[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 wrz 2012, o 20:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
Jak obliczyć własną Drogę Życia? Zapewne każdy z was chciałby wiedzieć jaka jest jego Droga Życia - oczywiście na podstawie numerologii. Czasami można się spotkać z rożnymi opisami, albo komentarzami typu" ja jestem numerologiczną 5"," ja się realizuję jako 4", "Moja Droga Życia, to 11" ale jak to obliczyć, w jaki sposób? Otóż bardzo prosto, pokażę i wyjaśnię o co chodzi i jak się dowiedzieć jaka liczba "rządzi" naszym życiem. Droga Życia jest filarem, najważniejszą liczbą w portrecie numerologicznym i praktycznie od niej wszystko się zaczyna, można się z niej dowiedzieć o swoim charakterze, jacy jesteśmy na co dzień, podaje pozytywne i negatywne strony naszej osobowości, a także informuje o dolegliwościach, które mogą nas dotknąć. Wszystkie kolejne wyliczenia w portrecie numerologicznym będą zależne od niej, a wiec do dzieła:

Droga życia jest sumą wszystkich liczb w dacie urodzenia.
Tak więc np. osoba urodzona 7.6.1997 po dodaniu wszystkich liczb do siebie 7+6+1+9+9+7 będzie numerologiczną 3 czyli jej Drogą Życia będzie 3. A teraz po kolei jak to policzyć:

Można liczyć na trzy sposoby, są trzy metody, zacznijmy od pierwszej:
I Metoda horyzontalna - najłatwiejsza i najszybsza, polega na dodaniu wszystkich liczb z daty urodzenia do siebie, aby uzyskać jedną główną. Tutaj jeszcze wspomnę o Podliczbach - są, to liczby dwucyfrowe, które wychodzą z większych obliczeń i które w późniejszym zredukowaniu dają liczbę główną. Wszystko, to pokażę w przykładach. Zaczynamy:

Osoba urodzona 13.07.1987 --> 1+3+7+1+9+8+7=36(to jest Podliczba) Można sobie ją gdzieś z boku zapisać, bo później się przyda, no chyba, że skupiamy się tylko na głównej, to wtedy podliczby nie są ważne.[/color] Teraz musimy wynik zredukować do jednej liczby, a wiec 3+6=9 i tak osoba urodzona 13.07.1987 jest numerologiczną 9, czyli jej Droga życia wynosi 9.

Teraz przejdźmy do drugiej metody:
II Metoda wertykalna - tutaj do siebie dodajemy dzień + miesiąc + rok urodzenia. W tej jak i kolejnej metodzie mamy możliwość wyliczenia Podliczb, czasem będzie jedna, a czasami więcej, to zależy od daty urodzenia.
Korzystając z wyżej wymienionej daty będzie to wyglądać tak 13+7+1987 = 2007 i teraz również redukujemy do jednej liczby czyli 2+0+0+7= 9 lub możemy tak dodać 20+07= 27=9 i mamy już kolejną Podliczbę 27. Widzimy, że po raz kolejny wyszła 9, to dobrze, to potwierdza wcześniejsze wyliczenia.

Teraz III metoda - suma cyfr zredukowanych, a więc mamy datę urodzenia --> 13.07.1987 najpierw dodajemy dzień + miesiąc urodzenia 13+7 =20 , teraz dodajemy wszystkie liczby z roku urodzenia do siebie 1+9+8+7=25 i teraz w obu przypadkach wyszły nam liczby dwucyfrowe 20 i 25 dodajemy je do siebie 20+25 = 45 i otrzymujemy główna Podliczbę, widzimy, że przy zredukowaniu liczb do siebie rowniez uzyskamy Drogę Życia 9.

Podsumowanie osoba urodzona 13.07.1987 ma Drogę Życia równą 9, a podliczby, to z pierwszej metody - 36, z drugiej - 27 i trzeciej - 45, teraz wszystko zapisuje się w ten sposób 9/27,36,45 (od najmniejszej Podliczby, do największej) Mając taki zapis, szukamy opisu Drogi Życia 9, a następnie możemy poczytać o swoich Podliczbach, które będą nam towarzyszyć przez całe nasze życie.

Dodam, że tutaj na pewno nie jednej osobie wyjdą Liczby Karmiczne(13,14,16,19.26), Mistrzowskie(11,22,33,44,55,66,77,88,99) i Szczególne(17,23,27), to wszystko uwzględniamy, ja podam opisy tych liczb w kolejnych tematach.

A dla przykładu pokażę jak liczyć Drogę Życia w której są np. Liczby Mistrzowskie

2.09.1991 i tak licząc najpierw I Metodą horyzontalną : 2+9+1+9+9+1=29 - redukujemy 2+9=11 i mamy Liczbę Mistrzowską i teraz możemy, to zostawić, albo też zredukować do 2 --> 1+1=2 i poczytać zarówno opis Drogi Życia 11 i 2 i samemu zdecydować, którą drogą podążamy, która do nas bardziej pasuje.

Jeżeli zostawimy 11 i postanowimy, że ona będzie naszą Drogą Życia, bo idealnie pasuje, to i tak trzeba pamiętać, że ona rowniez będzie Podliczbą i znaczenie Podliczby również trzeba przeczytać i przyjąć do wiadomości, że misje którą niesie 11 należy wcielić w życie.

Tak samo z Liczbą Karmiczną, jeżeli po redukcji w którejkolwiek metodzie wyjdzie nam liczba dwucyfrowa karmiczna redukujemy ją dalej, do otrzymania jednej głównej. Przykład - osoba urodzona 2.05.1963 po dodaniu wszystkich liczb do siebie (I metoda horyzontalna) 2+5+1+9+6+3=26 - wyjdzie Liczba Karmiczna i teraz redukujemy ją do jednocyfrowej --> 2+6=8 Nasza Droga Życia to 8, podliczba 26, a więc zapis wygląda tak 8/26 i już mamy świadomość, że przez nasze całe życie będzie nam towarzyszyć dług karmiczny 26.

Jeżeli ktoś ma problem z wyliczeniem lub chce się upewnić czy dobrze jest policzone proszę śmiało pisać - pomogę.

W następnym temacie dodam opis każdej Drogi Życia.

źródło: wiedza własna.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2014, o 14:43 

Dołączył(a): 14 lip 2014, o 18:07
Posty: 2
Podziękowań: 0
Bardzo bym Cie prosila o dokladna analize karmiczna/numerologicza
Ja 06.03.80
On 08.05.80

Wiem ze jestesmy zwiazkiem karmicznym o liczbie 7, ale nie wiem jak inne rzeczy wilczyc.

Dziekuje Slicznie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2016, o 01:35 

Dołączył(a): 9 sty 2016, o 23:45
Posty: 1
Podziękowań: 0
lola2014 napisał(a):
Bardzo bym Cie prosila o dokladna analize karmiczna/numerologicza
Ja 06.03.80
On 08.05.80

Wiem ze jestesmy zwiazkiem karmicznym o liczbie 7, ale nie wiem jak inne rzeczy wilczyc.

Dziekuje Slicznie

Chyba nie 7, a 13.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2016, o 16:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1254
Claude91 napisał(a):
lola2014 napisał(a):
Bardzo bym Cie prosila o dokladna analize karmiczna/numerologicza
Ja 06.03.80
On 08.05.80

Wiem ze jestesmy zwiazkiem karmicznym o liczbie 7, ale nie wiem jak inne rzeczy wilczyc.

Dziekuje Slicznie

Chyba nie 7, a 13.

Nawet nie 13, a jeśli już, to 4/13.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL