[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 20:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Lew – Baran:
Pomimo ognistych charakterów, ten związek jest niemal idealny. Porywający Baran i ambitny Lew potrafią stworzyć związek oparty na wspólnych pasjach, jak sport, zabawa i zamiłowanie do pieniędzy. Łączy ich również przedsiębiorczość, dlatego kochankowie często przeistaczają się w partnerów w biznesie. Wspólne pielęgnują ognisko domowe i dbają o zwiększanie stanu konta.

Lew – Byk:
Jeżeli ten związek ma funkcjonować, wymaga wiele pracy i wysiłku po obu stronach. Byk docenia silny i towarzyski charakter Lwa, ten zaś lubi pewność i stabilność Byka. Między tymi dwoma znakami istnieje również silny pociąg fizyczny, który sprawia, że nie mogą się minąć. Mimo, że ich poglądy są bardzo różne, z dużą dozą cierpliwości mogą osiągnąć kompromis.

Lew – Bliźnięta:
Łączy ich miłość do zabawy i spotkań towarzyskich, na których oboje lubią się popisywać. Wspólne życie może jednak zaowocować pewnymi problemami, zwłaszcza wtedy, kiedy jeden próbuje zmienić drugiego lub nawet zmanipulować. Konieczna duża dawka cierpliwości i wzajemnego zrozumienia.

Lew - Rak:
Ze związku Raka i Lwa może powstać, przy niewielkim wysiłku, idealna para, z wzorowo prowadzonym domem i szczęśliwą rodziną. Lew lubi starać się o Raka pod względem materialnym. Rak z kolei zapewnia spokój domowego ogniska. Nie mają jednak problemu z zamianą ról. Chociaż w niektórych przypadkach mają odmienne poglądy, po kłótni namiętnie się godzą.

Lew – Lew:
Dwa dominujące i ambitne znaki, nie muszą koniecznie być przez całe życie wrogami. Aby uniknąć kłopotów, codziennych zarzutów i oskarżeń, muszą się naprawdę doceniać. Tylko w ten sposób mogą sobie wybaczyć nieumyte naczynia czy brudne skarpetki na podłodze. Najlepiej zrelaksują się w towarzystwie swoich znajomych, gdzie oboje lubią być w centrum uwagi.

Lew – Panna:
Odmienny charakter doprowadza do wiecznych nieporozumień. Związek ten będzie funkcjonować jedynie wtedy, gdy pewny siebie Lew co najmniej raz na jakiś czas będzie próbował wyjść romantycznej Pannie naprzeciw. I kiedy głęboko skrywająca swoje myśli Panna, przynajmniej czasami wprost powie, czego chce. W innym przypadku będą cierpieć oboje. Ale to Panna będzie tą bardziej zranioną stroną.

Lew – Waga:
Oba znaki czują do siebie sympatię już od pierwszego spotkania. Łączy ich szczególnie silna więź przyjaźni, wzajemnego zaufania i życzliwości, które rzadko jest w stanie zakłócić ktoś trzeci. Zarówno Lew, jak i Waga, starają się swój związek utrzymać, dlatego też nie sprawia im kłopotu ustąpienie temu drugiemu.

Lew – Skorpion:
Zarówno Lew, jak i Skorpion należą do niezwykle silnych osobowości, które nie lubią dokonywać zmian w swoim sposobie życia i poglądach. Raczej spodziewają się przystosowania ze strony tego drugiego. Jednak jeśli przypadkiem te dwa znaki się połączą, ich związek będzie się opierać bardziej na atrakcyjności seksualnej niż na prawdziwej miłości.

Lew – Strzelec:
Lew i Strzelec to bardzo podobne do siebie znaki, które zazwyczaj spotkają się w towarzystwie, gdzie oboje są uznanymi towarzyszami oraz zabawiaczami. Chociaż ze spokojnego rodzinnego życia nie skorzystają ze względu na nieustanne imprezy, potrafią sobie wyznać miłość wielkimi gestami, jak żaden inny znak.

Lew – Koziorożec:
Aby żyć bezproblemowo, muszą być dobrze zabezpieczeni finansowo. Tylko dzięki temu uda się uniknąć sporów o finanse. Jeśli się jednak ich partnerski związek się nie uda, mogą stać się dobrymi przyjaciółmi.

Lew – Wodnik:
Wodnik stara się zrobić wszystko oryginalnie, zaś Lew przeciwnie - potrzebuje pewnych konwencji. Wodnik wolałby wszystkim pozostawić absolutną wolność, a Lew chciałby prowadzić i kierować. Mimo dzielących ich różnic, te dwa znaki mogą tworzyć szaloną parę, nuda im nie grozi.

Lew – Ryby:
Od Lwa w tym związku wymagana jest większa świadomość oraz wrażliwość. Tylko wtedy jest w stanie zrozumieć życie Ryb, które jest pełne fantazji i szalonych marzeń. Jeśli władczy Lew nie będzie w związku stanowić własnych zasad, Ryba mu tak szybko nie odpłynie.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL