Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Krewni
PostNapisane: 10 maja 2013, o 14:38 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Każda osoba z kręgu naszej rodziny ma jakiejś znaczenie.
Ojciec - symbolizuje racjonalne wartości, które powinniśmy w sobie rozwijać. Ojciec w śnie kobiety zamężnej oznacza to, że nie jest ona do końca szczęśliwa w małżeństwie.
Od Neurona: Niekiedy po prostu śniąc się nam może symbolizować relacje jakie z nim mamy. Po prostu trzeba zwrócić uwagę na tło sytuacji we śnie. Z autopsji mogę powiedzieć, że jak mi się śni mój ojciec to wiem, że po prostu oznacza to, że nie mam z nich dobrych relacji. Podświadomie pewnie mi to przeszkadza, ale zazwyczaj nie mam z tym problemów. Po prostu niekiedy takie chwile.
Matka - jeśli śni nam się często i ukazana w złym świetle, oznacza, że nasze relacje z nią nie wyglądają tak, jak powinny: najprawdopodobniej nie chce ona zaakceptować faktu, że jesteśmy już na tyle samodzielni, żeby podejmować decyzje i dlatego należy zastanawiać nad tym, jak poprawić te relacje. Natomiast jeżeli w marzeniu sennym nasza matka ukazana jest w dobrym świetle, oznacza to, że powinniśmy kształtować w sobie jej pozytywne cechy.
Dzieci - odzwierciedlają relacje, jakie wiążą je z rodzicami na jawie.
Od Neurona: z doświadczenia wiem, że tutaj należy również wejść w głębsze znaczenie symbolu "dziecko", gdyż dają wiele wskazówek. Np. kłócące się dziecko symbolizuje problemy, kłopoty w interesach. A bawiące się - radość.
Rodzeństwo - symbolizuje najczęściej obraz naszego wewnętrznego świata albo relacje, jakie nas z nim wiążą.

Źródło: Karta z kalendarza z domu babci.

Obrazek

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL