Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Koszmar
PostNapisane: 13 maja 2013, o 20:25 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Sny lękowe należy interpretować za pomocą elementów, które są częścią koszmaru. I tak jeżeli:

Jeśli jest ogień, to znaczy, że korzystasz z przemocy i agresji w relacjach emocjonalnych i osobistych.
Jeśli elementem koszmaru jest woda, sen ten oznacza niekontrolowaną pasję, a czasami nawet zbyt silne w nią zaangażowanie. To jest informacja, że będzie bardzo ciężko wyjść na prostą, czyli przestawić rozum i logikę do pierwotnych instynktów.
Sny, w których pojawia się wiatr wskazują na depresję, w zależności, czy wiatr jest łagodny, czy też gwałtowny i porywisty, tak też wygląda postęp choroby w organizmie.
Jeśli w koszmarze pojawiają się inne osoby, to znak, że jesteś prawdopodobnie narażony na stres wywołany przez swoją niepewność, niezdecydowanie i zbytnie rozdrabnianie się nad problemem oraz nad własnym losem.

Mieć częste koszmary jest to informacja, że zbliża się do Ciebie jakieś niebezpieczeństwo, sytuacja, która wprowadzi w Twoje życie chaos, a, której najprawdopodobniej nie będzie można uniknąć.

Śnić o koszmarze, kiedy jesteś w ciąży, oznacza, że jesteś niespokojny o wiele rzeczy, martwisz się, czy wszystko pójdzie dobrze, czy poród przebiegnie prawidłowo, ale także zamartwiasz się o własnego męża oraz rodzinę.
Jeśli w twoim śnie pojawia się koszmar, w którym cierpisz lęk znaczy, to , że ​​seks jest dla Ciebie problemem, boisz się go uprawiać, być może ze względu na już poczęte dziecko.

Śnić, że, to Ty robisz z czyjegoś życia koszmar sugeruje, że ludzie są dla Ciebie zbyt pobłażliwi i mają nieprawdziwe przekonania co do Twojej osoby. Żyją Twoim fałszywym wyglądem i zachowaniem, a to Ty stworzyłeś taki obraz siebie, być może na własne potrzeby. Może, to oznaczać, że chcesz ich oszukać lub manipulować nimi i wykorzystywać ich słabość oraz uległość.

Być zabitym w koszmarze, to znak, że należy pozwolić ciału i umysłowi na odpoczynek i uzdrowienie, regenerację sił. Alternatywnie, sen może oznaczać, że cofasz się do tyłu, a Twoje plany, które wydawały się fenomenalne pomału gasną i są pozbawiane sensu, Twoje nadzieje na lepszą przyszłość gasną i umierają.

Obrazek

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL