Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sie 2013, o 11:07 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Neuron napisał(a):
Cohen:
- 6 99
2 - 7
11 - -

Dobra, interpretacja:
Masz dwie jedynki, co sugeruje na znaczniejsze zaznaczenie swojej indywidualności. Mówi o tym, że chcesz czuć niezależność. Może też sugerować odczucie samotności nawet w większych skupiskach ludzi. Swoją indywidualność przeżywasz dość wyraźnie, musisz ja odczuwać. Dwójka oznacza współdziałanie, harmonijne, przeciwieństw. Mówi też, że potrafisz się zatroszczyć o siebie i nie tylko - o innych również. Wspomina o umiejętności mediacji. Szóstka to liczba miłości i prawdy. Zaznacza również harmonię występującą w dwójce. Szóstka mówi o natchnieniu i pomysłach, które pojawiają się w chwilach relaksu. Siódemka mówi o wyobraźni, o posiadaniu jej. Jest to liczba duchowa, więc wspomina o świadomej myśli. Mówi, że umiesz się dobrze skoncentrować. Dziewiątka symbolizuje pełnie osiągniętą w jakiejś dziedzinie. Dodaje wysoki poziom rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i duchowego. Masz dwie dziewiątki więc jak i w przypadku jedynki odznacza się ona mocniej i ma mocniejszy wpływ na charakter. Dziewiątka swoim potencjałem przypomina, że mamy wpływ na to otaczający nas świat, że panujemy nad swoim losem, ale możemy mieć też wpływ na los innych. Jesteś zapewne pomysły. : P
Brakuje Ci cyfr: 3, 4, 5 i 8. : P Trójka mówi o tym, że brakuje Ci niekiedy sił twórczych i nie czerpiesz radości z życia. Czwórka mówi o braku stabilności, chęci zrobienia porządku ze swoim życiem, sobą, ale niemożności. Piątka wspomina, że brakuje Ci ruchu, zmian. Możliwe, że uważają Cię lub sam siebie uważasz za przewidywalnego. Jednak brak piątki nie wprowadza w Twe życie tej omylności, który wynika z ciągłej dynamiki, ruchu i zmian piątki. Ósemka za to mówi, że może brak Ci determinacji i nie zawsze dążysz do wyznaczonego celu? Może go zmieniasz zbyt często?
Brak strzał siły i strzał słabości.

Masz tutaj Elu.
Bo pomyliło mi się i coś mi wyszło tak z Twojej daty.
Masz kwadrat bardzo podobny do Cohena, jednak u Cohena nie powinno być tej szóstki. Absolutnie nie wiem skąd się ona wzięła.
Jednak skoro wyszło, że to Twój kwadrat to proszę bardzo.
A kwadrat Cohena poprawiłem mu... No wytłumaczyłem mu już na gg w czym był błąd.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2013, o 14:01 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 kwi 2013, o 07:23
Posty: 133
Lokalizacja: Szwecja
Podziękowań: 14
Neuron napisał(a):
Neuron napisał(a):
Cohen:
- 6 99
2 - 7
11 - -

Dobra, interpretacja:
Masz dwie jedynki, co sugeruje na znaczniejsze zaznaczenie swojej indywidualności. Mówi o tym, że chcesz czuć niezależność. Może też sugerować odczucie samotności nawet w większych skupiskach ludzi. Swoją indywidualność przeżywasz dość wyraźnie, musisz ja odczuwać. Dwójka oznacza współdziałanie, harmonijne, przeciwieństw. Mówi też, że potrafisz się zatroszczyć o siebie i nie tylko - o innych również. Wspomina o umiejętności mediacji. Szóstka to liczba miłości i prawdy. Zaznacza również harmonię występującą w dwójce. Szóstka mówi o natchnieniu i pomysłach, które pojawiają się w chwilach relaksu. Siódemka mówi o wyobraźni, o posiadaniu jej. Jest to liczba duchowa, więc wspomina o świadomej myśli. Mówi, że umiesz się dobrze skoncentrować. Dziewiątka symbolizuje pełnie osiągniętą w jakiejś dziedzinie. Dodaje wysoki poziom rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i duchowego. Masz dwie dziewiątki więc jak i w przypadku jedynki odznacza się ona mocniej i ma mocniejszy wpływ na charakter. Dziewiątka swoim potencjałem przypomina, że mamy wpływ na to otaczający nas świat, że panujemy nad swoim losem, ale możemy mieć też wpływ na los innych. Jesteś zapewne pomysły. : P
Brakuje Ci cyfr: 3, 4, 5 i 8. : P Trójka mówi o tym, że brakuje Ci niekiedy sił twórczych i nie czerpiesz radości z życia. Czwórka mówi o braku stabilności, chęci zrobienia porządku ze swoim życiem, sobą, ale niemożności. Piątka wspomina, że brakuje Ci ruchu, zmian. Możliwe, że uważają Cię lub sam siebie uważasz za przewidywalnego. Jednak brak piątki nie wprowadza w Twe życie tej omylności, który wynika z ciągłej dynamiki, ruchu i zmian piątki. Ósemka za to mówi, że może brak Ci determinacji i nie zawsze dążysz do wyznaczonego celu? Może go zmieniasz zbyt często?
Brak strzał siły i strzał słabości.

Masz tutaj Elu.
Bo pomyliło mi się i coś mi wyszło tak z Twojej daty.
Masz kwadrat bardzo podobny do Cohena, jednak u Cohena nie powinno być tej szóstki. Absolutnie nie wiem skąd się ona wzięła.
Jednak skoro wyszło, że to Twój kwadrat to proszę bardzo.
A kwadrat Cohena poprawiłem mu... No wytłumaczyłem mu już na gg w czym był błąd.



Prawda, lubie nielaleznosc, samotnosc nie jest mi obca a zatroszczyc sie o siebie umiem no i o rodzinke tez :-)
Dziekuje ci slicznie :-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 14:06 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Ewelina napisał(a):
Jak masz ochotę, to mógłbyś mi też zrobić, bo te kwadraty mnie zawsze fascynowały, tylko nie miałam czasu (lub dość cierpliwości), żeby się tym zająć...
Będę wdzięczna. :)
Datę podam Ci na pw.

Zrobiłbym Ci.
Ale w akcie zemsty tego nie zrobię.

Nie, na serio tak mi się nie chce, że Ciebie sobie odpuszczę.
I bez szitsztormu, bo ostatnio gadaliśmy z Mgiełką o tym, że ludzie zajmujących się takimi rzeczami - muszą umieć odmówić osobom, których powiedzmy, że nie czują. Bo wyjdzie nieobiektywnie. ^^


Ostatnio edytowano 23 sie 2013, o 17:29 przez HikowatyHik, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 14:29 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Dorota1212 napisał(a):
Czy ja tez moge? 04.05.1959

- - 99
- 55 -
1 4 -

Dość ciekawie wyszło. ^^ Tak inaczej, aż chce się interpretować.
Nie no, serio. Czuć taką fajną aurę, która prowadzi do natchnienia mnie. oO

Dobra, interpretujemy! Pierwsze co mi się rzuca w oczy to strzała siły u Ciebie. Jest to strzała determinacji. Ta kombinacja cyferek daje nam więcej wytrwałości i cierpliwości do dążenia w wyznaczonym celu. Mówi o sile przebicia, upartości. Jednak jako posiadaczka tej strzały powinnaś kształtować ciągle swoją cierpliwość, aby była bardziej efektowna.
Jedynka, którą posiadasz mówi o tym, że przeżywasz swoją indywidualność, tzn, że uważasz się za osobę samodzielną. C: Czwórka jest to liczba stabilności i porządku, jaki w Tobie panuje. Mówi, że czasem działasz według schematów - powtarzalność. Oraz mówi o spokoju, jaki zapewne lubisz. I solidności - solidne wykonywanie obowiązku, i temu podobne rzeczy. Dwie piątki mówią, że jest to cecha bardziej widoczna, czyli jesteś poszukiwaczem przygód. Kimś kto lubi podróżować. Mówi o niepowtarzalności. Sama piątka mówiła by nieco o chaosie, wewnętrznym zapewne, jednak przy czwórce jest on [chaos] nieco bardziej spokojny. Nie ujawnia się aż tak, jest po prostu wyciszony. Dziewięć jest to liczba mówiąca o wysokim poziomie rozwoju intelektualnego, emocjonalnego lub duchowego. Liczba przypomina, że w każdym z nas kryje się potencjał, który może zmienić świat. Ty tego potencjału masz podwójnie, bo masz dwie dziewiątki, a więc cechy dziewiątki są nieco bardziej widoczne. Jesteś osobą dość pomysłową i zawsze wynajdziesz rozwiązanie. C:


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 14:31 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Resner napisał(a):
Poproszę :)
24.05.1994

Proszę napisać mi na PW ;)

Wyślę Ci jakoś na dniach. ^^


Dobra, otwieram dalej zapisy! Kto jeszcze chce kwadracik? C:


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 14:56 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
no oczywiście , że ja :
21.01.1968 ;p to juz chyba znasz na pamięć :))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 17:14 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
HikowatyHik napisał(a):
Ewelina napisał(a):
Jak masz ochotę, to mógłbyś mi też zrobić, bo te kwadraty mnie zawsze fascynowały, tylko nie miałam czasu (lub dość cierpliwości), żeby się tym zająć...
Będę wdzięczna. :)
Datę podam Ci na pw.

Zrobiłbym Ci.
Ale w akcie zemsty tego nie zrobię.

Nie, na serio tak mi się nie chce, że Ciebie sobie odpuszczę.
I bez szitsztormu, bo ostatnio gadaliśmy z Mgiełką o tym, że ludzie zajmujących się takimi rzeczami - muszą umieć odmówić osobą, których powiedzmy, że nie czują. Bo wyjdzie nieobiektywnie. ^^


Byłam ciekawa czy w końcu dla mnie to wykonasz. :]
W liczbie mnogiej pisze się "osobom".
Ja Ci bana nie dałam tak poza tym, ale niech będzie, podziękował.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 17:24 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Ewelina napisał(a):
HikowatyHik napisał(a):
Ewelina napisał(a):
Jak masz ochotę, to mógłbyś mi też zrobić, bo te kwadraty mnie zawsze fascynowały, tylko nie miałam czasu (lub dość cierpliwości), żeby się tym zająć...
Będę wdzięczna. :)
Datę podam Ci na pw.

Zrobiłbym Ci.
Ale w akcie zemsty tego nie zrobię.

Nie, na serio tak mi się nie chce, że Ciebie sobie odpuszczę.
I bez szitsztormu, bo ostatnio gadaliśmy z Mgiełką o tym, że ludzie zajmujących się takimi rzeczami - muszą umieć odmówić osobą, których powiedzmy, że nie czują. Bo wyjdzie nieobiektywnie. ^^


Byłam ciekawa czy w końcu dla mnie to wykonasz. :]
W liczbie mnogiej pisze się "osobom".
Ja Ci bana nie dałam tak poza tym, ale niech będzie, podziękował.

Może kiedyś. ; ) Tak za miesiąc? Nie wiem. Zobaczy się. *shrugs*
Wiem, pomyliłem się. ^^ Miałem poprawić, ale zapomniałem. Już mnie Cohen upominał.
Teraz nikt mi bana nie dał, uhu. Ponoć decyzja administracji była. ^^ Tyle wiem. Spoko.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 17:35 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
OMG no życie, takie uroki forum i administracji forumowych. Po co tyle jęczeć? Masz nowego nicka, jesteś dla swoich przyjaciół, piszesz sobie i jest fajnie. Ciesz się tym. To nie są jakieś życiowe tragedie...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 23 sie 2013, o 17:38 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Ewelina napisał(a):
OMG no życie, takie uroki forum i administracji forumowych. Po co tyle jęczeć? Masz nowego nicka, jesteś dla swoich przyjaciół, piszesz sobie i jest fajnie. Ciesz się tym. To nie są jakieś życiowe tragedie...

Ale po co rzucasz fochem? oO Ja nie jęczę. Tylko mówię, że niby decyzja administracji, a nagle każdy wypiera się tego bana.
Btw - offtopujesz mi w temacie.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL