[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 paź 2012, o 18:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
Miesiąc Osobisty

Miesiąc osobisty obliczamy dodając do siebie obecny miesiąc kalendarzowy i wyliczony wcześniej Rok osobisty.

Pokaże jak, to wygląda na przykładzie:

Osoba urodzona 23.07.1995 chce się dowiedzieć, którym miesiącem osobistym jest dla niej październik 2012

Najpierw liczymy rok osobisty - 23+7+2012 = 2+3+7+2+0+1+2= 17 = 1+7 = 8 Rok Osobisty

Teraz bierzemy obecny miesiąc październik - 10 miesiąc roku.

Dodajemy 10(październik) + 8(Rok Osobisty) = 18 = 1+8 = 9

Październik 2012 jest 9 Miesiącem Osobistym dla osoby urodzonej 23.07.1995 r.

W razie problemów z liczeniem, napisz śmiało - pomogę.

Opis Miesiąca Osobistego:

1 MIESIĄC OSOBISTY
Rozpoczynasz nowy cykl w skali najbliższych miesięcy, otrzymujesz zastrzyk pozytywnej energii, masz nowe pomysły, przystępujesz do realizacji śmiałych przedsięwzięć. Przypływ siły życiowej sprawia, że stajesz się nie tylko bardziej twórczy, ale również bardziej atrakcyjny dla innych. W Miesiącu Osobistym No. 1 możesz nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie, które będą trwałe i wniosą wiele da twojego życia. Teraz należy też oczekiwać „szczęścia" w różnych sprawach, korzystnych zbiegów okoliczności i niespodziewanego rozwiązania starych problemów, które może ujrzysz w nowym świetle. Należy uważać, by nie roztrwonić pozytywnej energii na działanie, którego cel nie jest dla ciebie jasny. Nie „osiądź na laurach", ale też nie podejmuj nadmiernego ryzyka — ten miesiąc jest znakomitym początkiem wielu przedsięwzięć, lecz przed tobą jeszcze wiele pracy. Jesteś bardziej pewny siebie niż zwykle, jednak bądź ostrożny z wyrażaniem swojej woli w sposób nie znoszący sprzeciwu. Dla osób zachowawczych, obawiających się zmian, miesiąc No. 1 może stanowić trudne wyzwanie i wprowadzić pewien niepokój.

2 MIESIĄC OSOBISTY
W tym miesiącu twoje doświadczenia związane będą z innymi ludźmi, ich planami, potrzebami i problemami. Testowana będzie twoja zdolność do współpracy, do podporządkowania się potrzebom innych lub wymaganiom, jakie stawia przed tobą działanie dla osiągnięcia wspólnego celu. Możesz spełnić rolę doradcy lub mediatora pomiędzy skłóconymi stronami. W tym miesiącu prawdopodobnie będziesz bardziej ulegać wpływom innych ludzi. Będziesz bardziej wrażliwy niż zwykle i jest prawdopodobne, że nawiążesz romans, być może z kimś z twoich dotychczasowych przyjaciół. Ten miesiąc nie sprzyja jednak podejmowaniu ważnych decyzji, choć życie będzie tego od ciebie wymagać — jesteś pełen wątpliwości, niejasnych doznań i czujesz, że raczej jesteś prowadzony przez okoliczności, niż je stwarzasz.

3 MIESIĄC OSOBISTY
Czujesz przypływ sił twórczych i rosnącą potrzebę wyrażenia siebie poprzez sztukę i miłość. Odczuwasz wielką radość życia, która przyćmiewa kłopoty i nie rozwiązane problemy. Nawiązujesz liczne kontakty, spędzasz czas z przyjaciółmi, błyszczysz w towarzystwie, możesz także stać się inicjatorem i kierownikiem wspólnych przedsięwzięć. Masz skłonność do czerpania przyjemności z życia, co zwykle pociąga za sobą duże wydatki. Twoja aktywność może zostać spożytkowana na twórczość artystyczną, przede wszystkim literacką, gdyż słowo jest teraz dla ciebie najlepszym nośnikiem twojej wewnętrznej energii. W tym miesiącu mogą niepokoić cię rozterki związane z wyborem kierunku w życiu — nastawienie na publiczny sukces pozostawia niedosyt życia wewnętrznego. Jeśli zaś jesteś skierowany raczej ku swemu wnętrzu, możesz otrzymać wiele cennych inspiracji.

4 MIESIĄC OSOBISTY
Jest to trudny okres dla osób niecierpliwych, nie przyzwyczajonych do wysiłku. Ten miesiąc oznacza ciężką pracę, której efekty widoczne będą dopiero za jakiś czas. Jest to okres gromadzenia, zabezpieczania, budowania bazy dla przyszłych przedsięwzięć. Realizujesz powoli swoje pomysły, które odkładałeś na potem, wykonujesz prace, które dawno wymagały dokończenia. Musisz zrezygnować z przyjemności i rozrywek. Jest to miesiąc ograniczeń, które zaowocują w przyszłości. Masz świadomość, że stwarzasz prawdziwą wartość, trwałą i przynoszącą satysfakcję z dobrze wykonanej roboty. Jeśli jednak wibracja No. 4 nie jest zestrojona z twoją naturą, możesz czuć się nieszczęśliwy, zniecierpliwiony, wściekły. Możesz być nieostrożny, skłonny do ryzyka, konfliktowy. Upór i wygórowana ambicja mogą doprowadzić cię do poważnych strat finansowych. Swoim chłodem i zamknięciem się w sobie sprawiasz przykrość bliskim ci osobom.

5 MIESIĄC OSOBISTY
Jest to miesiąc, który wprowadzi wiele zmian w twoje życie osobiste i zawodowe. Przede wszystkim wyrazi się to w twojej zwiększonej ruchliwości, konieczności (lub chęci) odbycia podróży albo zmianie miejsca zamieszkania czy pracy. Dla osób zestrojonych z wibracją „piątki" miesiąc ten będzie pełen sukcesów towarzyskich, zawodowych i uczuciowych. Wibracja No. 5 stanowi test na twoje zdolności do przystosowania się. Jest to czas, w którym można „sprzedać siebie", zareklamować swoje pomysły i dokonania. Szansa na przeżycie
ekscytującego romansu lub odbudowanie więzi emocjonalnej i erotycznej z partnerem. Dużo akceptacji ze strony otoczenia przyniesie wzrost pewności siebie, wiary we własne możliwości. Jeśli wynika ona tylko z nieuzasadnionego entuzjazmu lub megalomanii — grożą ci przykre rozczarowania. W tym miesiącu może powstać skłonność do ekstremalnych przeżyć emocjonalnych i ryzykownych przygód. Rozterki uczuciowe mogą przejawić się w zazdrości i ingerencji w sferę wolności innych. Osoby, dla których wibracja „piątki" jest obca, mogą czuć się niepewnie wobec jej wyzwań. Nieśmiałość i brak wiary w siebie sprawi, że przepuszczą wiele okazji i będą miały poczucie zmarnowanych szans.

6 MIESIĄC OSOBISTY
Jest to miesiąc, w którym będziesz z przyjemnością zaspokajał swoje potrzeby materialne. W związku z tym że wibracja „szóstki" związana jest z wychowaniem i edukacją, nie obędzie się bez czerpania nauki z tego, co ci się przydarza. Jeśli jesteś dobrze zestrojony z wibracją liczby 6, chętnie podzielisz się swymi materialnymi zdobyczami z innymi. Jeśli okaże się, że musisz płacić wysokie podatki, znaczy tylko tyle że twoja sytuacja finansowa jest bardzo korzystna. Może też zdarzyć się, że ktoś zwróci się do ciebie o pomoc.

Wiele wysiłku włożysz w upiększenie swego otoczenia i podniesienie komfortu życia swojej rodziny. W tym miesiącu przyjmiesz na siebie wiele nowych obowiązków, ale nie będziesz ich postrzegać jako ciężar, przeciwnie — sprawią ci one przyjemność. Być może właśnie teraz założysz rodzinę lub będziesz podejmować decyzje dotyczące swoich dzieci. Więcej czasu poświęcisz ich wychowaniu i rozwijaniu ich talentów. Jeśli jesteś osobą reagującą negatywnie na wibrację „szóstki", możesz mieć pesymistyczny nastrój i odczuwać niezadowolenie ze swojej sytuacji, niezależnie od tego, czy jest dobra, czy zła. Wydaje ci się, że nie jesteś wystarczająco doskonały. Możesz stać się nietolerancyjny i niezdecydowany co do swoich dalszych ruchów.

7 MIESIĄC OSOBISTY
Jest to czas głębokich dociekań filozoficznych, chłodnej refleksji nad twoim życiem, oceny twoich związków i kontaktów z ludźmi. Ten miesiąc może przynieść przeżycia mistyczne i rozbudzenie potrzeb intelektualnych. Twój umysł jest teraz wyjątkowo jasny i czysty, nie należy zaprzątać go nieistotnymi, codziennymi problemami, lepiej wykorzystać ten czas na poważne studia. Masz dużą potrzebę samotności i kontakty z ludźmi mogą być dla ciebie nieco uciążliwe, a w każdym razie mniej ekscytujące niż zwykle. Możesz się wydawać w tym czasie tajemniczy, zresztą wielu twoich myśli istotnie nie zamierzasz ujawnić.

8 MIESIĄC OSOBISTY
Niezależnie od tego, kim jesteś i co robisz, w tym miesiącu wszystko będzie zależało od ciebie. Tematem przewodnim tego okresu będą pieniądze, a testowany będzie twój stosunek do wartości materialnych. Miesiąc No. 8 przyniesie ci satysfakcję finansową, która może stanowić pokusę sięgnięcia po władzę, w sensie określonym okolicznościami twojego życia. Możesz poczuć się szczególnie mocny jako ostoja rodziny, wymagający jako wspólnik czy szef. Ta wibracja uczyni cię osobą dającą innym poczucie bezpieczeństwa, więc twoje przywództwo będzie naturalne i akceptowane, a jako podwładny możesz oczekiwać awansu. Jeśli nie jesteś dobrze zestrojony z wibracją „ósemki", uważaj, by poczucie mocy nie zawróciło ci w głowie. Miesiąc ten jest dobrym okresem do uporządkowania spraw materialnych, dokonania poważnych operacji finansowych, inwestowania, zakupu akcji. Miesiąc ten może ci też uświadomić, że poczucie bezpieczeństwa budowane na wartościach materialnych jest bardzo kruche.

9 MIESIĄC OSOBISTY
Jest to okres zakończenia cyklu w skali najbliższych miesięcy. Dokonuje się bilans zysków i strat, rzeczy potrzebnych i zbędnych. Pewnych spraw, związków, zobowiązań nie będziesz ciągnął dłużej za sobą. Dojrzałeś jak owoc i wydałeś kolejne ziarno, które przyniesie plon w następnym cyklu. Jesteś bezkompromisowy, szczery wobec siebie i innych, co jest czasami tyleż piękne, co bolesne. Być może rozstaniesz się z bliską ci osobą albo dokonasz transformacji tego związku. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swego życia, w tym miesiącu możesz mieć ochotę „rzucić to wszystko" i na przykład udać się w daleką podróż, która czasami może mieć sens czysto metafizyczny. Wibracja „dziewiątki" rozbudza intuicję, możesz więc zadać sobie wiele pytań i z ufnością oczekiwać odpowiedzi.

źródło: Na podstawie numerologii N.Cz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 08:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
to chyba dobrze obliczyłam, ze dal mnie maj będzie 6

21.01.2013 (dzień i miesiąc mojego urodzenia + rok bieżący) to liczba roku =1
1+5(maj 2013) = 6

tylko pytanie jak mam sprawdzić czy jestem z 6 w dobrej komitywie czy złej ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 maja 2013, o 19:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
Tak jest, dobrze obliczyłaś ;)

Przeczytaj opis, co tam piszą o 6 miesiącu osobistym i na tej podstawie co nieco się dowiesz, a dodatkowo możesz przeczytać opis swojej Drogi Życia, przeanalizować jak Liczba DŻ do tej pory na Ciebie działała i możesz zobaczyć jak mniej więcej będzie działać w maju, jeżeli będziesz w stanie żyć i w sumie zachowywać tak jak w opisie 6 MO, to będzie bardzo pozytywnie, a i jeszcze jest Rok Osobisty, policz sobie i wtedy już będzie więcej informacji. :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL