Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lis 2014, o 19:45 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 lis 2014, o 19:21
Posty: 5
Podziękowań: 0
Naukowo udowodniono, że dwie częstotliwości fal mózgowych (alfa i theta – stan płytkiego i głębokiego snu) najbardziej sprzyjają regeneracji człowieka. Sen to zdrowie? Tak, to m.in. wtedy nasze ciało produkuje duże ilości endorfin odpowiedzialnych za odczuwanie błogości, serotoniny podtrzymującej równowagę psychiczną i dopaminy wywołującej zachwyt - jesteśmy odprężeni, zrelaksowani i zdrowi. Umiejętność świadomego odczuwania stanu theta, pozwala nam dodatkowo usunąć blokujące nas przekonania, uruchomić kreatywne myślenie i wyobraźnię oraz zredukować ból lub chorobę. Synchronizacja półkul mózgowych oraz aktywacja genów w naszym DNA, następuje w tym procesie automatycznie.

Katowice Centrum Harmonii
Organizator – 531 222 335

Miejsce: Centrum Harmonii, ul. Chopina 8, 40-093, Katowice
Więcej o nas na stronie http://www.centrumharmonii.pl

Koszt Kursu : 888 zł

Wcześniejsza wpłata na 10 dni przed kursem koszt 778 zł
dla osób w parach 618 zł

Program Kursu:

- ThetaHealing wprowadzenie do metody - jak szybko i łatwo osiągnąć stan theta

- umysł jako świadomość i podświadomość- jak skutecznie i trwale oczyszczać programy z podświadomości, które powstrzymują przed otrzymaniem tego, czego pragniesz

- wpływ fal mózgowych na naszą podświadomość

- czym są centra energetyczne i jaki maja wpływ na nasze zdrowie i intuicję

- pole energetyczne jak je oczyszczać i wzmacniać aby być odpornym na negatywne energię

- intuicyjne skanowanie ciała: rozpoznawanie emocji i wzorców blokujących

- uzdrawianie ciała emocjonalnego i fizycznego

- wprowadzania do pamięci komórkowej nowych uczuć :miłość, radość, obfitość itp.

- jak świadomie kreować swoją rzeczywistość, realizować swoje marzenia przez myśli i emocje

- 7 Planów Istnienia- zrozumieć swoje pochodzenie

- jak uwolnić się od żalu, strachu i choroby, zmienić schematy genetyczne i historyczne uzdrawiając karmę

- prosta i łatwa komunikacja z otoczeniem

- spotkanie z duchowymi przewodnikami

- Anioły

- aktywacja uśpionych genów DNA, m.in. gen młodości i witalności

- praca i uzdrawianie genów

- przyciąganie marzeń i bratniej duszy do życia

- sesje uzdrawiania

Większość naszych decyzji i działań w ciągu dnia odbywa się za pomocą „autopilota”, którego motorem jest wiedza i doświadczenie z przeszłości. Właściwe nasze reakcje na to co się dzieje, są dyktowane nam z podświadomości, tej części umysłu która przechowuje zbiór wierzeń, przekonań, przywiązań, które nabyliśmy na naszej drodze do tu i teraz. Wiele z nich obsługuje nasze życie i funkcjonowanie w społeczeństwie. Technika przedstawiana na kursie, pozwala zmienić wzorce życia powstałe na poziomie historycznym, genetycznym i duchowym oraz te tworzone samodzielnie lub narzucone z zewnątrz tak abyś bardziej świadomie cieszył się życiem.

Prowadząca: Sylwia Śliwka

Sylwia Śliwka uczyła się bezpośrednio u Vianny Stibal twórczyni metody ThetaHealing uzyskując tytuł Nauczyciela THETA HEALING INSTITUTE OF KNOWLEDGE Idaho U.S.A.
Jak powiedziała sama Vianna: "Sylwia jest uzdrowicielem- uzdrowicieli", swoją osobą utwierdza nas w przekonaniu, że młodość i doświadczenie idą w parze, co znajduje potwierdzenie w jej uzdrowieniach oraz kursach, które prowadzi.
Miała okazję pracować z najlepszymi nauczycielami ThetaHealing na świecie jak: Goran Karna (Choroby i Zaburzenia, DNA3), Nayaran Yoti (7 Planów Istnienia), Hiro Miyazaki (Życie to Gra), czy Tomislav Gunja (Dig Deeper- Głębsza praca z przekonaniami).

Sylwia Śliwka jest:
Nauczycielem Theta Healing
Mistrzem Praktyk Transerfingu Rzeczywistości i Medycyny Czakr
Ambasadorem ideii Władimira Megra (Anastazja) i Jamesa Redfielda (Niebiańska Przepowiednia)

Realizuje rzetelną pomoc dla osób indywidualnych i ośrodków instytucjonalnych pracując z pod- i nad- świadomością, na poziomie najwyższym z aktualnie możliwych w anatomii intuicyjnej oraz medycynie czakr, gdzie wykorzystuje fale Theta oraz Fraktale Serca.

Prowadzi warsztaty, kursy oraz udziela indywidualnych sesji uzdrawiania. Stwarza magiczną atmosferę, pełną wolności, dobroci i radości, a uczestnicy w poczuciu bezpieczeństwa i spokoju, mogą swobodnie nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym Ja, uzdrawiając swoje życie emocjonalne, psychiczne i fizyczne.

Szkoła Rozwoju Osobistego Sangreal znajduje się w Dolince Straconki, w Parku Krajobrazowym Beskidu Małego, zielone miejsce pod lasem, otoczone górami, gdzie każdy złapie "głębszy oddech"

Kurs obejmuje trzy pełne dni warsztatowe:

Piątek 10.00–17.00
Sobota 9.00-16.00
Niedziela 9.00-16.00

Z dwoma przerwami piętnastominutowymi oraz jedną godzinną przerwą obiadową.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL