[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 9 Kier
PostNapisane: 25 sie 2012, o 12:05 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2319
Podziękowań: 1236
9 Kier

Pozycja prosta: Romans, miłość. Dobre uczucie. Zauroczenie. Zakochanie, dobry seks. Dobry związek uczuciowy. Zakończenie niekorzystnej sytuacji. Odnowienie miłości. Dobra perspektywa w związku, partnerstwie. Dobra energia sprzyja dobrej sprawie. Marzenie spełniają się, pogodzisz się z kimś kto jest dla ciebie ważny. Ktoś sprawi ci niespodziankę – bardzo przyjemna. Przyjaźń, serdeczność. Karta dobrych życzeń i nadziei. Czas na przemyślenia.
Odwrócona: Niepewny romans, brak szczęścia , niefart. Oznacza też niepokoje w miłości, romans zmierzający ku końcowi lub romans kłopotliwy, chorobliwa zazdrość. Można też interpretować to jako "odwrócenie się karty szczęścia". Brak uczucia, zły romans. Uczucie wygasło, lecz nie pojawiła się również przyjaźń. Zabrakło serdeczności i zrozumienia. Skończył się seks, pozostała namiastka. Wymuszanie zbliżenia. Odwróciło się szczęście, gdzieś popełniono błąd. Nieporozumienia, które niszczą uczucia. Ten związek nie ma przyszłości jest tylko niezdrowy seks.
(Helena Żuk- "Karty Klasyczne")


Dziewiątka Kier w położeniu prawidłowym, czyli lukami czerwonego serduszka w górę, oznacza romans, miłość, zauroczenie, stan zakochania lub - rzadziej - radosne zakończenie kłopotów. Ta sama Dziewiątka odwrócona sprowadza niepokoje w miłości, romans zmierzający ku końcowi lub romans kłopotliwy. Można ja tez interpretować jako odwrócenie się karty szczęścia.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")

Łączenia 9 Kier z innymi kartami (tylko do karty nr 9):
Mamy do wyjaśnienia jej układ z Dziewiątką Karo, Pik i Trefl. (łączenia z wcześniejszymi kartami zostały wyjaśnione wcześniej)
z Dziewiątką Karo: wielka radość z małych pieniędzy; prezent dla obiektu naszych uczuć.
z Dziewiątką Pik: spotkanie, wiążące się z seksem; randka.
z Dziewiątką Trefl: łzy z powodu romansu, małe kłopoty miłosne.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 9 Kier
PostNapisane: 25 sie 2012, o 12:22 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2319
Podziękowań: 1236
DZIEWIĄTKA KIEROWA

Dziewiątka kierowa oznaczająca tajemniczość i skrytość w zamiarach małżeńskich u osób płci obojga, miłość zmysłową, zawarte w tajemnicy zaręczyny-dadzą się rozwikłać w sposób następujący:
Jeżeli przy dziewiątce kierowej znajdzie się obok As kierowy - wróży to gorącą miłość do osoby nie stanu wolnego, jednak wierność dochowywana przez długie lata może dać spełnienie marzeń. Te same okoliczności mogą spowodować zerwanie narzeczeństwa i zawarcie związku małżeńskiego z inną osobą.
Jeżeli przy dziewiątce kierowej znajdzie się obok As karo -zapowiada to, iż osoba bogata z okazji naszych imienin lub urodzin, dla pozyskania względów, osobiście lub przez posłańca obdarzy nas cennym podarkiem.
Obie te karty razem również określają fakt, że interes i pieniądz łączy ludzi, a nie miłość, którą udają i nawzajem się oszukują.
Przy dziewiątce kierowej, znajdujący się obok As treflowy wróży ochłodzenie się stosunków z ukochaną osobą, z którą przeżyło się wiele miłych chwil; jeżeli nie będziemy próbowali temu przeciwdziałać, wywoła to chorobę i zakończy się śmiercią jednej ze stron.
Przy dziewiątce kierowej-As pikowy zapowiada list z wyznaniem miłości-ale anonimowy, lecz z treści i sposobu wyrażania myśli można się łatwo domyślić od kogo on pochodzi.
Przy dziewiątce kierowej znajdująca się obok dziesiątka kierowa wróży przypadkowe wyjawienie gorącej, tajonej miłości, między słabo znającymi się młodymi ludźmi; miłości tej będzie przeciwna jedna z rodzin; później jednak przeszkody te ustąpią, odbędzie się wesele i rozpoczną życie pełne radości i szczęścia.
Przy dziewiątce kierowej-dziesiątka karo wróży szczęśliwy ożenek i otrzymanie dużego posagu w pieniądzach i dobrach, a dla kobiety-bogate wyjście za mąż lub podobne korzyści i zyski materialne.
Przy dziewiątce kierowej-dziesiątka treflowa zapowiada rozczarowania, zawody, kłótnie i przykrości, a także jakiś poważniejszy wypadek w domu, również nienawiść do osoby, którą do niedawna się bardzo lubiło lub nawet kochało.
Przy dziewiątce kierowej-dziesiątka pikowa wróży podróż poślubną lub wyjazd do obcego miasta, aby wziąć ślub, albo na uroczystości ślubne. Obie te karty razem wróżą również ucieczkę kobiety z domu z powodu braku zgody na ślub z ukochanym.
Przy dziewiątce kierowej obok dziewiątka karo zapowiada w niedługim czasie szczęśliwe spełnienie marzeń i upragnionych zamiarów; mogą to być zaręczyny lub dzień ślubu, otrzymanie wysokiego stanowiska, zaszczytna nominacja, ogólnie korzystne wydarzenia.
Przy dziewiątce kierowej obok dziewiątka treflowa wróży niepomyślność w sprawach sercowych i zawody miłosne, wielkie przeszkody przedślubne, zerwanie narzeczeństwa lub zdradę małżeńską.
Przy dziewiątce kierowej-dziewiątka pikowa zapowiada małą podróż lub niedalekie przemieszczenie się w sprawach sercowych, albo dla załatwienia formalności przedślubnych.
Przy dziewiątce kierowej-ósemka kierowa wróży najpomyślniejsze wydarzenia i powodzenie w sprawach sercowych i zapowiada mające się odbyć wesele.
Przy dziewiątce kierowej-ósemka karo oznacza zapowiedź spełnienia dawno upragnionych marzeń, lub ożenek, bogate zamążpójście, albo niespodziewane zdobycie należności materialnej.
Przy dziewiątce kierowej-ósemka treflowa zapowiada nieporozumienia, sprzeczki i kłótnie z osobą z którą łączą bardzo bliskie i zażyłe stosunki miłosne, albo spór o alimenty.
Przy dziewiątce kierowej-ósemka pikowa wróży poznanie miłej i sympatycznej osoby płci odmiennej, z którą bardzo miło spędzimy wieczór.
Przy dziewiątce kierowej-siódemka kierowa = przy dziesiątce kierowej-dziewiątka kierowa.
Przy dziewiątce kierowej leżąca obok siódemka karo wróży daleko posunięty romans z narzeczoną i w związku z tym duży wydatek pieniędzy. Dla kobiety te same karty wróżą zawód miłosny-z powodu swej lekkomyślności i uległości- i zerwanie z narzeczonym.
Przy dziewiątce kierowej siódemka treflowa wróży bezgraniczną radość z okazji otrzymania wiadomości o wzajemności uczuć sercowych dawno ukochanej osoby. Te same karty również wróżą przyjazd drogiej nam osoby, której nie widzieliśmy od lat.
Przy dziewiątce kierowej-siódemka pikowa wróży chwilowe niepowodzenie w zalotach i staraniach o względy osoby, która nam się bardzo podoba i pragniemy nawiązać z nią serdeczne stosunki.

źródło: książka przedwojenna.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 9 Kier
PostNapisane: 29 sie 2012, o 14:45 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2319
Podziękowań: 1236
9 Kier
To przyjazna karta! Symbolizuje przyjemność, pomyślność, radosną niespodziankę, zakochanie się, nową miłość. Jeśli pytamy o osobę to m 9 Kier mówi, iż to wartościowy człowiek z pozytywnym nastawieniem do życia i ludzi z pogodą ducha
Odwrócona 9 Kier - Jest sygnałem przejściowych nieporozumień zakochanych, rozczarowań miłosnych. Jeśli pytamy o człowieka powie nam, iż ma on zahamowania uczuciowe, kompleksy, niskie poczucie własnej wartości.

źródło: Internet

9 KIER
Otoczenie cię docenia. Sukces w pracy i miłości, ale będziesz musiała dokonywać wyborów. Od ciebie zależy, czy radość zmieni się w szczęście na lata.
Obrazek

źródło: czasopismo Claudia.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 9 Kier
PostNapisane: 29 sie 2012, o 23:36 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2319
Podziękowań: 1236
9 kier
Jest to karta flirtów, romansów. Może wskazywać na początek znajomość, gdzie jest przyciąganie, chemia między ludźmi. Partner obdarowuje nas upominkami, a my staramy się odwdzięczyć się mu jak najlepiej umiemy. Czasami wskazuje na spontaniczne wysłanie kuponu i drobną wygraną. Jest to taki spontaniczny czas, gdzie nie mamy wiele obowiązków a szczęście nam sprzyja.

9 Kier jest pozytywną kartą. Jako, że związana z kierami, przede wszystkim wskazuje na uczucia. I jak to 9 drobne zauroczenia, flirty, romanse, amory. Charakteryzuje człowieka pogodnego, pozytywnie nastawionego do życia, kochającego ludzi i przyrodę.

Wskazuje na pozytywne uczucia partnera do Ciebie. Czasem 9 kier oznacza także taką szczenięcą miłość, motyle w brzuchu. Jest to karta także niezobowiązującego romansu, który podbuduje nam naszą wartość, ego.

9 kier w zdrowiu może wskazywać na niewielkie problemy z układem krążenia.
9 kier – spełnia życzenia osobiste. Sprawy, które dotychczas szły opornie, nabiorą tempa i przyjmą pomyślny obrót.

Przykładowe połączenia:
+10 kier- wielka miłość
+król pik- możliwy romans z starszym mężczyzną
+10 trefl- kłopoty w miłości

9 Kier
Z 9 karo – prezent dla ukochanej osoby.
Z 9 pik – spotkanie wiążące się z seksem.
Z 9 trefl – łzy z powodu romansu, małe kłopoty miłosne.

9 Kier to najszczęśliwsza karta w całej talii. Tradycyjnie nazywa się ją „kartą życzeń”. Wskazuje ona, że osoba, której wróżymy, ma możliwości wszechstronnego rozwoju w każdej dziedzinie swojego życia oraz że wkrótce może oczekiwać radości i szczęścia. Najprawdopodobniej osoba ta czerpie dużą przyjemność i satysfakcję z możności pomagania innym. Karta ta oznacza też znaczący wzrost duchowy. Jedynym mankamentem obecności Dziewiątki Kier jest zapowiedź skłonności klienta do przesadnego akcentowania materialnej strony swojego życia.

Opis wg. Richarda Webstera „Wróżenie z kart dla początkujących”.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL