieka, człowiek wobec tych którzy w niego wierzą, wobec tych, którzy położyli wobec niego jakieś nadzieje.
Ta wibracja przede wszystkim ma nauczyć swojego właściciela poznania samego siebie zwraca ona uwagę na to, że władza wyjaławia wnętrze. Prawdziwy władca jest nauczycielem, jest mistrzem. To jest podstawowe przesłanie – jeśli chcesz być przywódcą – masz być mistrzem i nauczycielem.
Do tego bardzo często potrzebna jest pewna droga do przejścia, aby zrozumieć to przesłanie. Często osoby, które mają tę wibrację narażone mogą być na dość długotrwałe zniewolenie, aby zrozumieć, jak czuje się ktoś stłamszony, ktoś kto jest narzędziem.

Karma władzy to jest również bycie narażonym na zniewolenie dość długotrwałe. Niektórzy nazywają tę karmę testem wytrwałości. Chcąc być człowiekiem, który decyduje, będąc człowiekiem, który realizuje i chcąc być człowiekiem, który ma możliwość wymagania czegoś od innych i ta władza realizuje się na różnych poziomach, czasami jest to władza rodzicielska, a czasami władza w pracy, a więc zawsze ktoś komuś podlega, to nie znaczy, że osoba, która jest obciążona tą karmą musi sięgnąć szczytów, ale tzn. że pole działania będzie takim polem, które z jednej strony będzie otwierało przejęcie odpowiedzialności za pewną przestrzeń i innych ludzi, ale z drugiej strony będzie również cały czas taka informacja: ty nad kimś, ktoś nad tobą. Pamiętaj, że w pewnym sensie jest ta równowaga kosmiczna, czyli jak ty będziesz realizował wobec innych swoje prawo do wydawania poleceń, tak wobec ciebie również będzie się realizowało czyjeś prawo do władania twoją osobą.
Jest to konieczność zrozumienia, że aby tak naprawdę przyjmować władzę należy najpierw przyjąć odpowiedzialność, a nie wszystkie atrybuty, typu samochody służbowe, berło i koronę. I to jest przewodni moment przy karmie wolności.
Bardzo często też trudności w osiągnięciu prestiżowego stanowiska, jakkolwiek, by ono miało się nie realizować, są przede wszystkim po to, abyśmy zrozumieli mechanizm dochodzenia, czyli jeśli awansem otrzymujemy coś, to bardzo często nie potrafimy tego odpowiednio wykorzystać, nie potrafimy tego docenić. Tu jest więc proces dochodzenia, przechodzenia wszystkich etapów podlegania i bycia nad kimś.

Osoba z tą wibracją jest obdarzona ogromnym talentem organizacyjnym, który może niestety nie mieć szansy zostać wykorzystanym.

Karma władzy pojawia się jako nie najlepsza prognoza, kiedy znajduje się IV Warunkach Życia. Wtedy jest to układ spadania z wysokiego konia. To też jest informacja, że gdzieś osiągnęłaś coś, a później pod tematem mocno ambicjonalnym niestety, ale popełniłaś błąd i w tej chwili możesz tylko patrzeć i ponosić konsekwencje.

Co to znaczy, jeśli 1 pojawia się w IV Warunkach Życia?
To zależy z czego ta 1 jest utworzona. Jeśli jest utworzona z 10, to jest to zamknięcie cyklu i nowe możliwości. Jeśli jest to 1 z 19, to uruchamia się karma władzy i wtedy właśnie w tym późnym naszym życiu możemy doświadczyć pewnego rodzaju poniżenia, ale jako skutek naszych wcześniejszych działań.

Przy tej wibracji bardzo ważna jest też umiejętność wykorzystania samodzielnego myślenia, wykorzystania nauki, bo pamiętajmy jest to człowiek wobec środowiska, człowiek wobec drugiego człowieka, ale też, że 9 jest to pewnego rodzaju historia, czyli człowiek, który realizuje nowe w oparciu o historię, która ma doświadczenie i w kontekście której my możemy mieć wgląd: co przynosi co, czyli jakie mogą być następstwa.

Jest to też przesłanie: ucz się na błędach innych. Najłatwiej przychodzi uczyć się na własnych błędach, ale ogromną sztuką jest uczyć się na błędach, które popełniły pokolenia i nie powielać tych błędów.
Wibracja ta jest też przesłaniem, jeśli pojawia się w portrecie, że chaotyczność, pogoń za wartościami, postawienie przede wszystkim na blichtr, na posiadanie swoich 5 minut, a nie skoncentrowanie się na zdobyciu czegoś, co jest wartościowe, czegoś, co możemy później rozwijać i celebrować – może być tą tzw. straconą szansą, czyli w gonitwie za różnymi możliwościami, które dadzą nam pozorną władzę my możemy stracić tę szansę zostawienia po sobie śladu na ziemi.

1 to błyśnięcie, to emanacja najlepszą energią, jaką możemy wy emanować z siebie, bo to jest energia słońca.

Jeśli występuje w portrecie informacja o karmie władzy można również rozpoznać, na jakim planie ta władza może być nadużywana lub na jakim planie osoba będzie podlegała zniewoleniu. To może odbywać się na 2 sposoby: najpierw musisz czegoś doświadczyć, żeby coś zrozumieć i inaczej postępować, ale jeśli np. nie doświadczyłeś, dostałeś szansę, a tę szansę zmarnowałeś to doświadczysz później tego samego, żebyś zrozumiał na czym polega istota rzeczy.

Jeżeli w minusach będą 2 lub 6, to wtedy bardzo często ta przestrzeń władzy mówi o układach rodzinnych, czyli jest możliwe, że albo osoba, która doszła do pewnego wieku i nosi znamię tej karmy – posuwa się niestety do nadużywania tej władzy wobec swoich najbliższych, albo podlega tak silnej dominacji, która uniemożliwia jej w pewnym sensie realizację siebie jako indywidualności, uniemożliwia chwilami szybkie realizowanie własnych założeń życiowych i stąd jest informacja, że jest to również lekcja wytrwałości, jest to również test na wytrzymałość.
Jeśli odbywa się ona w kontekście minusowych 8 czy 9 – wtedy dosyć często jest to informacja, że mogą być to historie polityczne, czyli że osoba może mieć szanse na bycie kimś wyjątkowym w kontekście społecznym (nie rodzinnym) i tam musi się wykazać odpowiedzialnością za funkcje, które będzie pełniła, za nadzieje w niej położone.
Jeżeli w minusach, w obciążeniu karmą władzy, występują 7 – to może być informacja o trudnym dochodzeniu do szczytu kariery zawodowej, czyli ta przestrzeń zawodowa może np. rozwijać się do pewnego momentu błyskotliwie.
7 na minusie bardzo często daje braki w wykształceniu lub 5 na minusie i wtedy jest informacja, że aby osiągnąć pełnię i harmonię i całkowicie wykorzystać swoje potencjały – skoro kiedyś nie chciał, bo coś było ważniejsze, to teraz musisz cofnąć się, albo zatrzymać na jakimś etapie i dopiero później będziesz mógł ruszyć z miejsca.

Jeśli mamy tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym i jeśli nie jest to wibracja mówiąca o drodze życia lub o 28-letnim cyklu lub nasz dzień urodzenia nie jest 19, bo wtedy tylko realizuje się karma władzy i jej rozciągnięcie trwa pomiędzy 28 a 58 rokiem życia, to jest to informacja, że przez pewien okres będziemy podlegać temu wpływowi.
Jeśli ta karma pojawia się w naszej piramidzie (w wyniku dodawania) to ten dany moment jest najistotniejszy, abyśmy to zobowiązanie spłacili, czyli żebyśmy wywiązali się z tego, co jako dusza przyobiecaliśmy sami sobie że zrealizujemy. Jest to istotne, bo karmę można zamknąć, wypełnić, zrealizować, zamknąć i mamy czyste konto. Okazuje się, że niektórzy z nas potrafią bez popełniania błędów, a w oparciu o wiedzę o samych sobie podejmować jedynie słuszne decyzje jeśli chodzi o ubogacenie wewnętrzne. Niektórym zdarza się ta mądrość realizowania własnego życia.
Aby spłacić karmę władzy jest jedna podstawowa zasada: drugi człowiek jest planem, którego nie wolno nam stracić z oczu i skupienie się na potrzebach drugiego człowieka. Jeśli on jest w jakikolwiek sposób od nas zależny – jest to ten moment, który pozwala nam wypełnić zobowiązanie i uwolnić się od ewentualnych negatywnych następstw, jeśli byśmy tego nie zrobili. Np. jeśli dostajemy szansę zrealizowania się jako przywódca jakiejś grupy, a mamy karmę władzy, i zachowujemy dokładnie te punkty, czyli jesteśmy mądrzy, wyciągamy wnioski, mamy odpowiedzialność, nie rzucamy słów na wiatr, swojej pozycji zawodowej nie wykorzystujemy do manipulowania ludźmi, nie przymuszamy, tylko wszystko uzyskujemy poprzez mądre kierowanie, czy to zespołem czy firmą, wtedy wibracja po tym czasie następująca ofiarowuje nam zawsze pozytywy, plon w pozytywie.
Natomiast, jeśli dostajemy taką możliwość i nie rozumiemy , że ta szansa jest szansą do naszego doskonalenia się, a nie tylko szansą do zabłyśnięcia, wtedy należy pamiętać, że nie wypełnione zobowiązanie podjęte na siebie uruchamia automatycznie ciemną stronę, czyli negatyw wibracji, która następuje w kolejnych Warunkach Życia.

Władza to nie tylko jest rządzenie ludźmi obcymi, władza dotyka, albo my dotykamy swoją władzą pozytywną lub nie pozytywną tą najdelikatniejszą przestrzeń dla drugiego człowieka i dla nas samych, którą jest rodzina, którą są nasi najbliżsi, którą są nasze dzieci lub nasi bardzo starzy rodzice, którzy już są od nas zależni i wtedy też może zdarzyć się sytuacja, gdzie rodzic miał karmę władzy do zrealizowani, poszedł mało świadomie przez swoje życie, no i mógł być wobec swojego dziecka taki czy inny: dominujący, władczy, ograniczający i później może tak być, że karmę władzy będziecie musieli zrealizować w stosunku do tego rodzica, który poniekąd nie do końca swoim postępowaniem zapracował na szacunek dla jego osoby, ale my nie mamy doskonalić w życiu innych osób. My mamy przede wszystkim doskonalić siebie.

źródło: program Tarociski

Dług karmiczny władzy to wibracja 19, jest on szkołą takiego korzystania z autorytetu i siły osobowości aby nie tyranizować otoczenia i nie nadużywać własnej władzy. Jest to test ze zdolności do przewodzenia grupie i pozwolenia na samorealizację jej członków. Chodzi o dostrzeganie innych ludzi i ich potrzeb. Dług ten informuje o zdolnościach przywódczych, silnych ambicjach i potrzebie własnej niezależności. Powstał przez egoistyczne i interesowne sprawowanie władzy, przez rządzę posiadania. Informuje on o tym ze mamy do czynienia z przywódcą zdolnym poprowadzić tłumy i przewodzić idei. Charakteryzuje przedsiębiorczego przewodnika, który musi żyć uwrażliwiając się na indywidualne potrzeby otoczenia.

19 – Jest długiem nadużywania władzy. Miało miejsce nadużywanie władzy, tyranizowanie otoczenia, wykorzystywanie, a nawet bolesne krzywdzenie – w ogóle nie zwracając uwagi na krzywdę drugiej osoby. Zarozumialstwo i realizacja własnej ambicji nad potrzebami innych ludzi. Ta energia dąży do wypracowania wewnętrznej niezależności, do poznania własnego wnętrza. Brak koordynacji w naszym własnym działaniu przynosi straty materialne i ciągłą potrzebę budowania od podstaw. Uczy wrażliwości i poszanowania innych. Pojawiają się w naszym życiu osoby, gdzie należy działać wspólnie, ale jednocześnie wykazując szacunek dla ich własnego systemu wartości i opcji na życie. Wymaga wykazania własnej inicjatywy, autonomii i wrażliwości na drugiego człowieka. Należy zauważać drugiego człowieka i jego potrzeby, otaczać go ciepłem, wsparciem i miłością. Należy również pracować bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata.
Ta energia obdarza jednocześnie naturalnym zmysłem dowodzenia, który należy jednak wykorzystywać dzieląc się własną wiedzą z innymi – pozwalając im przy tym zachowywać ich własną indywidualność.

19 Odrodzenie, realizacja - Życie przyniesie ci wiele trudnych sytuacji i gwałtownych zmian, by wypróbować twoją wewnętrzną autonomię i samodzielność myślenia. Możesz również ponieść straty materialne. Chaotyczne działania i utrata energii sprawią, że będziesz wciąż rozpoczynać od nowa. By spłacić dług, należy przejąć inicjatywę, wykazać niezależność i przede wszystkim zauważyć drugiego człowieka, otworzyć się na jego potrzeby. Nawet jeśli nie zostaniesz doceniony tak, jak tego pragniesz, będziesz rozprzestrzeniać światło, którym jest zrozumienie życia.

19 - To człowiek (1) wobec innych (9). W poprzednim wcieleniu osoba ta najprawdopodobniej nadużywała władzy, była egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywała innych, by wyróżnić samą siebie. Trud obecnej inkarnacji polegał będzie na dążeniu do wewnętrznego wzbogacania się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek.
W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z którąś z tych sfer:
* zależność od innych
* brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych
* bycie lekceważonym i pomijanym
Sposób przepracowania:
Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lis 2012, o 18:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Dług karmiczny ciała/relacji międzyludzkich - wibracja 26

Wibracja 26 - jako karmiczna wibracja jest to wibracja dotycząca relacji międzyludzkich. To jest podstawowe przesłanie tej wibracji, to jest podstawowe jej zadanie, aby doskonalić siebie na planie relacji z drugim człowiekiem. Dzień o wibracji 26, to dzień, w którym możemy zamknąć, dopełnić pewne układy emocjonalne, pewne układy w związkach.

Ktoś kiedyś napisał, że jest to karma miłości.
26 podzielona na pół to 13 – wibracja transformacji. Wibracja, która mówiła o przemianach, o głębokich doświadczeniach zmieniających bardzo często nasze podejście do życia. Tak też przy tym układzie 26, przy 8 z 26 jest przede wszystkim informacja o tym, że najgłębsze doświadczenia w naszym życiu będą odbywały się na planie My – miłość, My – drugi człowiek, My – a układa emocjonalny, jak wiele potrafimy dla niego zrobić, jak wiele potrafimy dla naszych miłości przezwyciężyć przeszkód, przełamać schematów w sobie, aby marzenie o szczęściu miało możliwość zaistnieć.
Ta wibracja, jeśli pojawia się w portrecie naszej daty urodzenia jest takim młoteczkiem, takim dzwoneczkiem, który mówi: halo, halo..

Tak naprawdę, kiedy my ludzie mamy siłę sprawczą? Kiedy my ludzie mamy szanse użyć tej wewnętrznej potęgi do realizacji własnych marzeń? Kiedy my zaczynamy dążyć, pragnąć, realizować?
My ludzie mamy siłę sprawczą, zaczynamy dążyć, pragnąć i realizować, tak naprawdę wtedy, kiedy naszym motorem napędowym jest miłość, bo człowiek dla miłości jest w stanie przesunąć górę. Nic więcej tak nie inspiruje jak to uczucie. Uczucie, które w ostatnim czasie jest obiektem pragnienia każdego z nas, a które tak naprawdę gdzieś zostało przytłoczone sprawami bytowymi, materialnymi, które zostało obłożone przymusem zmierzenia się z niemocą, z brakiem miejsca do realizacji tego uczucia.

Wibracja 26 jest pewnego rodzaju przymusem spotkania tych wszystkich ludzi, których zobowiązaliśmy się spotkać przed przyjściem na ziemię.
26 jako wibracja karmicznego przymusu zrealizowania związków międzyludzkich – jest koniecznością dopełnienia wszystkich spotkań z innymi ludźmi na to wcielenie, które zobowiązaliśmy się dokonać, bez względu na to, czy te spotkania są w naszym życiu przyjemne, czy wręcz przeciwnie. To one służą przede wszystkim transformacji nas, ale też transformacji tych, którzy się z nami spotkają.

Osoba posiadająca tę wibrację karmiczną, w momencie kiedy wkracza w życie innego człowieka nie pozostawia już tego życia takim, jakie było, nie pozostawia już sfery emocjonalnej takiej, jaka była.
To jest coś na kształt być może takiego rozsadzenia od środka i pokazanie mu nowych możliwości.

Natasza Czermińska nazwała wibrację 26 „swoistym numerologicznym Palcem Bożym”. To właśnie jest ta nieuniknioność, ten przymus nieuniknioności dokonania się spotkań w tym wcieleniu, co do których podjęliśmy takie zobowiązanie.
U osób, u których występuje ta wibracja nie będzie tzw. spotkań obojętnych. Czasami tak jest, że ludzie pojawiają się w naszym życiu, przychodzą, odchodzą, o jednych pamiętamy dłużej, inni zacierają nam się w pamięci. Natomiast w wypadku wibracji 26 i osoba o tej wibracji pozostawia głęboki ślad, głęboką transformację u każdego kogo napotka na swojej drodze, dlatego że w życiu tych, na których drodze stanie jest po prostu niezbędna do tego, żeby rozpoczął się jakiś proces transformacji u nich.
Jednocześnie jest tak, że mając tę wibrację każdy napotkany człowiek przychodzi do naszego życia w ściśle określonym celu, coś zamanifestuje.

26 jako jedyna wibracja karmiczna należy do drugiej dziesiątki. Do tej pory wszelkiego rodzaju lekcje karmiczne, a analiza ich odbywała się w zakresie: JA w kontekście związku, rodziny, władzy, pracy. JA, czyli człowiek, bo na początku była 1.
Wibracja 26 jest wibracją, gdzie nie ma Ja, nie ma pierwiastka całkowicie odłączonego od grupy. Tu jest MY. MY i relacje, MY i związek, MY i uczucie miłości, MY i plany, MY i relacja. Stąd jest to wyjątkowa wibracja karmiczna i wyjątkowe przesłanie ze sobą niesie.
Jako ukryta podwojona 13, jest to wibracja transformacji, która zmusza nas do przewartościowywania własnego wnętrza i spojrzenia na siebie w kontekście, nie ja, tylko MY. My jako grupa, my jako para. To jest bardzo istotne, jeżeli ktoś chce zrozumieć wymiar karmiczny tej wibracji. Nie jest ona obciążeniem w przeciwieństwie do innych wibracji karmicznych.

26 – wibracja karmiczna, która nie jest do końca obciążająca, ale jako że jest to wibracja stosunków międzyludzkich, stosunków partnerskich, stosunków miłości, jest wibracją która powoduje pewnego rodzaju przymus, i która wywołuje pojawienie się wydarzeń i sytuacji w naszym życiu, które mamy wręcz obowiązek doprowadzić do finału. Tu jest ta ukryta 13, czyli etapy trzeba finalizować i kończyć, nie zostawiać niedomówień, nie zostawiać sytuacji niejasnych, nie odstępować w pół drogi.

Ta wibracja swojego właściciela obdarza na to wyzwanie ogromną odwagą wewnętrzną w podejmowaniu decyzji. To ludzie, którzy mogą służyć za przykład determinacji na sukces, determinacji na cel.
Ta wibracja daje drogę pod górę, daje konieczność zmagania się przede wszystkim na poziomie międzyludzkim.

Tak jak każda wibracja karmiczna, tak i przy tej jest nagroda. Nagrodą w przypadku wibracji karmicznej 26 jest to, że pozwala osiągnąć spełnienie marzeń, ale pod jednym warunkiem, że ty sam w te marzenia nie zwątpisz, że ty sam w tę możliwość nie zwątpisz. Jest tu pewien wymiar tarotowego Wisielca, czyli wszystko jest rozciągnięte w czasie. Sukces jednostki uzależniony jest zawsze od ludzi, od relacji z grupą, od relacji partnerskiej, towarzyskiej. Jeśli w czyimś portrecie , szczególnie naszego partnera zobaczymy tę wibrację karmiczną to trzeba pamiętać, że jest on szczególną osobą w naszym życiu, bo dokonuje ogromnych wewnętrznych przemian, jego obecność nadaje nowego wymiaru. Natomiast my w życiu tego partnera też jesteśmy po coś. Stąd wibracja 26 obliguje obie strony do u ważności. Tak, jak wszystkie inne wibracje karmiczne obligują tylko właściciela, tak wibracja 26 w pewnym sensie wymaga u ważności oby stron.

Do tego wszystkiego jest to wibracja, która uczy, która również skłania, ale też i pomaga doskonalić siebie, jak również pomaga panować nad sobą. Uczy rozwijać własne wnętrze, uczy uzyskiwać stan, który nie jest stanem: nic mnie nie interesuje, ale stan: poczekam, co z tego wyniknie i podejmę słuszną decyzję.
Czasami u raptusów może się ta wibracja pojawić jako lekcja zrozumienia złożoności problemu, złożoności naszego życia, jako warunkowanego również otoczeniem. Nie tylko to, co my chcemy, nie tylko to do czego my dążymy, ale zderzamy się z oczekiwaniami i z dążeniami po drugiej stronie. Właśnie przy 26 nie wolno nam lekceważyć wpływów zewnętrznych.

Bardzo często ta wibracja powoduje rozwój umiejętności usłyszenia głosu intuicji. Wibracja 26 złożona jest z 2 i 6 – obydwie wibracje mówią o wewnętrznej głębi, o głosie intuicji, czyli tu szczególnie należy zaufać sobie. Należy wychodzić do ludzi, natomiast nie zawsze należy negować to, co wypływa z naszego wewnętrznego głosu.
26 uczy tolerancji, cierpliwości i co najistotniejsze, uczy empatii.

Zagrożeniem w przypadku tej wibracji może być tylko to, że jeżeli zbyt silnie zidentyfikujesz się ze stanem emocjonalnym drugiej osoby, to możesz mieć trudność z odróżnieniem, co jest twoim nastawieniem i nastroje, a co jest zaczerpnięte z zewnątrz. Ponieważ 26 po zsumowaniu daje 8,czyli potęgę sprawczą, to mając tę wibrację należy empatię traktować, nie jako zapadnięcie się w problem drugiego człowieka, ale jako zrozumienie, że ktoś może inaczej daną sytuację rozumieć. Co nie znaczy, że my mamy przestać identyfikować się z własnym odbiorem. Poza tym, skoro my mamy pomóc, to nie możemy być słabi, nie możemy położyć się z drugą osobą i płakać, tylko musimy być silni i znaleźć rozwiązanie.

Jest to wibracja bardzo dobra dla finansów, ale pod jednym warunkiem – doskonałą przestrzeń finansową zaczyna się budować, ale tylko w relacji „z”. Nie ma tu miejsca na indywidualizm. To co jest tu charakterystyczne- podnosi się status materialny nasz, ale musi się podnieść również status materialny tych, którzy z nami współpracują.
Sukces materialny warunkowany jest tylko i wyłącznie tym, że nasz status, ale i tych, którzy biorą udział w danym projekcie znacznie się podnosi, dlatego że jest to wibracja relacji i ona absolutnie nie może się realizować kosztem drugiego człowieka, kosztem sytuacji obniżającej bądź zubażającej drugiego człowieka w cokolwiek.
Jeżeli ktoś z wibracją 26 wkroczy w nasze życie, to zawsze, bez względu na to jak to się zakończy, to podnosi to wymiar życia jednej i drugiej osoby.

26 obdarowuje materią, ale i potrafi obdarować niedosytem emocjonalnym. Powoduje, że to nasze życie emocjonalne będzie wystawione na próbę czasu, będzie wystawione na konieczność zrozumienia trudnej sytuacji, np. naszego partnera, będzie wymagało od nas otoczenia opieką partnera, jak i związku (to ta 2ka, ale i przy przy 6-wibracji ojcowskiej).
Osoba, która ma tę wibrację w swoim portrecie będzie poniekąd odpowiedzialna za to, aby chronić to, co jest delikatne i doprowadzać sprawy do szczęśliwego finału, choć czas tego doprowadzania może być bardzo długi.

źródło: program Tarocistki.

Dług karmiczny ciała to wibracja 26, jest to nauka takiego korzystania ze swego ciała, aby umysłem panować nad jego aktywnością. Wymaga przynajmniej 1 godziny ruchu tygodniowo. Jest testem na zdolność umysłowego utrzymania ciała w działaniu. Pojawia się u osób predysponowanych do osiągnięcia mistrzostwa w sporcie a także u osób ruchowo ograniczonych. Powstał w skutek nadużywania aktywności ciała (w przeszłym życiu niewolnika lub żołnierza, gdzie aktywność ciała nie mogła być kontrolowana), lub poprzez jego zaniedbanie (nadmierne jedzenie, picie i brak ruchu). Dług ten zmusza do takiej pracy umysł, aby panował on, nad aktywnością ciała. Jeśli posiadając go, nie dbamy o ruch i własną aktywność, on poprzez poważną chorobę stawów, mięśni lub kości, wymusza panowie umysłu nad aktywnością ciała, tak że samodzielne spacery i robienie zakupów są potem już osiągnięciem naszego mistrzostwa w ruchu.

26 – Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do naszego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla naszego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Należy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów.
Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością.
Jak przepracować?
Słowo \"karma\" pochodzi z sanskrytu od słowa \"kri\" - co oznacza działać. Patrząc przez pryzmat rozwoju duszy, wszelkiego rodzaju działanie jest karmą.Działaj i pokonuj swoje słabości...
Uważa się, że rachunek karmiczny otwieramy w wieku lat 9. Do tej pory zachowanie dziecka jest nieświadomym. Z definicji karmy wynika, że zamknięcie rachunku karmicznego oraz likwidacja długów karmicznych powinny się odbywać poprzez odpowiednie nagromadzenie energii pozytywnych. Odbywa się to w sposób następujący: energia, którą posiadamy w postaci emocji oraz myśli nie znika w przestrzeni - ona przede wszystkim gromadzi się w naszym polu energetycznym. Ma ona swoją gęstość, objętość i strukturę.
Podstawowym warunkiem przepracowania długów karmicznych jest uświadomienie popełnionych błędów oraz podjęcie konsekwentnej decyzji ich naprawienia i nie dopuszczenia do ponownego ich popełnienia. Na tym polega moc oraz sens pokuty. W trakcie procesu uświadomienia własnych błędów poznaje się siebie, odbiera się własne uczynki oraz sytuacje życiowe zgodnie z własnym głosem wewnętrznym, czyli z poziomu sumienia.Każda osoba ma własne możliwości odbioru tych podpowiedzi. Możliwości te zależą od stopnia jej duchowości. Podpowiedź zawsze pochodzi z tego samego poziomu rozwoju, na jakim znajduje się świadomość danej osoby oraz zależy od doświadczeń obecnej i przeszłych inkarnacji, objętości informacji oraz rozmiarów pola energetycznego. W związku z istnieniem blokad nie zawsze pokuta jest w stanie zmienić program negatywnej karmy.

26 Cierpienie i nieefektywność działania - Liczba ta jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie - umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może przejawić się poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie na wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

26 - To dług karmiczny ciała, jedyny, który zaciągamy względem samych siebie. Powstaje przez nadmierne poddaństwo i służalczość bądź przez nadmiar obowiązków i odpowiedzialności. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia w okresie jej wpływów ( w zależności od miejsca w portrecie numerologicznym ) są niezbędne do rozwoju danej osoby.
Jeśli posiadamy w swoim portrecie wibrację 26, a psychicznie mamy jakąś blokadę i nie chcemy zrobić czegoś, co jest dla nas korzystne, dla rozwoju naszej rodziny lub rozwoju świata, to ciało stworzy nam taką sytuację, że będziemy musieli podjąć określony sposób zachowania.
Dotyczy osób, które w poprzednich wcieleniach urodziły się wolnymi ludźmi, a zostały niewolnikami, najemnikami lub wojownikami wskutek czego nie mogły w pełni zadbać o swoje ciało. Przynosi predyspozycje do sportu. Uczy dbać o swoje ciało, bo jest ono najlepszym instrumentem. Często przynosi poważne problemy z układem ruchu lub stawami, a nawet inwalidztwo.
Przy tej wibracji wymagane jest przynajmniej raz w tygodniu minimum 40 minut ruchu – może być pasywny lub aktywny, nie ma to znaczenia – gimnastyka, spacery, rower, hydromasaże, basen itp. – musi być zachowana aktywność kości, mięśni, stawów. Jeśli tego nie będzie, to ciało stanie – zatrzyma się i będzie się o to upominało.
Sposób przepracowania:
Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2016, o 16:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2016, o 20:10
Posty: 6
Lokalizacja: cieszyn
Podziękowań: 0
:ymapplause:
Brawo za to opracowanie! Jeszcze nie trafiłam na taki fajny i przejrzysty zbiór z którego można by było korzystać.

Ja muszę powiedzieć, że doskonale znam dług karmiczny ciała to wibracja 26 i zgadzam się ze wszystkim co wyżej zostało napisane.

_________________
adamina


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL