Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 wrz 2013, o 13:22 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Chcesz dostać tą książkę na własność? Kliknij "Odpowiedz" i napisz dlaczego!
Każdy ma szansę!


Kundalini – Boska energia w Twoim życiu – Cyndi Dale

Energia Kundalini znana była od dawna jako niebiańska moc i niezawodny sposób osiągnięcia oświecenia. Nie ogranicza się ona wyłącznie do wzniosłych, duchowych doznań. Uważa się ją również za sekretny klucz do przyjemności cielesnych i radości. Choć jest to energia o niebiańskim pochodzeniu, nie musisz się po nią udawać w niebiosa – jest w pełni dostępna na ziemi. Wystarczy, że zaprosisz ją do swojego życia, a ona natychmiast przybędzie i rozświetli wszystkie sfery Twojej codzienności.

W skorzystaniu z energii kundalini pomoże Ci Cyndi Dale – międzynarodowa ekspertka specjalizująca się w dziedzinie metod energetycznego uzdrawiania. Od lat podnosi ona na duchu czytelników oraz inspiruje ich do poszukiwania zarówno sensu życia jak i własnej osobowości. Nie inaczej jest w przypadku tej książki.

Dzięki niej Twoje życie uzyska nową jakość zarówno na planie materialnym jak i duchowym. Kundalini znajdzie swoje zastosowanie w codziennych działaniach oraz prostowaniu wszelkich niedoskonałości zdrowotnych. Pomoże Ci także odkryć nową jakość w związkach międzyludzkich i znacząco zwiększy ilość sukcesów zawodowych.

Autorka oferuje szereg narzędzi do okiełznania tej wspaniałej energii. Są wśród nich między innymi tantra, mantry i praca z oddechem. Dzięki nim odkryjesz nowy wymiar spełnienia, radości i satysfakcji. Boska energia, boskie życie.


Obrazek

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2013, o 14:30 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 24 sie 2013, o 09:21
Posty: 1
Podziękowań: 0
Najkrótsza i najbardziej treściwa odpowiedź była by "Ponieważ jeszcze jej nie czytałam" jednak nie o to pewnie chodzi :p

Kocham czytać, to przede wszystkim.

Doświadczam i obserwuję ruch energii w swoim ciele, z dnia na dzień staję się bardziej świadoma jej przejawiania się i wpływu. Doświadczenie własne jest bardzo ważne jednak warto poznać spojrzenie i doświadczenia innych na ten sam temat. Nie po to by porównywać, ale po to by wzbogacać siebie, swojego ducha....

Z przyjemnością zrobię miejsce na tą pozycję w swojej biblioteczce :)

_________________
Nie posiadam niczego prócz duszy


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2013, o 19:47 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 12:33
Posty: 9
Podziękowań: 6
Uważam że musi być dość ciekawa książka, ja obecnie słucham muzyki do Kundalini i jest super wiec książka pewnie wniesie więcej wiedzy i doświadczeń. Więcej opisze jak przeczytam a brzmi zachęcająco :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2013, o 02:20 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 mar 2013, o 13:01
Posty: 1
Podziękowań: 0
Rozwojem osobistym interesuje sie od kilku lat. Każdy dzień odkrywa przedemna nowe możliwości oraz nowe wyzwania. Lubię poszerzać swoja wiedze oraz doświadczenia. Do tej pory nie czytalem książki, która była by poświecona w głównej mierze energii Kundalini, może teraz przyszedł na to czas? ;) Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2013, o 13:20 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2013, o 09:18
Posty: 24
Lokalizacja: Barcelona
Podziękowań: 8
Zagadnieniami duchowości zajmuję się intensywnie od dwóch lat. Każdego dnia medytuję minimum dwukrotnie i doświadczam obecności energii występującej w każdym z nas oraz wszędzie dokoła. Ponadto doradzam osobom mających problemy lub wątpliwości dotyczące m.in. osiągania stanów "ponad naturalnych" lub nie rozumiejących tych zjawisk. Wiem, na które elementy należy zwrócić uwagę oraz jakie podejście sprawdza się najlepiej.

Posiadana wiedza i doświadczenie na pewno pomogą mi ocenić książkę jak najbardziej obiektywnie, co potwierdzają recenzje napisane przeze mnie do tej pory. Przy recenzowaniu książek zawsze kieruję się tym, co oferują one czytelnikowi, w jakiej formie jest to zaprezentowane i czy treść trafia bardziej dla osoby początkującej, czy też raczej zaznajomionej w temacie.

Całość jestem w stanie napisać w ciągu tygodnia od otrzymania publikacji, a dodatkowo opis zamieszę również na swojej stronie internetowej, przez co zwiększy się grono odbiorców.

_________________
"Wiem, że się urodziłem i wiem, że umrę.
To, co pomiędzy, należy do mnie."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 10:02 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 09:43
Posty: 1
Podziękowań: 0
Nie zgadzam sie z tym,oczywiscie wiem ze ludzie budza w sposob nienaturalny Kudalini,ale to nie jest to samo.Rowniez interesuje sie rozwojem duchowym od bardzo dawna i wiem ze pewne rzeczy sa dane od Gory i tak jest w tym przypadku,mam ogromne szczescie miec synowa z ta wlasnie niezwykla energia,ktora urodzila sie z tym darem .W sposob naturalny podchodza do niej zwierzeta ,dzieci,starzy ludzie,w jej oczach jest cos niezwyklego,ma dar uzdrawiania a z tym wszystkim wiaza sie cierpienia zarowno duchowe jak i fizyczne.Nie ma przywiazania do rzeczy materialnych,ma niezwykla wiedze ,dar przewidywania,nie pomaga dla pieniedzy mam w najblizszej rodzinie efekty jej pomocy.Moglabym pisac o niej strasznie duzo.Jest bardzo przeciwna wrozbom a zwlaszcza Tarota,ktory ja kiedys kusil,trzymajac w reku te karty poczula uscisk w nadgarstkach i przy kostkach nog,odrzucila je.Uwaza tez ze tarot wybierajac dana osobe w koncu rujnuje jej zycie tak ze zostaje tylko na jego wylacznosc...cos w tym jest ,znam pare osob zajmujacych sie tymi kartami a ich zycie osobiste jest bardzo burzliwe i niestety nie sa to ludzie szczesliwi.Nie uprawia jogi,to wszystko dzieje sie w sposob naturalny a prowadzi ja Gora.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2013, o 13:23 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
To bardzo ciekawe, Ewo co napisałaś, ale w tym wątku akurat piszemy dlaczego chcemy przeczytać tą konkretną książkę. Masz oczywiście prawo mieć swoje zdanie na dany temat, dlatego fajnie by było gdybyś wypowiedziała się w innym dziale :)

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia możecie pisać dlaczego to właśnie Wy chcecie dostać tą pozycję, później ogłosimy wyniki i damy kolejne propozycje, więc zaglądajcie na bieżąco :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 wrz 2013, o 20:50 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 12:10
Posty: 2
Podziękowań: 0
.... im więcej wiem tym bardziej dociera do mnie, że nic nie wiem..... Ale jak nie przeczytam, to się nie dowiem czy się dowiem..... Więc przeczytam :) bo uwielbiam czytać no i po to, zeby poczuć .....


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2013, o 20:43 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2013, o 20:34
Posty: 27
Podziękowań: 4
Jeszcze całkiem niedawno słowo KUNDALINI nic dla mnie nie znaczyło. Co więcej, ja nawet nie znałam jego znaczenia. Po prostu jedno z wielu słów, o którym nic nie wiesz, nie masz żadnych skojarzeń. A potem nagle okazało się, że KUNDALINI to COŚ. COŚ magicznego, niezwykle ważnego, coś, co zmienia patrzenie na świat a przede wszystkim na samego siebie. Dlatego chciałabym mieć taką książkę, żeby wiedzieć, widzieć i czuć jeszcze więcej...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 paź 2013, o 14:01 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Osobą, która wygrała książkę "Kundalini - Boska energia w Twoim życiu" jest sniegurek :)
Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do czynnego udziału w naszym forum, gdzie w krótkich odstępach czasu będą pojawiać się nowe propozycje! Skorzystajcie, bo warto!


Sniegurek, proszę o wiadomość PW z Twoim adresem, żeby wydawnictwo Studio Astropsychologii mogło wysłać do Ciebie książkę do recenzji. Od czasu otrzymania masz dwa tygodnie na zrecenzowanie lekturki, po czym czekam na maila :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL