Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: 10 Kier
PostNapisane: 25 sie 2012, o 13:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
10 Kier

Pozycja prosta: Karta szczęścia i pogody ducha, triumfu, wesela i radości. Szczęście w rodzinie, szczera prawdziwa miłość. Jej obecność przy kartach sprawy obiecuje sukces. Gwarantuje ustabilizowanie sytuacji, w tej konkretnej sprawie o która pytamy. Gwarancja dobrego małżeństwa lub związku. Możesz liczyć na miłość szczerą i prawdziwą lub korzystna propozycję w najbliższej przyszłości( jeśli karta leży obok osoby). Przyjemna niespodzianka ze strony osoby którą darzysz uczuciem. Pełna harmonia w uczuciach i sprawach małżeńskich. Awans zagwarantowany. Odwołuje złe prognozy sąsiednich kart. Wydarzy się coś miłego nieoczekiwanego. Oświadczyny.
Odwrócona: świeci jak sygnał alarmowy. Coś może zakłócić sielankę rodzinną. Emocje są złym doradcą, nie trać wiary w szczere uczucia partnera, bo przegrasz. Nie ponaglaj, uczucia nie lubią pośpiechu. Prezent cię rozczaruje, za wiele oczekiwałeś. Nie przywiązuj się do swoich planów, partner ich nie zaakceptuje. Porozmawiaj zanim zaplanujesz bez jego wiedzy, bo możesz przeżyć rozczarowanie. Ktoś żąda nadludzkich wyrzeczeń. Zakłócenia w rodzinie, plany ulegną zmianie. Porozmawiaj z partnerem, nie trać wiary. Drobne nieporozumienia, rozczarowania. Przesunięcie planów matrymonialnych. Utrata przyjaźni lub osłabienie uczuć.
(Helena Żuk- "Karty Klasyczne")


Dziesiątka Kier to jedna z najwspanialszych kart. Oznacza same radosne wydarzenia: wesele, sukces, triumf, pogodę ducha i wszystko naj... naj... Zawsze jest karta bardzo optymistyczna, bo nie odwraca się, jak to czynią Asy i Dziewiątki. Nie spotka Cię wiec z jej strony żadna niemiła niespodzianka.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")


Łączenia 10 Kier z innymi kartami (tylko do karty nr 9):
Zinterpretowaliśmy już jej układ z Asami, Królami, Damami i Waletami. Pora na inne Dziesiątki.
z Dziesiątka Karo: wielka radość z powodu rozwiązania spraw finansowych. Udane materialnie, bogate zamążpójście; przychód pieniędzy w małżeństwie;
czasem może oznaczać także zakochanie się w pieniądzach, zbytni materializm.
z Dziesiątką Pik: podróż miłosna z kimś ukochanym; radość w drodze.
z Dziesiątką Trefl: kłopoty miłosne, schorzenia narządów płciowych lub kłopoty z seksem.
z Dziewiątką Kier: wielkie słowa o miłości; cudowne chwile z ukochana osoba; przy sprawach pracy, urzędowych i finansowych oznacza to nieprawdopodobnie udane zakończenie kłopotów.
z Dziewiątką Karo: prezent dla ukochanej osoby np:ulubione Mybaze.com/pl/sukienki-mini-damskie/__material-bawelna/, ogromna radość z małych pieniędzy; oznacza tez spokój w miłości i równowagę w małżeństwie.
z Dziewiątką Pik: spotkanie miłosne, zaręczyny.
z Dziewiątką Trefl: małe nieporozumienia małżeńskie lub narzeczeńskie, ale z pomyślnym finałem.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 10 Kier
PostNapisane: 25 sie 2012, o 13:25 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
DZIESIĄTKA KIEROWA

Dziesiątka kierowa oznacza sprawy małżeńskie-wesele, szczęście małżeńskie, długie lata szczęśliwego pożycia małżeńskiego…
Przy dziesiątce kierowej znajdujący się obok as kierowy wróży stałą pomyślność w domu, dobre zdrowie całej rodziny, wierną miłość, radość, szczęście i beztroskie życie.
Przy dziesiątce kierowej as karo zapowiada stopniowo zwiększające się powodzenie, które zapewni nie tylko zdobycie dostatniego utrzymania, lecz także osiągnięcie wysokiego stanowiska w połączeniu z wielkimi wpływami i godnościami.
Przy dziesiątce kierowej-as treflowy wróży kłopoty, zmartwienia, a także proces sądowy o rozwód małżeński, alimenty itp.
Przy dziesiątce kierowej-as pikowy wróży zapoznanie miłej i sympatycznej osoby przez korespondencję i dużą możliwość zawarcia z nią związku małżeńskiego. Będzie to bardzo dobrana i bardzo szczęśliwa para kochanków. As ten również zapowiada otrzymanie listu, zawiadomienia itp.
Przy dziesiątce kierowej-dziesiątka karo wróży duże powodzenie i szybkie dojście do majątku przez wygranie na loterii, dziedzictwo lub przeprowadzenie bardzo korzystnie spraw handlowych, przemysłowych itp.
Przy dziesiątce kierowej-dziesiątka treflowa zapowiada nieuniknione niesnaski domowe, sprzeczki, kłopoty i zmartwienia.
Przy dziesiątce kierowej-dziesiątka pikowa zapowiada większą podróż w czasie której poznamy młodą i sympatyczną osobę, płci odmiennej, zaprzyjaźnimy się z nią, i resztę podróży odbędziemy już w jej towarzystwie; znajomość ta stanie się już nierozerwalna i w konsekwencji zakończy się związkiem małżeńskim, który do końca życia da szczęście i zadowolenie.
Przy dziesiątce kierowej-dziewiątka kierowa wróży płomienną miłość ze stuprocentową wzajemnością; miłości tej stanie jednak na przeszkodzie najbliższa rodzina i będzie starała się nie dopuścić do ślubu, wskutek czego mogą nastąpić powikłania życiowe u obojga kochanków, ale wobec urodzenia się nieślubnego dziecka, przeszkody te ustąpią i rozpocznie się ich wspólne życie, pełne szczęścia i radości.
Przy dziesiątce kierowej-dziewiątka karo zapowiada zmianę warunków życiowych na lepsze przez awans lub otrzymanie lepiej płatnej posady.
Przy dziesiątce kierowej-dziewiątka treflowa wróży zawód w miłości, wielkie przeszkody i kłopoty przedślubne, albo zerwanie narzeczeństwa, lub zdradę małżeńską.
Przy dziesiątce kierowej-dziewiątka pikowa zapowiada otrzymanie zaproszenia na przyjazd na wieś w gościnę lub na wesele, gdzie poznamy miłą i sympatyczną osobę, z którą potem połączymy się węzłem małżeńskim.
Przy dziesiątce kierowej-ósemka kierowa wróży najpomyślniejsze wydarzenia pod każdym względem, a przede wszystkim powodzenie w sprawach miłosnych i sercowych w ogóle-oświadczyny będą przyjęte, wesele nie napotka przeszkód i odbędzie się pomyślnie i szczęśliwie.
Przy dziesiątce kierowej-ósemka karo oznacza spełnienie dawno upragnionych marzeń, jak ożenek lub wyjście za mąż, albo zdobycie niezależności materialnej.
Przy dziesiątce kierowej-ósemka treflowa wróży nieporozumienia w małżeństwie lub między kochankami; mogą być również spory o alimenty.
Przy dziesiątce kierowej-ósemka pikowa zapowiada spotkanie na spacerze lub w podróży z miłą i sympatyczną osobą płci odmiennej, którą już od dawna kochaliśmy; teraz może nastąpić wyznanie odpłacone wzajemnością.
Przy dziesiątce kierowej-siódemka kierowa wróży wielkie szczęście w miłości i zapowiada urodziny dziecka u osoby stawiającej sobie wróżby, lub u jej najbliższej rodziny.
Przy dziesiątce kierowej-siódemka karo oznacza kłopoty pieniężne z powodu niedawno zawartego małżeństwa, lub w związku z narzeczeństwem i sprawami przedślubnymi.
Przy dziesiątce kierowej-siódemka treflowa wróży niepowodzenie w sprawach miłosnych i zamiarach matrymonialnych; zerwanie narzeczeństwa lub odłożenie terminu ślubu na czas nieokreślony.
Przy dziesiątce kierowej-siódemka pikowa zapowiada przeszkody w sprawach miłosnych, zawód w małżeństwie, plotki na temat zdrady...

źródło: książka przedwojenna.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 10 Kier
PostNapisane: 29 sie 2012, o 15:47 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
10 Kier
To miłość, wielkie uczucie, małżeństwo, stabilizacja, szczęście, podróż we dwoje, wesele, wiadomość od ukochanej osoby, zmiana na lepsze, sukces, oświadczyny, deklaracje uczuciowe, pogoda ducha. Jeśli pytamy o kogoś mówi, iż to osoba sukcesu, dobra o szlachetnych uczuciach. Ta karta zawsze jest dobrą kartą chyba, że obok niej stoi pik wtedy i tu, trzeba uważać z interpretacją, gdyż takie karty oznaczają albo zdradę albo oszustwo lub trudną transformację osoby pod wpływem czystego uczucia.

źródło: Internet

10 KIER
Wielka radość w miłości. Ślub lub trwały związek. Podróż z ukochanym lub dobra wiadomość od niego. Będziecie myśleć o swoich uczuciach.
Obrazek

źródło: czasopismo Claudia.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 10 Kier
PostNapisane: 30 sie 2012, o 00:43 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
10 kier
Jedna z najlepszych i najprzyjemniejszych z klasyków. Wskazuje na powodzenie, miłości, uroczystość typu wesele czy przyjęcie weselne. Związek oznaczony tą kartą jest piękną, cudowną relacją. Kiedyś przeczytałem gdzieś, że ta karta określa duże miasta, gdzie jest możliwość dostępu do kultury. Z kartą 9 pik, może mówić o zabawie z alkoholem, ale tylko przy lampce wina, w małym gronie. Wskazuje na fajny czas.

10 kier
Jedna z najlepszych kart w kartach klasycznych. Wskazuje na powodzenie, miłość, uroczystości. Kiedy wychodzi w finale - będzie dobrze i wszystko się ułoży.
Zapowiada radość i szczęście, przezwyciężenie wszelkich trudności, pozytywne zakończenie spraw rodzinnych. Spodziewaj się darów losu, miłości lub oświadczyn.
W miłości - To co najlepsze. Partner Cię kocha, a ty kochasz go; zaręczyny, ślub, szczęśliwy poród.
W sprawach zawodowych - Sukces. Praca satysfakcjonująca, spełniająca nasze potrzeby, ambicję.
W zdrowiu - Kładzie nacisk na układ krążenia, ale nie zawały, tylko jakieś małe kłopoty z żyłami, tętnicami itp. Jeżeli pytamy o przebieg choroby, karta ta mówi o pozytywnym zakończeniu.

Przykładowe połączenia:
z As pik- sprawy urzędowe związane ze ślubem.
z Walet pik- kłótnie i kłopoty w miłości.
z 10 karo- wspaniałe finanse, awans.

10kier+Walet Pik jest to urzędnik niskiego szczebla ale jest dobry i ciepły

z 10 karo – wielka radość z powodu rozwoju spraw finansowych
z 10 pik – podroż miłosna
z 10 trefl – kłopoty miłosne, schorzenia narządów płciowych lub kłopoty z seksem

z 9 kier –wielkie słowa o miłości.
z 9 karo – prezent dla ukochanego.
z 9 pik – spotkanie miłosne, zaręczyny.
z 9 trefl – nieporozumienia miłosne.

Dziesiątka Kier to znak nadciągających dobrych nowin. Zwykle są one bezpośrednią reakcją na działania zapoczątkowane przez osobę, której wróżymy, lecz czasem absolutnie nieoczekiwaną. Naturę tych nowin określają zwykle karty znajdujące się obok Dziesiątki Kier. Klientowi trzeba uświadomić, że dobre nowiny są na ogół tymczasowe i że, choć należy się z nich cieszyć, lepiej nie oczekiwać, iż będzie to trwało w nieskończoność

źródło: Internet i R. Webster „Wróżenie z kart dla początkujących”.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temaciePrzyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL