Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Koziorożec - Baran
Żadna wielka nienawiść czy miłość, ich związek jest tak normalny, jak między dwojgiem przyjaciół. Kiedy się spotkają, ich oczy nie rozjaśnią się, a kiedy do siebie przemówią, nie ugną się pod nimi kolana. Niestety, jeżeli zdecydują się na związek, będzie to raczej miłość platoniczna.

Koziorożec - Byk
Tworzą doskonałą parę, jeżeli chodzi o negocjacje i strategię planowania. W komunikacji uzupełniają się wzajemnie – wspólnie przychodzą im do głowy najlepsze pomysły, dlatego są idealnymi partnerami w firmie, ale już nie tak idealnymi w miłości.

Koziorożec - Bliźnięta
Nie pasują do siebie w ogóle, nie mają ze sobą nic wspólnego. Jeżeli na koniec osiągną porozumienie i spróbują stworzyć związek, nie będzie on trwać długo, ponieważ różnią się tak bardzo, że nie mają o czym rozmawiać. Preferują różne lokale, różnych znajomych, obracając się w całkowicie różnych środowiskach.

Koziorożec - Rak
Koziorożec szuka stabilizacji materialnej i zawodowej równowagi. Rak jest osobą roztargnioną, która często nie myśli o tym aspekcie życia. Kładzie większy nacisk na uczucia, co dla Koziorożca jest nie do przyjęcia. Koziorożec myśli, że związek działa dobrze, dopóki pieniądze i miłość znajdują się w nim po równo.

Koziorożec - Lew
Tych dwoje często popełnia błąd, myląc miłość przyjacielską z miłością dwóch zakochanych osób. Mimo że wspaniale się rozumieją, w związku będzie dochodzić do zgrzytów, czym ryzykują, że skończy on źle i żadne nie będzie chciało widzieć tego drugiego.

Koziorożec - Panna
Jeżeli bardzo się starają, ich związek jest możliwy i może być nawet bardzo piękny. Obydwoje muszą być cierpliwi. Jeżeli chcą, aby związek przetrwał, muszą pozbyć się swojej próżności i zaakceptować konieczność kompromisów.

Koziorożec - Waga
Między nimi istnieje miłość, jednak Koziorożec ma tendencję do wykorzystywania Wagi. Waga o tym wie i akceptuje ten fakt, ponieważ docenia okazywaną jej miłość. Mają problemy, ale jeżeli tylko chcą, potrafią je razem pokonać.

Koziorożec - Skorpion
Są zazdrośni i źli, ale tylko dlatego, że bardzo się kochają i nie zniosą myśli, że mogliby stracić się nawzajem. Są zaborczy, często wyolbrzymiają niektóre rzeczy, przez co szkodą związkowi.

Koziorożec - Strzelec
Ich związek zaczyna się bardzo pięknie, ale po pewnym czasie uczucia znikają. Dzięki wzajemnemu szacunkowi potrafią pozostać dobrymi przyjaciółmi, nawet po zakończeniu związku partnerskiego.

Koziorożec - Koziorożec
Jest to idealne połączenie. Jeżeli jesteś Koziorożcem i spotkasz partnera spod tego samego znaku, to jak wygrana na loterii. Nie jesteście zbytnio romantyczni i nie wyznajecie sobie codziennie miłości, wasz związek opiera się raczej na czynach niż na gestach. Kiedy jednak zdecydujecie się wypowiedzieć kilka pięknych słów, są one szczere i pochodzą prosto z serca.

Koziorożec - Wodnik
Spotkacie się, nie znosicie, dokuczacie sobie, tracicie dla siebie głowę i zakochujecie się w sobie. Nie bez powodu mówi się, że nienawiść od miłości dzieli cienka linia, w waszym przypadku potwierdza się to podwójnie.

Koziorożec - Ryby
Jesteście jak dwa wrogie państwa, które ciągle starają się wzajemnie podbić. Wasz związek jest ciekawy, w towarzystwie drugiego nie nudzicie się i jesteście w sobie bardzo zakochani.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL