Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 gru 2015, o 20:49 

Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:27
Posty: 1
Podziękowań: 0
Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs Ho´oponopono, który odbędzie się w Brzegu w dniach od 27 do 28 lutego 2016.


Wszystkich zainteresowanych prosimy zgłaszać się do naszego biura telefonicznie pod nr. Tel.77 40 46 521 lub 601 50 00 33 w godzinach od 9:00 do 15:00 lub mailowo pod adresem albo


Tam otrzymacie Państwo wszelkiego rodzaju informacje na temat kursu, jego kosztów i miejsca spotkania.
Dlaczego spotykają nas ciągle te same lub podobne problemy, dlaczego spotykają nas nieszczęścia i niepowodzenia? Dlaczego odczuwamy lęk, przyciągamy nie tych ludzi co byśmy chcieli?

Na te i podobne pytania znajdziesz odpowiedz na dwudniowym kursie Hooponopono.

Ho´oponopono jest skuteczną metodą oczyszczania duchowego przy za pomocą i przy pomocy miłości. Miłość transformuje negatywne energie, toksyczne emocje i pamięć po przeżytych tragediach, a oczyszczoną przestrzeń wypełnia sobą.

Do stosowania ho´oponopono nie jest potrzebna wiedza o przyczynach i powodach powstania problemu, jest potrzebna tylko świadomość, ze istnieje problem i zastosowanie procesu wybaczenia z modlitwą do boskości o uleczenie miłością.

Człowiek nie pozwala sobie na pełnię szczęścia tak długo, dopóki ma w sobie świadome lub nieświadome poczucie winy, że w wyniku jego postępowań cierpią inni.

Warsztaty ho´oponopono otwierają możliwość uzdrowienia własnych przewinień, poczucia winy, lęków, tych obecnych, jak i sprzed wielu lat. Proces ten pozwoli tobie na odczuwanie szczęścia w twoim życiu.


Spotkanie z Ho´oponopono trwa dwa dni, w sobotę i niedzielę. Nauczysz się na nim podstawowych technik stosowania tej metody, oprócz tego:

• Uwolnisz się od negatywnych powiązań pochodzących z nieharmonijnych sytuacji
• Rozwiążesz swoje obecne problemy
• Osiągniesz równowagę i harmonię ze sobą, z innymi, z naturą i z otoczeniem
• Dokonasz pozytywnych zmian w relacjach międzyludzkich
• Odblokujesz przypływ dostatku
• Odblokujesz przepływ obfitości
• Poradzisz sobie z negatywnymi objawami w ciele fizycznym
• Uwolnisz się od niskich, negatywnych wibracji, które szkodzą zdrowiu
• Posiądziesz umiejętność poszerzania przestrzeni w sercu, co daje wewnętrzny spokój
• Oczyścisz miejsca, sytuacje, żywe istoty i nieożywione przedmioty
• Skutecznie zamienisz swoje wzorce i przekonania na pozytywne


Warsztaty ho´oponopono przeznaczone są dla wszystkich, bez wzg. na wiek, zawód, stan majątkowy czy pochodzenie. W cenie spotkania znajdują się materiały tematyczne, dwa ciepłe posiłki w porze obiadowej, bułeczki z miodem i serem, ciepłe napoje i ciasteczka. Koszty noclegów, jak i koszty dojazdu na spotkanie nie są wliczone w cenę kursu.


Kurs rozpoczyna się o godzinie 09:00, dlatego ze względów organizacyjnych, wszystkich uczestników kursów i warsztatów prosimy o przybywanie na miejsce spotkania nie wczesniej jak o godzinie 8:45 rano. Dziękujemy.

wszystkich serdecznie zapraszamy, ALOHA

www.hooponoponokursy.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL