Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sty 2016, o 00:07 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Aby opowiedzieć tą historię ,musiałem sobie ją dokladnie przypomnieć.
A było to tak
Sami w domu(Ja i kuzyn) Oglądamy szeregowca Rayana i pociskamy głupoty do telewizora mówiąc strzelaj ,udając żołnierzy ,śmiejąc się co chwila
I naglę coś było nie tak ,usłyszeliśmy mocne pukanie w drzwi,stukanie o radio w domu i lekkie zakłócenia w tv
To wszystko na przemian,i coraz silniejsy niepokój u nas .
Powiem szczerze,oboje byliśmy przestraszeni .
Sprawdzaliśmy co chwilę co to może byc i nagle 1,5 h po tym czasie kiedy rodzina dotarła do domu przestało .
I Tego dnia (nocy ) Miałem dziwny sen śnił mi się sąsiad z góry do ktorego chodziłem z obiadem -Był na tyle zdrów w tym śnie ze bawił sie z nami w ganianego wszędzie po całej klatce soę goniliśmy i co dziwne..
Obudziłem się o 5 rano wraz z cała rodzina kiedy to on z tego łóżka spadł -Zgon wylew dokładnie .
Po całym zajściu nie było by śladu ,gdyby rok pozniej w tym pustym mieszkaniu nie było by słychać przesuwanych mebli slyszeli to wszyscy z mojej klatki W tym moj sasiad obok i ja ,do tego stopnia ze po prau tygodniach wpadł do tego domu ksiądz i odpędził go
A teraz pytanie ,skoro ten pan w noc kiedy z kuzyne oglądalem film jeszcze zył ,to dlaczego w mieszkaniu straszyło noc przed zgonem??

Był to facet starszy i bardzo stary i chory ,a jego córka go nieodwiedzała..
Jak miał gości cieszył się jak by wygrał w totka ..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 sty 2016, o 08:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
ots przed śmiercią zawsze ktoś ze znajomych wpada wesprzeć umierającego, to się dzieję już wczęśniej i jeśli słyszy się od osoby że widzi i przyszła babcia lub ktoś kto nie żyję, nie należy myślec że choroba pomieszała już zaczynają przychodzić.
Dużo ludzi zapomina że duch to nie tylko okreslenie po śmierci , każdy z nas posiada ducha i można z nim pogadać lub sam on sie pokazuję jak widzi że medium go dostrzega.
To że sie z nim bawiłeś, ciało może miał chore ale w pewien sposób na poziomie duchowym się z Tobą pożegnał.

Co do tych zakłóceń, osoba parapsychiczna może wywoływać zakłócenia radiowe, sygnałów telewizyjnmy ... a nawet może wpływać na przedmioty materialne, pękanie szyb itp.. świadczy to o nie kontrolwaniu przepływu energii, trzeba się tego nauczyc.
A z pukaniem, tak duchy potrafią pukać , i tak jak ze wszystkim dopuki nie zaprosić do swojego życia i nie dasz zgody nic nie wlezie.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2016, o 20:54 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Ja wtedy otwarłem drzwi
Ale nikogo tam nie było


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lut 2016, o 14:36 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Starszy pan pożegnał się wtedy z Tobą, bo Cię lubił, a Ty jako osoba ze zdolnościami potrzebujesz wsparcia ze strony tych, którzy mają to na co dzień. A przynajmniej na początku, żeby nie być jak mugol i nie "jarać się" tym, że coś stuknie czy zobaczysz czego inni nie widzą.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL