Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 kwi 2014, o 14:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Nie wiedziałam gdzie mogę napisać, więc w razie czego proszę o przeniesienie :)

Sięgasz po ubranie w określonej barwie nie tylko dlatego, że jest ci w niej do twarzy. Kolory odzwierciedlają charakter i nastrój! Zdecydowane zamiłowanie do jakiejś barwy to sygnał, który pozwoli ci szybko ocenić, z jaką osobą masz do czynienia. Na przykład przewaga jaskrawych kolorów w ubiorze to znak, że ktoś zawsze stara się być w centrum zainteresowania.

Czerwony kolor symbolizuje potrzebę aktywności, energię i życiowy optymizm. Ten kolor wybierają osoby, które chcą zostać dostrzeżone i docenione, a także kierujące się w życiu głównie emocjami.

Szary wybierają osoby ciche, ugodowe, które zwykle wstydzą się wyrażać własne opinie. Gdy widzisz kogoś w szarym ubraniu, wiedz, że to człowiek, który niezbyt ceni rozrywki. Ważniejszy jest dla niego spokój.

W żółtym ubraniu można często zobaczyć osobę, która najbardziej obawia się samotności. Żółty wybierają ludzie, którzy są świetnymi, wiernymi przyjaciółmi i mają wielu znajomych. To prawdziwe dusze towarzystwa.

Biały kolor kojarzy się z niewinnością, ale osoby, które ubierają się w ubrania w odcieniach bieli wcale nie muszą takie być. Biały wybierają raczej ludzie, którzy chcą się rzucać w oczy, przywiązani do własnego zdania i zdecydowani.

Czarny lubią na ogół osoby bardzo skoncentrowane na własnych sprawach i zdecydowane. Nie licz na to, że łatwo skłonisz miłośnika czerni do zmiany zdania. Ale to dobrzy kompani do długich rozmów na tematy polityczne i społeczne.

Niebieski i jego odcienie często wybierają artystyczne dusze. Wielbiciele koloru niebieskiego myślą twórczo, nieszablonowo, a jednocześnie nie lubią ograniczeń. Najbardziej cenią sobie wolność.

Zielony to kolor osób impulsywnych, które działają bez konkretnego planu i nie boją się ryzyka. Przyjaźń z takimi osobami może być trudna, ponieważ nigdy nie wiadomo, czego się można po nich spodziewać.

Fioletowy sygnalizuje zainteresowanie sprawamij ducha i upodobanie do kameralnej, spokojnej atmosfery. Osoby ubrane w fiolet są bardzo romantyczne i mają tendencje do częstego zakochiwania się.

Pomarańczowy to sygnał dążenia do realizacji nawet najbardziej szalonych pragnień. Oznacza dużą energię, upór i pragnienie zwycięstwa. „Pomarańczowi" to świetni kompani na dalekie, pełne przygód wycieczki.

źródło: astro.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2014, o 14:33 

Dołączył(a): 17 wrz 2013, o 15:50
Posty: 87
Podziękowań: 17
Temat naprawdę ciekawy. Kiedyś przez pewien moment się tym interesowałem i coś w tym jest.

Cytuj:
Kolory odzwierciedlają charakter i nastrój

Dokładnie! Odruchowo dobieram kolory ubrań do mojego nastroju danego dnia :D Teraz wystarczy, że najbliżsi znajomi zobaczą jakie kolory mam na sobie i mają ogólny zarys mojego humoru xD Wiedzą na co mogą sobie pozwolić, a z czym lepiej się wstrzymać :p


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2014, o 17:33 

Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 09:51
Posty: 22
Podziękowań: 6
Bardzo ciekawy temat :) Również stosuję się do kolorów w mojej szafie ,wspaniała sprawa :) Dzięki temu kolory odzwierciedlają mój nastrój w danej chwili :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2014, o 21:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
no cóż u mnie przewaga ubrań czarnych - bo wyszczupla ;))))
posiadam w małych ilościach brązy, czerwienie i odrobine szarości i niebieskości ale tej stonowanej

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL