Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lip 2013, o 18:20 

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 04:09
Posty: 4
Podziękowań: 0
Cytuj:
Śmierć, zdrada, choroby, i tematy dotyczące głępszych warstw psychiki. Jak zapewne zauważyliście podczas wróżenia klient wchodzi często w pewne specyficzne transe - warto uważać na słowa.

Nie wiem czy nadążam; czyli tak; zajmujesz się wróżeniem ludziom za kasę.
Z tego co być może opacznie zrozumiałam, unikasz mówienia im prawdy; np. widząc zdradę, nie mówisz o niej.
Rozumiem,że nie można mówic o śmierci, o tym,że widzisz u kogoś raka, ale np. o zdradzie trzeba mówić.W końcu oczekują prawdy a nie obłudy. Fakt, wieśc o zdradzie również może dobic człowieka, ale w końcu po coś pytają kart.
Inna sprawa,że nie wszyscy są gotowi przyjąc prawdę.Ale o tym, należy wcześniej pomyśleć, zanim zada się pytanie. To ich problem. Można ewentualnie wcześniej zapytać, czy są gotowi na prawdę, czy liczą na obłudę.
I podstawowa sprawa - to tylko karty a wróżący może się mylić.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 19 lip 2013, o 21:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
karma napisał(a):
Wg mnie osoba, która prosi o wróżbę jest zagubiona, szuka pomocy więc ta wróżba powinna służyć pomocą. Powinno się jak najprecyzyjniej i zrozumiale wyjaśnić osobie z czym konkretnie ma największe problemy i nad czym powinna popracować żeby uzyskać spodziewane rezultaty.


Tylko nie każdy klient tego chce. Ważną umiejętnością jest danie klientowi, tego czego oczekuje.
Niedawno miałam taką klientkę, ma romans z mężem swojej szefowej. Szefową też do mnie wysłała, licząc pewnie, że szefowa się wygada, co wróżka powiedziała w sprawie małżeństwa.
Ta klientka ma problem w relacjach z ojcem- alkoholikiem, który ją bił, dusił i z domu wygonił gdy była jeszcze uczennicą. Mieszkała kątem u babci i koleżanki. Za Chiny ludowe nie przetłumaczysz jej, że potrzebuje fachowej pomocy (psychiatra, psycholog). Ona chce być z mężem szefowej, nawet planuje z nim dziecko, bo wtedy na pewno od żony (dość atrakcyjnej) i 3 dzieci odejdzie. Facet jest starszy, powodzi mu się i nie oszukujmy się, skoro zależy mu na seksie z taką cizią za friko, to nie będzie się zachowywał jak jej znienawidzony ojciec.
Ona nie przyjęła do wiadomości, że z tego romansu nic nie będzie. Ona dopomina się magii.

karma napisał(a):
Jeśli się powie coś czego ten ktoś kto pyta nie wie o sobie i naprowadzi się go na właściwą drogę to myśle, że osoba będzie za to wdzięczna i zadowolona pomimo, że nie uzyskała spodziewanej odpowiedzi na zadane pytanie.


Tak, tylko musisz tu "trafić' w klienta, czy on to przyjmie (nawet długi czas po wróżbie), czy całkowicie odrzuci to. Czasem nie ma sensu produkować się, bo klient tego nie doceni, ba nawet Cię zeszmaci, bo on miał inne oczekiwania.

karma napisał(a):
A jeśli sie tylko powie np, że karty nie pokazują właściwej osoby dla ciebie itd


Nie wszystkim ludziom jest pisana wielka, szczęśliwa miłość. Samotni ludzie też muszą być. Przecież Ktoś ten świat właśnie stworzył taki, a nie inny ;)

karma napisał(a):
no to ta osoba pójdzie do innej wróżki, napisze na innym forum, będzie wypytywać aż ktoś mu udzieli w miare konkretną bądź zadowalającą go odpowiedź.


A niech pyta, skoro taka niedojrzała...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2013, o 23:40 

Dołączył(a): 12 maja 2013, o 04:09
Posty: 4
Podziękowań: 0
Cytuj:
Jeżeli uważasz że karty mówią, zaskoczę Cię. Tak nie jest - bez wróża są bezwartościowe.


Sama wróżę, więc to dla mnie nic odkrywczego. Poza tym, mam już tyle lat,że niewiele jest w stanie mnie zadziwić. Zwłaszcza w necie, gdzie ludzie czują się bezkarni.
A mimo to, czasami bolą niektóre opinie. Ale coż począć, ludzi się nie zmieni.
I przy okazji z mojego doświadczenia, pozwolę sobie dać Ci radę. Jeżeli wyczujesz,ze słowem, prawdą, możesz dobić człowieka - z czystym sumieniem KŁAM.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sie 2013, o 18:35 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 18:09
Posty: 28
Podziękowań: 0
Zed napisał(a):
Bo żarty żartami, ale chociaż pozory szczerości chcę zachować ;)


W takim razie po co czytasz ludziom karty? dla czucia się kims ważnym, wyjątkowym, dla kasy?
kiedy jeszcze chodziłąm do osób zajmujących się kartami, chciałam usłyszeć na co powinnam uważać, jakie szanse i zagrożenia wirują wokół mnie, nie chodziłam do nich tylko po to żeby poczuć dreszczyk emocji, więc przyznam, że Twoja wypowiedź szokuje mnie lekko.....


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL