[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Król Karo
PostNapisane: 25 sie 2012, o 20:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Król Karo

Pozycja posta: Żonaty, jasnowłosy, Wiek 40 – 60 lat.
Krewny, dobry przyjaciel, amant, opiekun duchowy, altruista, artysta. Osoba mundurowa, duży autorytet. zmysł do interesów. Zamożny. Mężczyzna z rodziny bliski przyjaciel, ktoś życzliwy.
Odwrócona: Uparty, skryty, wyrachowany. Niewierny mąż, kochanek lub nielojalny przyjaciel albo partner. Skorumpowany urzędnik, utracjusz, lizus, opozycjonista, niebezpieczny przeciwnik. Zły Duch. Odwrócony Król Karo zapowiada problemy jakie mogą się pojawić z jego obecnością.
(Helena Żuk- "Karty Klasyczne")


Król Karo ma znaczenie zbliżone. Odczytujesz go w pierwszym rzędzie, jako najserdeczniejszego przyjaciela, dobrego człowieka lub kogoś po prostu - życzliwego. Może on również być symbolem mężczyzny z rodziny: ojca, brata, kuzyna, wuja, stryja, szwagra. Towarzystwo Króla Karo jest sygnałem, ze podpiera on nas przyjacielsko i możemy
liczyć na jego pomoc.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")


Łączenia Króla Karo z innymi kartami (tylko do karty nr 9):
Jego spotkania z Asami już mamy za sobą. Poznałeś również, jak interpretuje się jego związek z Królem Kier i Karo.
z Królem Pik: mężczyzna z rodziny, przyjaciel będzie mieć sprawę w urzędzie lub z osobami w mundurach.
z Królem Trefl: mężczyzna z rodziny, przyjaciel zajęty jest sprawami pracy, zatrudnienia.
z Dama Kier: jeżeli wróżysz kobiecie, oznacza to, ze jest przy niej mężczyzna z rodziny, przyjaciel, sympatyczny, nieżonaty człowiek, który może stać się jej partnerem; jeżeli wróżysz mężczyźnie, dama jego serca ma podporę w mężczyźnie z rodziny,
z Dama Karo: mężczyzna z rodziny, przyjaciel żywi nadzieje.
z Dama Pik: tenże mężczyzna ma kłopoty, gromadzą się czarne chmury.
z Dama Trefl: jest przy nim kobieta z rodziny; ma dobre układy z szefowa lub zatrudni się dodatkowo.
z Waletem Kier: spełnia się jego marzenia lub przyjaźni się z Twoim dzieckiem.
z Waletem Karo: ma szanse na załatwienie sprawy.
z Waletem Pik: nieprzyjaciele, zagrożenie jakaś nieciekawa sytuacja, np. oszustwem.
z Waletem Trefl: czeka go ciekawa przyszłość.
z Dziesiątką Kier: jest zakochany, ma zamiary matrymonialne; czeka go radość.
z Dziesiątką Karo: otrzyma duże pieniądze.
z Dziesiątką Pik: czeka go podróż.
z Dziesiątką Trefl: przed nim choroba lub duże zmartwienie.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Król Karo
PostNapisane: 25 sie 2012, o 20:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
KRÓL KARO

Król karo oznacza bogacza, człowieka zamożnego, ciemnego blondyna, mającego duże wpływy i znaczenie w społeczeństwie, albo urzędnika na wysokim stanowisku. Cechy jego charakteru określają karty leżące obok, w sposób następujący:
Król karo-siódemka lub ósemka kier oznacza, że jest to mężczyzna młody i przystojny. Jest on wrażliwy, marzycielski, wspaniałomyślny; ma dążenia wzniosłe, zamiłowanie do prac naukowych, serce współczujące; ma również skłonność do swobodnych romansów, z powodu których spotykają go częste rozczarowania i zawody.
Król karo-siódemka karo oznacza że pan ów ma lat trzydzieści i czeka go w przyszłości dużo szczęścia i majątek.
Król karo-siódemka pik oznacza, że mężczyzna ten ma lat około 40.
Król karo-siódemka trefl określa to wiek pana na lat 50 lub więcej.
Król karo-ósemka karo wróży to, że interesujący nas mężczyzna, ma charakter szlachetny, jest wyrozumiały, hojny, ma wrodzone zdolności artystyczne i chęć podobania się paniom.
Król karo-ósemka pik oznacza to, iż jest to lekkoduch, człowiek próżny, stale niesłowny, nie punktualny; na narzeczonego, kochanka, a tym bardziej na męża nie nadaje się wcale.
Król karo-ósemka trefl oznacza to, iż mężczyzna ma charakter szybko podniecający się, kłótliwy, zgorzkniały, o byle co lubi się sprzeczać; jest słabego zdrowia i bardzo często choruje.
Król karo-dziewiątka trefl oznacza, iż mężczyzna jest wielkim gadułą, lubi wszystko krytykować, z niczego nie jest zadowolony; w towarzystwie naprzykrzający się i nudny.
Król karo-dziewiątka karo określa dobry charakter mężczyzny; przez swoją pracowitość w przyszłości umiejętnie zabezpieczy sobie i rodzinie przyszłość, a zdobywszy byt niezależny, stanie się dobroczyńcą i wspaniałomyślnym.
Król karo-dziesiątka kier oznacza, iż mężczyzna posiada charakter wesoły, cechuje go zmysłowość, wyrozumiałość, miłosierdzie i dobroć oraz chęć podobania się paniom. Jako dobry małżonek zapewni szczęście małżonce rodzinie.
Król karo – dziewiątka pikowa – mężczyzna prędki, zazdrosny, nerwowy wielki złośnik, ale sprawiedliwy.
Król karo – dziesiątka karo – mężczyzna ten ma bardzo dobry charakter, bogaty, niezależny, dobroduszny. Wesoły, miły, rozrywany przez panie, na męża się nie nadaje, jest dobrym kochankiem na krótki czas.

Gdyby przy królu Karo stanęły inne karty oznaczają to samo co przy królu kierowym.

źródło: książka przedwojenna.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Król Karo
PostNapisane: 29 sie 2012, o 15:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Król Karo
Przyjaciel, ktoś z rodziny, przedstawiciel prawa, krewny, amant. Oznacza pomoc, ze strony kogoś bliskiego, brata, wujka, opiekuna duchowego. Jeżeli pytamy o osobę ma ona siłę przebicia, wierzy we własne siły i zamiary, jest najczęściej altruistą.

źródło: Internet

KRÓL KARO
Mężczyzna, który reprezentuje prawo. Kłopoty z wymiarem sprawiedliwości. Oznacza też kogoś posiadającego władzę. Niewykluczone, że będziesz się z nim spierała.
Obrazek

źródło: czasopismo Claudia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Król Karo
PostNapisane: 30 sie 2012, o 01:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Król Karo

Przedstawia inteligentnego, bystrego, sprytnego i skomplikowanego mężczyznę. Jest on cierpliwy i ciągle szuka nowych wyzwań. Dobrze radzi sobie w interesach, lecz preferuje ogólne spojrzenie na szczegóły. Jest lojalny wobec rodziny i przyjaciół, ale potrafi być szorstki dla ludzi, którym nie ufa lub których nie szanuje. Sprawia wrażenie pewnego siebie, ale w głębi duszy ma wiele wątpliwości na swój temat. Dlatego łatwo go zranić.
Jeśli wróżymy mężczyźnie i Król Karo znajdzie się wśród trzech pierwszych kart, to znak, że nasz klient posiada wiele cech tej karty. Należałoby mu poradzić, żeby w interesach częściej wykorzystywał takt i cierpliwość oraz starał się najpierw spokojnie pomyśleć, zanim coś powie.
Jeśli wróżymy kobiecie i Król Karo pojawi się jako jedna z trzech pierwszych kart, to znaczy że nasza klientka spotkała lub wkrótce spotka mężczyznę, który będzie miał wiele cech tej karty. Opłaci się więc uważnie przyglądać napotykanym panom, by nie przegapić kogoś, kto może obdarzyć ją ogromnym szczęściem i osobistą satysfakcją.

SYMBOLIKA:
Przyjaciel, ktoś z rodziny
ZNACZENIE:
Pomoc ze strony kogoś bliskiego, brat, wujek, opiekun duchowy
DODATKOWE CECHY:
Siła przebicia, altruizm, wiara we własne siły i zamiary mężczyzna z rodziny, bliski przyjaciel, ktoś życzliwy (jasny i ciemny blondyn) Człowiek majętny. Oznacza mężczyznę zakochanego z innej miejscowości.
Jeśli wróżymy mężczyźnie i Król Karo znajdzie się wśród trzech pierwszych kart, to znak, że nasz klient posiada wiele cech tej karty. Należałoby mu poradzić, żeby w interesach częściej wykorzystywał takt i cierpliwość oraz starał się najpierw spokojnie pomyśleć, zanim coś powie. Jeśli wróżymy kobiecie i
Król Karo pojawi się jako jedna z trzech pierwszych kart, to znaczy że nasza klientka spotkała lub wkrótce spotka mężczyznę, który będzie miał wiele cech tej karty. Opłaci się więc uważnie przyglądać napotykanym panom, by nie przegapić kogoś, kto może obdarzyć ją ogromnym szczęściem i satysfakcją.
Król karo(odwrócony) Zapowiada problemy jakie mogą się pojawić z jego obecnością.W niektórych sytuacjach karta ta może oznaczać bogatego człowieka, kogoś, dla kogo kasa jest bardzo ważna.

źródło: Internet i R. Webster „Wróżenie z kart dla początkujących”.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL