Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kolory
PostNapisane: 8 cze 2013, o 02:11 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Kolor biały
Jeśli śnisz o białym kolorze wskazuje to , że jesteś wiarygodną osobą, pełną energii i witalności. Ludzie mogą Ci śmiało zaufać. Symbolizuje: czystość, dziewictwo, niewinność, spokój, doskonałość, godność, mądrość i kreatywność.

Kolor szary
Sen o tym kolorze symbolizuję pewna dysharmonię w życiu, okres przepełniony rożnego rodzaju problemami i przeciwnościami losu. Oznacza lęk, dezorientację, depresję i chorobę.

Kolor srebrny
To symbol kobiecości i energii ochronnych. Jeżeli jesteś mężczyzną, w najbliższym czasie spotkasz na swojej drodze kobietę, która Cię zauroczy, jeżeli jesteś kobietą i śnisz o tym kolorze jest to informacja, że pora zaakceptować swoje ciało i pozbyć się kompleksów.
Oznacza również umysł, równowagę, spokój, harmonię, czułość, niezależność, sprawiedliwość i czystość.

Kolor złoty
Symbolizuję istotę boskiego ducha, duchowej otwartości, mądrości i wiedzy. To oznaka cech królewskich, bogactwa i siły. Jest orzeźwiający, wzmacnia energię i pewność siebie. Równoważy ciało i umysł oraz zapewnia nowe, kreatywne pomysły.

Kolor kremowy
Wszystko w tym kolorze oznacza neutralność i cofanie się. Kolor nie sprzyja podejmowaniu nowych przedsięwzięć, wprowadza zastój i brak komunikacji.

Kolor żółty
Sny o żółtym oznaczają, że ​​masz zaufanie do siebie i wierzysz we własne możliwości. Kolor ten ostrzega, że ​​możesz napotkać przeszkody, które ostudzą Twój zapał i zmusza do wyznaczenia nowych celów. To też informacja, że za bardzo skupiasz się na wygodach luksusie i pieniądzach. Symbol inteligencji, energii, zwinności, harmonii, mądrości, radości, słońca, siły i wewnętrznej mocy.

Kolor brązowy
Ten kolor w snach oznacza wolność, sukces, pieniądze, dobrobyt, dobre samopoczucie, jakość życia, szczęścia i trwałych relacji. Jest, to informacja, że śniący pragnie wrócić do przeszłości, być może musi naprawić błędy lub dokończyć niedokończone sprawy.

Kolor pomarańczowy
Pomarańczowy kolor w snach oznacza pasję w każdym aspekcie życia. Wskazuje również na, nadzieję i przyjaźń. Daje możliwość wcielenia w życie nowych planów i informuje, że nadszedł odpowiedni moment na zmiany. Symbol radości, szczęścia, atrakcyjności fizycznej, kreatywności i bogactwa.

Kolor różowy
Różowy kojarzy się z łagodnością, dziecinnością, słodyczą, szczęściem i sympatią. Dostarcza ciekawych wydarzeń i wyzwań związanych z płcią przeciwną. To także jest informacja, aby wydorośleć i spojrzeć oczami dorosłej osoby na otaczający Cię świat.

Kolor czerwony
Wskazuje, wielką miłość, oddanie, namiętność i wrażliwość w Twoich związkach. Ten kolor również oznacza siłę, energię, odwagę, agresję, moc, ale także ma negatywne cechy - niebezpieczeństwo, szkodę - wyrządzoną sobie lub innym, impulsy seksualne.

Kolor turkusowy
Zwykle oznacza nowe możliwości i pomyślne zakończenie projektów. Jest, to znak szczęścia. Reprezentuje moc uzdrawiania i naturalną energię. Jeżeli śnisz o tym kolorze, masz duże szanse, aby uzdrowić swoje relacje ze znajomymi, a także nawiązać ciekawe znajomości z płcią przeciwną.

Kolor zielony
Wzrost, dojrzałość, spokój, nadzieja, płodność i niezależność. Są projekty, plany i marzenia w Twoim życiu, które masz szanse zrealizować, tylko musisz jasno i konkretnie określić swoje cele.

Kolor purpurowy
Jest, to kolor transformacji fizycznej, psychicznej i duchowej. Wskazuje na wysoką kreatywność i zrozumienie rzeczy widzialnych i niewidzialnych. Sen o tym kolorze przynosi zmiany, oczyszczone i regenerację sił.

Kolor indygo
Jeżeli śnisz o tym kolorze jest to informacja, że posiadasz doskonałe źródło wewnętrznego spokoju, umiesz zapanować nad swoimi emocjami. Indygo symbolizuje spokój i szczęście.

Kolor niebieski
Symbol duchowości, wieczności, mądrości, wierność, czystości idei, ale także informacja, że można szybko ulec zmysłom i wpaść we własne pułapki. Kolor informuje, aby twardo stąpać po ziemi, szukać rozwiązać własnych problemów, korzystać z intuicji i rozwijać się.

Kolor granatowy
Jest symbolem bogactwa, sukcesu, dobrobytu i władzy. To zapowiedź dobrego życia, sprzyja ludziom odważnym, wprowadza do życia adrenalinę, otwiera na nowe doznania.

Kolor czarny
Izolacja i okres przejściowy. Reprezentuje konflikty i problemy w relacjach miłosnych i i przyjacielskich. Symbolizuje nieznane, tajemnice, ciemność, śmierć, zło, surowość, samotność, izolację, uległość i gniew.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL