[ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Larwa Astralna
PostNapisane: 9 lis 2015, o 18:47 

Dołączył(a): 28 paź 2015, o 18:49
Posty: 9
Podziękowań: 0
O kurcze.. nie spodziewałem się, że ktoś się odezwie.
Co znaczy, ze mnie nie widzisz? A jak zobaczysz to co zobaczysz?:)
Nie, nie stosuję żadnych osłon, bo żebym ja wiedział co to jest. Pewnie i tak by nie zadziałały, bo te wszelakie czary mary i zaklęcia nie działają :P
Aż tyle? Chyba każda larwa, to jakaś myśl czy emocja.. nie wiem. Wyrzucam je z siebie i czuję się lżejszy z większą pustką w głowie, błogą. To da się fizycznie odczuć na ciele, tak jak byś wyciągała jakiegoś robala z siebie. Zamykam oczy i "czuję" blokadę.. widzę jakby kanał czy odnóże, ono jest czarne. Jakieś światło oświetla to miejsce i widać zarysy, jakby z dymu papierosa. Rurki i bąble. Koniec.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2015, o 13:02 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Nie wiem czy wszelakie nie działają, nie wsypuj wszystkiego do jednego wora :P Sama mam czasami wątpliwości co do niektórych rzeczy.
Co bym zobaczyła, tego to ja nie wiem i czy w ogóle chcę wiedzieć? :) Ja widzę takie rzeczy jak osłony, blokady, ale gdybym się głębiej przyjrzała mogłabym zobaczyć więcej. Po tym co napisałeś o sobie można by mieć negatywny odbiór, a ja mam pozytywny, dość jasny.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Larwa Astralna
PostNapisane: 11 lis 2015, o 13:19 

Dołączył(a): 28 paź 2015, o 18:49
Posty: 9
Podziękowań: 0
Nic złego nie zobaczysz.. jeśli wyczuwasz negatywne wibracje, to pamiętaj o tym, że nie są one moją prawdziwą naturą. Ten materialny świat składa się z dobra jak i zła, są to złudzenia ale nie należy wypierać zła ze świadomości. To są tylko narzędzia pracy, odpowiednio wykorzystane dają jakiś efekt. Możesz mnie znaleźć, ale musisz wiedzieć gdzie szukać. Częściowo jestem odłączony od tej "sieci", pajęczej sieci niby kanałów energetycznych?
Co do pasożytów.. gdy taki pasożyt przechodzi na mnie, to chwilowo przejmuje władzę nade mną, nie mam na to wpływu.. potem zajmuję się jego neutralizacją. Jakby gęstniał, przybierał materialną formę a potem go wydalam z siebie, zazwyczaj jakąś czakrą.
Pozdrawiam i pamiętaj, ze nie zawsze liczy się pierwszy efekt. Na tym świecie trzeba przybierać maski.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Larwa Astralna
PostNapisane: 30 wrz 2016, o 12:45 

Dołączył(a): 30 wrz 2016, o 12:25
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam jak zabić larwę astralną ? prawdopodobnie rozwinęła sie do stopnia wylęgarni jak ją odnaleźć i zniszczyć miałem spore problemy z narkotykami gdzie czułem się jak coś chodzi po moim ciele i wysysa z zemnie energie w moim mieszkaniu czuć zło czasami choć posiadam świętą relikwie po mym mym mieszkaniu czasem chodzą cienie mieszkam blisko Lini mocy która przechodzi przez moje miasto podochodzę z Legnicy pozdrawiam chciałbym zniszczyć gniazdo


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL