Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 kwi 2013, o 11:13 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 11:11
Posty: 2
Podziękowań: 0
Centrum Inspiracja zaprasza na kurs CHIROLOGIA I CHIROMANCJA dla osób początkujących. Celem kursu jest zdobycie teoretycznej i praktycznej wiedzy umiejętności "czytania dłoni". Przebieg zajęć uwzględnia indywidualne potrzeby uczestników.

Prawidłowa analiza linii i znaków na dłoniach pozwala zrozumieć ludzką naturę, nawyki, ukryte talenty i energie które warto wykorzystać w życiu. Ręce ukazują nasz charakter, upodobania, indywidualny rozwój i przeznaczenie. Dlaczego « czyta się » z dłoni ? Znajdują się w niej zakończenia tysięcy nerwów mające bezpośredni kontakt z mózgiem, trwa zatem nieustanny, dwustronny ruch bodźców przekazywanych za pomocą tych nerwów. Ze względu na ten ruch, linie, wybrzuszenia i znaki na dłoni mają odzwierciedlać osobowość, warunki psychiczne i fizyczne danej osoby. Chiromanci mający wgląd intuicyjny potrafią trafnie określić przeszłość, teraźniejszość i możliwe potencjały na przyszłość danej osoby. Niektórzy genetycy, psychiatrzy stosują analizę dłoni jako badanie pomocnicze w diagnozowaniu rozmaitych schorzeń umysłowych i fizycznych. Dlatego też chiromancja i chirologia są połączone zarówno z psychologią, jak i wiedzą na temat umysłu człowieka, ale również z genetyką i astrologią. Stąd częste powiedzenie «Człowiek jest streszczeniem Wszechświata, a dłoń ludzka streszczeniem człowieka».

W PROGRAMIE m. in.: Chirologia jako nauka – zarys historyczny. Wykorzystanie wiedzy astrologicznej – podstawowe energie planet :(Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus, Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun, Pluton). Kształt i typy dłoni. Wzgórza i znaki na dłoniach, ich kształt, położenie i znaczenie. Linie podstawowe – Linia Życia, Głowy, Serca Linie drugorzędne – Linia Przeznaczenia, Talentów, Zdrowia. Linie trzeciorzędne – Linia intuicji, podróży, związków, dzieci, Pierścień Wenus, Rascety. Interpretacje różnych typów dłoni.

Możliwość indywidualnej konsultacji z osobą prowadzącą. Kursant otrzymuje skrypt do zajęć oraz inne materiały pomocnicze.

Kurs zakończony jest Dyplomem. Po ukończeniu kursu podstawowego możliwość uzupełnienia wiedzy na kursie – poziom zaawansowany,

PROWADZENIE: Ewa Rybicka – pedagog, dyplomowany chirolog, numerolog, specjalista analizy osobowości. Absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Wiedzę i umiejętności doskonaliła poprzez udział w następujących kursach i warsztatach: chirologii w Centrum Psychologiczno – Psychotronicznym w Łodzi, Stowarzyszeniu Radiestezji i Bioterapii BIORAD we Wrocławiu, numerologii w Instytucie Parapsychologii i Terapii Naturalnych w Tychach, bioenergoterapii w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (certyfikat pod kierunkiem J. Strączyńskiego), Nieinwazyjnej Analizy Osobowości NAO w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów i Terapeutów w Łodzi, jasnowidzenia, duchowego uzdrawiania (certyfikat NFSH), metody Silvy, Reiki, Huny, litoterapii, masażu. Siatsu , technik Gestalt i NLP. Współpracuje z ośrodkami terapii naturalnych w Olsztynie, Wrocławiu, Częstochowie i Bielsku – Białej.

KOSZT: 250 zł
Obowiązuje zaliczka: 150 zł. (warunek rezerwacji miejsca)
PKO S.A. Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

TERMIN: 11.05.2013. (godziny: 10 - 18). Istnieje możliwość ustalenia terminów altrnatywnych.

MIEJSCE: Centrum Holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

INFORMACJE I ZAPISY: , lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL