Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 gru 2012, o 11:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
no i napisałam do wszystkich 3 zobaczymy jaka odpowiedź otrzymam. Cos mi mówi , ze tylko ten pierwszy link bedzie ok. Czekamy na odpowiedź :)
Będe zdawała relację co i jak. Czyli zdecydowałam sie i uczyniłam 1 krok :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2012, o 16:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Super :) Też dobrze czuje pierwszą opcje i sądzę, że to jest niezły wybór.

Gdybyś jednak miała jakiekolwiek wątpliwości pamiętaj że dobry nauczyciel:

- powinien się zgodzić na bezpłatne konsultacje przed inicjacją jeśli masz taką potrzebę.

- nie będzie miał problemów z przedstawieniem swoich dyplomów oraz opisania czego konkretnie nauczył się od poszczególnych osób i jakie umiejętności rozwinął sam.

- przekaże Ci konspekt swojego autorstwa. W dwa dni nie da się wszystkiego przekazać więc taki materiał zawsze jest dobrym wyznacznikiem jak i gdzie poszerzać swoją wiedzę i rozwijać umiejętności.

- nie będzie dążył do uzależnienia Cię od siebie ale nie zostawi Cię samej ze swoimi problemami. Więc jeśli masz pytania po inicjacji to pisz, dzwoń albo spotkaj się osobiście.

- nigdy nie będzie wyżej ani niżej od ucznia. Szkoła reiki nie ma przywódców ani żadnej hierarchii, nauczyciel może prowadzić ale nie będzie niczego narzucał.


Poza tym każdy mistrz reiki jest również człowiekiem na własnej ścieżce duchowej która nie zawsze sprawdza się w przypadku ucznia. Więc ponad wszystko bądź sobą a nie klonem swojego Sensei :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 28 gru 2012, o 19:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Mada napisał(a):
Arteurus jakbym mogła prosić to może znalazłbyś jeszcze jakiegoś dobrego nauczyciela z Łodzi lub okolic :)


Poczekaj jeszcze rok to ja Cię inicjuje do I stopnia ;)

Przeglądałem ostatnio kto reikuje w mojej okolicy więc pewnie uda się wybrać dobrego nauczyciela.



Reiki Łódź:

http://www.reikimaster.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=102:kurs-i-stopnia-reiki&catid=44:kursy&Itemid=166 - Wygląda na to, że Leszek Boratyn ma bardzo szeroką wiedzę i nie mniejsze umiejętności. Całkiem możliwe że do niego udam się na III stopień. Na początku przyszłego roku planuje wpaść do niego na konsultacje.

Zadzwonię po nowym roku do tego Leszka Boratyna.Poczytałam jego stronę i wygląda to dość interesująco
Art to Ty mieszkasz w Łodzi?
A tak w ogóle to ile kosztuje kurs I stopnia?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2012, o 19:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
jeszcze robią w Gdyni w centrum medycyny naturalnej coś znalazłam dzis :)
ale czekam najpierw na odpowiedzi. poza tym jak się wkurze to pojadę do rodzinki do wrocławia i tam znajde sesei :))) Eweline poprosze o namiary :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2012, o 22:03 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Ja nie z Wrocławia, mgiełko ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2012, o 22:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
no tak bielsko biała to bezsenna jest z wrocławia pomyliło mi się

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2012, o 01:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Znam całą ekipę porządnych rekistów z Wrocka i okolic więc jeśli tylko masz taką możliwość to radził bym udać się właśnie tam :)

O faktycznie nie wpisałem lokalizacji :P Tak, urodzony w Łodzi i wychowany przez blokowiska na Radogoszczu :D Teraz mieszkam na Dąbrowie.

Co do ceny to Hawayo Takata swojego czasu brała 10.000$ za kurs, dzisiaj można zapłacić nawet 10 razy więcej jak się dobrze trafi :) W normalnych warunkach jest to wydatek około 200 - 300 PLN co jest bardzo przyzwoitą ceną biorąc pod uwagę koszta i wkład pracy związane z takim kursem :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2012, o 15:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
spóźniłam się bo u mnie w sierpniu- na kaszubach był kurs I stopnia wyjazdowy na 2 dni z noclegiem wyżywieniem i wieczornym ogniskiem. :))) za 250 zł.
Owszem mam możliwość byc we Wrocławiu - ja pochodzę stamtąd . Moja cała rodzinka mieszka w Oleśnicy i Wrocławiu tylko ja wyrodna na pomorzu :))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 29 gru 2012, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Arteurus napisał(a):
O faktycznie nie wpisałem lokalizacji :P Tak, urodzony w Łodzi i wychowany przez blokowiska na Radogoszczu :D Teraz mieszkam na Dąbrowie.


No to całkiem niedaleko mieszkamy od siebie bo ja na Bałutach.Ściślej wylot z Łodzi na Warszawę bo Bałuty są duże.

200-300 złotych to można przeżyć ale 10 000$ to już by było raczej nie do przejścia :p

Ja będę próbować kontaktować się po nowym roku z panem Boratynem :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2012, o 22:30 

Dołączył(a): 29 gru 2012, o 22:01
Posty: 3
Podziękowań: 0
Mgiełko, daj znać jak idą Ci poszukiwania ;) Szukałam kursu kilka miesięcy temu i ostatecznie stanęło na marcowym kursie z Andrzejem Gasis ( nie wiem czy to się odmienia:P) organizowanym przez Wande Prager.. więc czekam. Koszt I stopnia to 300zl.
Powiem szczerze, że jestem świeża w tym temacie i również szukałam raczej po omacku.. jeżeli więc któraś z Twoich opcji okazałaby się "solidna", byłabym wdzięczna za info ;))
Pozdrawiam ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL