Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2016, o 13:59 

Dołączył(a): 29 sty 2016, o 13:35
Posty: 1
Podziękowań: 0
Hej, śniło mi się dzisiaj, że szłam z koleżanką i dwoma kolegami (nie znam ich), nagle zauważyliśmy dwa koty, jeden miał długą sierść, a drugi krótką. Oba były jasnego koloru. Wołaliśmy je, ale bały się podejść, dopiero gdy usiedliśmy podeszły. Głaskaliśmy je i wtedy zauważyłam, że oboje mają jedno oko czerwone, drugie niebieskie. Po chwili pojawił się jeszcze jeden kot, miał czarną, którą sierść i także takie oczy. Właśnie tym czarnym byłam najbardziej zachwycona. Co ten sen mógł oznaczać? Najbardziej ciekawią mnie właśnie te oczy. Z góry dziękuje za pomoc ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2016, o 17:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2016, o 15:32
Posty: 10
Podziękowań: 1
Nie wiem za bardzo, ale mi też się wczoraj śnił kot, ten który już nie żyje :(
Było to tak realne, tak jakby mi chciał przekazać, że z nim wszystko w porządku. Był szczęśliwy :)
Chciał mi chyba dać do zrozumienia, że po śmierci jednak jeszcze coś istnieje.

_________________
Jak Zarabiać w Branży Medycznej Wartej 122 500 000 000zł?
http://dominikjedrzejczak.pl/jak-zarabiac-w-branzy-medycznej-wartej-122500000000zl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2016, o 22:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
wikaem, ostatnio cos ogladałam jakiś film ale nie pametam jaki i był taki motyw w filmie.
Poszukaj róznych treści o znaczeniu kolorów. pa


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2016, o 11:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Dziś widziałam zdjęcie takich kotów, takie koty są na deser.pl na fb jest takie zdjęcie :) Dziś będe u weterynarza to się podpytam jak to z tym jest, występuję to w naturze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL