Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 mar 2012, o 00:01 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Z talii kart wyciąg wszystkie Króle, Damy i Walety. Resztę kart odłóż, nie będą potrzebne w tej wróżbie.
Zapal białą świecę, pomedytuj przez chwilę. Teraz potasuj karty i zadaj jedno proste pytanie: „Jaka osoba będzie miała na mnie największy wpływ w miesiącu… (tu wstaw nazwę)”. Wylosuj z talii jedną kartę i odczytaj jej znaczenie – poda ona nie tylko, co to będzie za osoba, ale też określi rodzaj problemów, z jakimi trzeba będzie się zmierzyć.
Życzę Powodzenia:)

Znaczenie kart:
Król Pik – starszy mężczyzna, osoba na stanowisku (zazwyczaj ktoś w mundurze). Może to być ktoś z rodziny, ale też znajomy lub sąsiad. Jest wesoły, dowcipny, uczynny, powinieneś jednak na niego uważać, bo ma skłonności do kłamstwa. Jego wersje wydarzeń zawsze ukazują go w jak najlepszym świetle, co niejednokrotnie mija się z prawdą.

Dama Pik – starsza mężatka, ładna brunetka, sympatycznie nastawiona do ludzi i świata. Lubi towarzystwo. Ma dobry gust i zainteresowania artystyczne. Jest też niestała w swoich osądach i planach, zazdrosna, lubiąca intrygi. Jej obmowy potrafią wyrządzić krzywdę innym.

Walet Pik – młody brunet, wydaje się być miły i godny zaufania, ale to tylko pozory. Jego plotki mogą nam sprawić przykrość.

Król Trefl – starszy mężczyzna, chciwy i fałszywy brunet, zazdrośnik. Interesują go kobiety, ale trudno utrzymać mu związek z powodu jego kłótliwości i wybuchowego charakteru. Ma nieszczere intencje, dlatego ostrożnie podchodź do jego obietnic.

Dama Trefl – samotna starsza kobieta (wdowa) o ciemnych włosach, życzliwa. Jej rada może pomóc załagodzić jakiś konflikt.

Walet Trefl – młody mężczyzna o ciemnym kolorze włosów. Zwykle z rodziny. Pomoże nam załatwić korzystnie trudne sprawy.

Król Kier – starszy mężczyzna, ma jasne włosy. Jest bogaty i solidny. Karta może symbolizować męża, kochanka, a nawet urzędnika – mężczyznę honorowego, uczciwego. Warto posłuchać jego rad.

Dama Kier – młoda mężatka, blondynka, ktoś z rodziny. Osoba pogodna, wyrozumiała, zrównoważona. Chętnie nam pomoże.

Walet Kier – młody blondyn, odważny, ma szlachetny charakter (to też osoba chodząca w mundurze). Troskliwy opiekun, który nas nie skrzywdzi.

Król Karo – starszy wpływowy mężczyzna. Ktoś z najbliższego otoczenia. Ma aurę człowieka o szlachetnym charakterze, ale potrafi bezinteresownie zaszkodzić innym.

Dama Karo – młoda niezamężna kobieta, raczej blondynka (choć niekoniecznie), dość zamożna. Pozornie ma miły charakter, ale nie powinniśmy jej ufać, bo powierzone sekrety może wykorzystać przeciwko nam. Dlatego lepiej trzymać ją na dystans i nie mówić za dużo.

Walet Karo – młody kawaler. Symbol posłańca przynoszącego niezbyt miłe wiadomości.

źródło: Gwiazdy mówią.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL