[ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 18:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Zrozum lepiej swoją osobowość, dzięki swojemu znakowi zodiaku!
Lew jest królem wszystkich zwierząt. Pełen pasji, uwielbia dominować, preferuje raczej wydawanie rozkazów niż ich przyjmowanie. Kiedy raz podejmie decyzję, zna dokładnie swoje cele i wie, czego chce! Urodzeni pod znakiem Lwa mają poczucie sprawiedliwości i walczą o to, żeby winni zostali ukarani, pod warunkiem, że to nie oni sami są winni.

Żywioł: Ogień
Znak przeciwny: Wodnik
Polaryzacja: męska
Dynamika: stały
Planeta: Słońce
Kamień: rubin
Części ciała: serce i klatka piersiowa
Kolor: złoty, pomarańczowy
Okres życia: dwudziestka
Dzień tygodnia: niedziela
Słowo-klucz: Chcę
Pora roku: lipiec/ sierpień
Zaleta: otwartość
Wada: perfekcjonizm

Symbol:
Lew, który symbolizuje znak, jest królem zwierząt. Ognisty, zaborczy, odważny, to pan, który będzie bronił swoich z odwagą i energią, nawet jeśli ma czasami tendencje do przeceniania swoich sił. Poświęca się dla tych, których kocha. Ale może ich także zranić przez swoją autorytarną postawę, bo ma tendencje do wydawania rozkazów częściej niż dawania rad.

Kobieta Lew:
Pełna pasji, kobieca, kobieta spod znaku Lwa jest arystokratką urody. Kocica, lubi swoje długie włosy i z przyjemnością o nie dba. Dobry wygląd jej nie wystarcza, chce być zauważana i podziwiana. Kobieta Lew ma potrzebę bycia kochaną i źle znosi, kiedy nie jest na pierwszym miejscu. To osoba hojna i godna zaufania, która nie zawiedzie w potrzebie.

Kobieta Lew i praca:
Lew lubi działać, przewodzić i brać na siebie odpowiedzialność. Kobieta Lew może być świetna w wielu zawodach, pod warunkiem, że będzie tam odgrywać kluczową rolę. Uzdolniona w kilku kierunkach, jej dylematem jest dokonanie właściwego wyboru, bo ograniczenie się tylko do jednej dziedziny, wydaje się jej trudne. Kiedy już podejmie decyzję dotyczącą kariery, jest w wybranym zawodzie znakomita. Może robić karierę w polityce czy jako szef firmy, ale odpowiadają jej także wszystkie niezależne zajęcia. Cokolwiek robi, robi to z wirtuozerią, co wzbudza zazdrość i głosy krytyki. Wcale jej to nie przeszkadza, zresztą prawie tego nie zauważa.

Kobieta Lew i miłość:
Nie kocha połowicznie ani byle kogo. Ofiaruje swoją miłość tylko mężczyźnie, którego podziwia i którego uważa za wyjątkowego.
Będzie wówczas żoną idealną: perfekcyjną panią domu, podzielającą zainteresowania małżonka i zręcznie powiększającą grono jego znajomych. Idealnie dla niej jest wyjść za mąż młodo, za mężczyznę, który ją dowartościuje i nie rozczaruje. Uwaga: jeśli jej partner nie stanie na wysokości zadania albo nie wykaże się lojalnością, zostawi go bez wahania. Może potem przeżywać okres niestabilności uczuciowej, w czasie którego okaże się pożeraczką serc, co pomoże jej dopieścić zranione ego.

Mężczyzna Lew:
Nie musi być przystojny: jego wdzięk i elegancja wystarczą, żeby przyciągać spojrzenia i podziw kobiet. Wysportowany, zdeterminowany, nie sposób go nie zauważyć. Bywa wyrafinowanym estetą lub wręcz przeciwnie – umięśnionym twardzielem. W każdym razie, zawsze ze stylem.

Mężczyzna Lew i praca:
Mężczyzna spod znaku Lwa nie znosi przeciętności, potrafi ją szybko rozpoznać u innych. Nigdy nie wątpi w swój talent i nie ukrywa tego przed światem. Jeśli czasami wydaje się skromny mówiąc o sobie, ale to tylko gra: wewnętrznie jest przekonany o swoim geniuszu. Lew jest stworzony do sukcesu i nie zniesie żadnej namiastki. Dla niego nie ma nic bardziej normalnego niż bycie pierwszym. I jeśli on sam nie może być pierwszy, poszukuje ludzi, którzy są i uważa się za równego im. Lew ma uzdolnienia do polityki i biznesu, może też być znakomitym handlowcem lub pracownikiem reklamy. Jego nieumiarkowane ego daje mu ogromną siłę perswazji.

Mężczyzna Lew i miłość:
Ma trudności z pokochaniem, ponieważ to on chce być zawsze na pierwszym miejscu. Może sprawić ból, nawet niechcący. Jednak niewiele go to obchodzi i nie przeszkadza mu to w podążaniu dalej swoją drogą. Jego ego nie pozwala mu oddać się całkowicie. Pomimo to, potrafi być dobrym partnerem, hojnym, eleganckim, czułym i opiekuńczym. Ale dla niego żona jest także trofeum, które dopełnia jego sukces społeczny i zawodowy. Lubi kobiety piękne i dystyngowane, pasujące do jego wizerunku. Piękny dom i samochód, u jego boku równie piękna partnerka: w ten sposób toczy się życie mężczyzny Lwa! Blask jego prestiżu opromienia też jego wybrankę, ale to zawsze on musi być w centrum uwagi i podziwu. Nie zniesie kobiety, której kariera zawodowa jest bardziej udana i zaćmiewa jego własną. Życie z Lwem, oznacza ciągłe spełnianie jego wymagań, ale ma swój urok.

źródło: m.in Astrologia bez tajemnic R.Kord


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 wrz 2013, o 17:26 

Dołączył(a): 28 cze 2013, o 17:41
Posty: 20
Podziękowań: 0
Odnoszę wrażenie, że odpowiednikiem tego znaku mogłaby być numerologiczna 1.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL