Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 mar 2015, o 20:34 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 7 mar 2015, o 20:22
Posty: 4
Podziękowań: 0
Zapraszamy na kurs
Kosmoenergetyka praktyczno-naukowa Anahata w Gdańsku.

KosmoHolistyka jest metodą autorską Valentyna Fedosyeyeva Tomczak, stworzoną na bazie Kosmoenergetyki i jej 30-to letnich doświadczeń uzdrowicielskich, opartych na szamańskich tradycjach rodzinnych.

KosmoHolistyka pomaga odbudować i wzmocnić strukturę bioenergetyczną człowieka. Jest zbiorem najstarszych metod uzdrawiania. Traktuje człowieka kompleksowo - holistycznie, jako niepodzielną jedność życia w makroskali Wszechświata.
Pozwala działać na poziomie przyczyny problemu zdrowotnego, wskazać jego holistyczne źródło. Otwiera przed człowiekiem drogę ku zdrowiu. Dzięki temu zamiast leczyć pojedynczą dolegliwość, leczy cały system człowieka.

KosmoHolistyka łączy wiedzę o rezonansie uzdrawiających pól, kontaktuje z nimi w uzdrawiającym procesie scalania człowieka w harmoniczną całość.

Zapraszamy na cudowną podróż z Kosmoenergetyką do całkowitego zdrowia fizycznego oraz duchowego.

Zapraszamy z radością na kurs: 27-29 marzec 2015, Gdańsk

więcej informacji na stronie: http://www.zlotyfeniks.com http://www.kosmoenergetyka.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL