[ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 cze 2014, o 20:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Dzis do lusterka mojego samochodu ktos przykleił kartke z numerem telefonu i tekstem :,,napisz" Napisałam sms-a , odpisał niby jakis mężczyzna.

Kim jest mężczyzna który do mnie napisał?

9 kier Dama kier 10 trefl odw.

Wydaje mi się że jest to jakis podrywacz 9 kier + Dama kier , wychodzacy z jakiegos dołka emocjonalnego. któś kto szuka pani do małej przygody?

:-o mam dośc co to za faceci, którzy zostawiaja karteczki zamiast sie zwyczajnie przedstawić i zaproponowac kawę?

Chyba że to jakis niesmiały, uczuciowy mężczyzna? Lub ktos znajomy robi sobie zarty, wiedząc że sie wscieknę???


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 cze 2014, o 21:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2014, o 18:24
Posty: 31
Podziękowań: 14
Izabello widać,że swoim wyglądem zwracasz na siebie szczególną uwagę:)
On Cię podziwia.. ten meżczyzna raczej dla Ciebie tajemniczy i skryty.Jesteś dla niego pełna magnetyzmu stąd te zachowanie względem Ciebie:)Obieram go dobrze..i z pewnością nie będzie mu chodziło o przygodę.Raczej to osoba nieśmiała, która może bardziej stresuje się na spotkanie z Tobą face to face:)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2014, o 15:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
A ja tu taki czarny scenariusz od razu przedstawiam ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 cze 2014, o 21:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Trudna sprawa. 9 kier, to nadzieja na romans, flirt, niezobowiązującą znajomość, jeżeli obok jest Dama Kier, czyli Ty, to oznacza, że temu panu się spodobałaś, więc postanowił przyjąć taką taktykę z liścikiem, według niego to miało być romantyczne. Znajomość, w ogóle jego oczekiwania mogą Cię bardzo zaskoczyć. Ten mężczyzna może nie stąpać twardo po ziemi, szuka kogoś kto osuszy jego łzy, wspomoże, wesprze go i przy kim odżyje, a także szuka kobiety dzięki, której zapomni o przeszłości, mógł przeżyć jakaś stratę. A także kobiety, przy której poczuje się spełniony jako mężczyzna.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 cze 2014, o 13:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Odpusciłam sobie tego pana :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2014, o 08:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Za namową kolezanki , zrobiłysmy sobie z tego pana mały zarcik , okazało sie że pan jest juz w dośc starszym wieku , no taki stary podrywacz :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL