Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 paź 2013, o 21:18 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 paź 2013, o 17:24
Posty: 25
Podziękowań: 7
Witam serdecznie.
Otóż od jakiegoś czasu nurtuje mnie pytanie odnośnie ofert darmowych wróżb online m.in z kart Tarota.
Jak wiadomo, ciągła pogoń i pośpiech w życiu codziennym skłaniają czy wręcz wymuszają zdanie się na półśrodki.
Jednak nie wiem, czy do końca tak właśnie można nazwać internetowe przepowiednie.
A Wy, jakie macie doświadczenia i/lub przemyślenia?
Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam. ;*


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 paź 2013, o 08:33 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
Najczęściej darmowe wróżby robią osoby uczące się , żeby dojść do wprawy wiec trzeba brać na nie poprawkę :). W zamian za wróżbę chcą tylko słowa dziękuje i opisania czy się sprawdziło.
Natomiast jeśli myślisz o tych "automatach" (co to - wybierz 3 karty itp ) to różnie z tym jest. Czasami jak masz problem to taka wyciągnięta karta co nieco Ci podpowie, ale musisz troszkę sie na tym znać.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 mar 2014, o 20:25 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 mar 2014, o 19:56
Posty: 4
Podziękowań: 0
co do wróżenia on-line ( pomijam czy darmowego czy płatnego ) to muszę powiedzieć, że w związku z brakiem presji, dłuższym czasem spokojnego posiedzenia nad kartami ... moje wróżby on-line były bardzo szczegółowe - mnóstwo detali, napływających informacji itp

face2face jest jakoś inaczej ... oczywiście jest wszystko co trzeba ... ale te detale spływają do mnie później ... albo lapię się na tym, że nie dopowiedziałam tego czy owego bo np pytający musiał już iść

lubię wróżyć face2face ... ale tęsknię też za dłuższym posiedzeniem nad "czyimiś " kartami


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2014, o 15:15 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:56
Posty: 44
Lokalizacja: Racibórz
Podziękowań: 31
Ja uwielbiam wróżyć face to face, bo właśnie wtedy widzę najwięcej, wiem co powiedzieć "klientowi". Nigdy nie biorę kasy, bo to moja pasja a nie sposób na zarobek, a uczyć to się przestałem już dawno :D
Nie mniej nie lubię wróżb on line, z automatu czy programu. Sądzę, że kontakt, intymność rozmowy i zatrzymanie się na chwilę by spojrzeć krytycznie na życie są najważniejsze.

_________________
Domagający się cnoty sami bywają zepsuci.
Kto najgłośniej żąda sprawiedliwości, najcięższe zbrodnie ma na sumieniu.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL