Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 gru 2016, o 18:29 

Dołączył(a): 7 gru 2016, o 18:14
Posty: 1
Podziękowań: 0
Przeczytałem w życiu wiele książek dotyczących rozwoju duchowego, osobistego, psychologii oraz dziedzin im pokrewnych. Jednak polecę tu z całego serca książki Violetty Wróblewskiej, które okazały się przełomowe w moim życiu.

Pierwsza książka pt. "Życie i zdrowie masz tylko jedno - jak cieszyć się życiem, pokochać siebie, dbać o zdrowie, związek i dobre relacje z innymi, jak wystarczająco mądrze kreować swoje życie, aby nie żałować minionych chwil" jest niesamowicie wszechstronna, podchodzi holistycznie do ludzkiego życia oraz bardzo wciągająca, zmuszająca do refleksji oraz motywująca do działania.

Druga pt. "Studium sztuki lepszego życia" jest swoistego rodzaju autocoachingiem życiowym. Zawiera praktyczne ćwiczenia w oparciu o powyższą książkę.

Dzięki obu książkom, uwierzyłem we własne siły, zacząłem świadomie kierować krok po kroku swoim życiem oraz nauczyłem się żyć w harmonii i w zgodzie z samym sobą. To książki dla każdego, kto chce się doskonalić i rozwijać duchowo oraz pozytywnie kształtować swoje życie. Polecam je z całego serca.

Szerszy opis obu książek tutaj:
*link usunięty*


Ostatnio edytowano 7 gru 2016, o 21:18 przez sentinel89, łącznie edytowano 1 raz
spam


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL