Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj

Moja sztuka:
Piszę książkę/wiersze 29%  29%  [ 7 ]
Gram na instrumencie 4%  4%  [ 1 ]
Śpiewam 13%  13%  [ 3 ]
Maluję/rysuję 29%  29%  [ 7 ]
Inne 17%  17%  [ 4 ]
Nic 8%  8%  [ 2 ]
Liczba głosów : 24
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 15:16 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2012, o 14:25
Posty: 29
Podziękowań: 2
W celu poznania się wzajemnie (bardziej)zakładam taki temat.
Nie wiem jak wy, ale ja do niedawna rysowałam. Może nie było to najlepsze (16 lat), ale to kochałam i kocham dalej. Niestety, nie potrafię tego opisać... tego co teraz czuje, ale chyba sama nałożyłam sobie jakąś blokadę psychiczną... Nie jestem w stanie nic stworzyć~~ a więc i wyrazić swoich uczuć obrazowo.
Jeżeli ktoś tak ma-miał?- Co czujesz?
Ja czuję jakby mnie dusiły uczucia i aż mnie całą nosi. Nie mogę wytrzymać takiego czegoś.

Chciałabym wiedzieć czy ktoś tutaj ma jakąś swoją pasje- rysunek, śpiew, gra na instrumencie, pisze wiersze lub książki.
A może jeszcze się nie odnalazł w wyrażaniu swojego ja poprzez sztukę?


Zapraszam do rozmowy
:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 21:29 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Ja też swego czasu rysowałam. Ołówek to ma główna broń, choć lubiłam pomazać pastelkami, czy farbami - choć to akurat najgorzej mi wychodzi. Niestety zdolności mi brak, maziam do szuflady, co nie zmienia faktu, że przyjemność czerpię z tego ogromną. A właściwie czerpałam, bo od dawna niczego nie tworzyłam. Kilka miesięcy zupełnego oderwania od tego, co tak lubiłam. Nienajlepszy czas przechodziłam, brakowało mi motywacji do czegokolwiek. Ale ostatnio coraz bardziej odczuwam potrzebę powrotu do tego hobby, naszykowałam sobie nawet materiały, teraz zbieram siły coby wyjść z zastoju. Coraz bardziej mi się chce :) Zwłaszcza, że rysowanie to był dla mnie świetny sposób odreagowania negatywnej energii.
Podobnie zresztą jak pisanie. Wierszydła, mój niegdysiejszy sposób na doła, emocjonalne oczyszczenie. To też zostawiłam na długi czas, choć ostatnio "dzieło" poczyniłam, także chyba zmierzam ku lepszemu :)
I książki, jak najbardziej. Czytanie, oderwanie od codziennej szarówki. I tego ostatnimi czasy nie robiłam. Dopiero na dniach, w szpitalu, przeczytałam książke kupioną kilka miesiecy temu.
Rany, tak naprawdę cały ten czas strasznie mi tego wszystkiego brakowało. Cały czas czułam, że tego potrzebuję - a jednak nie mogłam.
Pora na powrót :)
Ah, i jeszcze oczywiście łowy z aparatem. Matka natura i jej dzieła wszelakie.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2012, o 16:17 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 19 cze 2012, o 15:52
Posty: 12
Podziękowań: 1
Ja uwielbiam rysowac choc ostatnio zadko to robie.Poza tym uwielbiam szyc i jest to rowniez moj zawod


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2012, o 22:15 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:57
Posty: 42
Podziękowań: 5
Ja sobie lubię pośpiewać ale nie jestem uzdolniona niestety :)) lubię też co porysować tyle,że to bardziej takie moje pasje dzięki którym poprawiam sobie humor, bo nie mogę mówić tu o talencie :ymblushing:


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL