[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 mar 2013, o 17:01 

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 12:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
As Kielichów – dla mnie as oznacza, że znajdziemy obiekt miłości, kogoś do pokochania, kogoś kto nas zauroczy bez granic.. czy zajęty czy nie do zdobycia, to nam nie przeszkodzi w naszych uczuciach.
To dopiero początek, wszystko się dzieje w naszej wyobraźni.. i nie tamujemy tego.. dajemy się ponieść fali uczuć, początek pięknego uczucia.. często wbrew rozsądkowi, często na miłość wypada.. ale jednostronną, ktoś otwiera swoje serce całkowicie przed drugą osobą.. to takie fajne bezinteresowne uczucia, naprawdę silne.. osoba, która wypada w tej kacie, może wybaczyć każdą krzywdę.. matka-dziecku, mąż- niewiernej żonie.. to miłość, która się nie kończy i nie ma granic.. jak źródełko .. ale..
w relacjach damsko-męskich mówi tylko o szansie danej przez los, ale należy pamiętać, że do tanga trzeba dwojga jak to się mówi.. Generalnie karta ładna, jeżeli chodzi o uczucia przyjacielskie czy rodzinne, na uczucia damsko-męski, może być za słaba.... zależy od kart w rozkładzie…

2 Kielichy - to harmonijne relacje z drugim człowiekiem, u mnie jeszcze nie miłość na dobre i złe, ale wszystko na dobrej drodze, to "odbijanie uczuć".. pierwsze spotkania, przyglądanie się sobie, wspólne wyjścia we dwoje.. to także sprzeczności .. nic jeszcze nic nie przesądzone. 2 Kielichy mówi o dążeniu do harmonii, spotkaniach w cztery oczy, poznawaniu się, docieraniu, silnych emocjach przy drugiej osobie. To otwieranie się na drugiego człowieka, zaangażowanie w relację, poświęcaniu swojego wolnego czasu na spotkania z drugą osobą, patrzenie sobie w oczy.. może mówić o zalotach, początkach czegoś fajnego... jak wypada na związki partnerskie, które już trwają, mówi o silnych uczuciach między ludźmi, miłości, kompromisach, pojednaniu.. dawaniu sobie drugiej szansy.. Karta mówi że należy sobie wybaczyć, dać szansę..

3 kielichy - pachnie romansem, bo trójeczka, dobra zabawa w większym gronie, jesteśmy w związku, ale obok pojawia się ktoś trzeci.. to pełna świadomość wejścia w romans.. zaangażowanie, spotkania w gronie przyjaciół, silne emocje.. dobra zabawa z uśmiechem na ustach, wspólne wyjścia do restauracji, klubów.. Często wypada na romans, który się rozwija, jest w toku.. często karta 3 Kielichy wypada mi na wspólne zainteresowania i w związku z tym wspólne spędzanie czasu i dobrą zabawę.. Bardzo często wypada na singli, którzy mają 2óch potencjalnych partnerów do wyboru. Albo na ludzi zajętych, którzy są otwarci na nowe, lubią flirt i dobrą zabawę..

4 Kielichy – to często stagnacja emocjonalna, lub niezdolność do wyrażania uczuć, karta może mówić o fajnym stabilnym związku co już swoje przeszedł.. jak i o nudzie.. albo przesycie tym co mamy… może wypadać na związki, w których jedna osoba „nadskakuje” i stara się za dwoje a druga nawet tego nie zauważa.. lub nie chce po prostu.. odsuwa się w swój świat, jest bierna, apatyczna..często wypada na osoby, które odsuwają się na co dzień od siebie, każde żyje swoim życiem w swoich czerech ścianach, ona znika w pokoju z dziećmi, albo siedzi zaczytana lub ogląda telewizję.. on ucieka w komputer.. żyją razem a jednak osobno.. to takie zniechęcenie, apatia..
Uwaga, czasem gdy partnerzy są od siebie oddaleni, karta zmienia nieco swój wydźwięk i mówi o tęsknocie Dosłownie można odczytać chłopca na karcie jako "nie je nie pije a chodzi i żyje"..

5 Kielichów – uczuciowa porażka, bezsilność, jakaś lekcja emocjonalna jest dla mnie w tej karcie (jak w każdej tarotowej piątce zresztą).. dla mnie w piątce coś się kończy i coś się zaczyna, karta może mówić o smutku, przygnębieniu, jakiejś stracie.. bardzo często wypada na osoby, które już „na starcie” wybierają „trudne związki”, lub często wchodzą w związki z trudnymi ludźmi.. w tej karcie trzeba się z czymś pogodzić, otrzeć łzy i iść dalej.. można powiedzieć, że karta mówi o problemach w relacji i to raczej nie my się odsuwamy od kogoś, tylko ktoś od nas się odsuwa.. i to boli bardzo… jest nam ciężko z tym uczuciem, często osoby w tej karcie są bardzo emocjonalne, drażliwe...

6 Kielichów – to karta wspomnień, nostalgii, tego co było, minęło.. w uczuciach, karta może mówić, że osoba chce powrotu do tego co było.. albo mówi o idealizacji miłości, czy ukochanego.. karta także może mówić o dzieciach, chęci posiadania potomstwa lub myśleniu o dzieciach (jeżeli partner jest osobą zajętą np. to myśli o swoich dzieciach w pierwszej kolejności). Zależy od kart obok i sytuacji pytającego… przeszłość ma wpływ na teraźniejszość i przyszłość.. to karta romantyzmu, często wypada mi na związki, w którym ludzie wzdychają do siebie.. piszą wiersze do szuflady, czy pamiętniki, na co dzień smsy.. i raczej bierna jest dla mnie ta karta.. czasem karta mówi, że osoba nie dorosła do prawdziwego poważnego związku, jest w niej sporo z dziecka.. bardziej idealistycznie traktuje znajomość, jak pokrewność dusz niż realny związek z krwi i kości.

7 Kielichów – marzenia na jawie, życie w iluzji, w głowie się dzieje, w Realu tego nie widać, nie ma odbicia w rzeczywistości.. ktoś sobie wyobraża, gdyba, wymyśla różne scenariusze.. a tak naprawdę nic nie robi, nie działa.. to taki wybór, który staje przed nami, trzeba się na coś zdecydować.. dosyć już marzeń na jawie… tu mogą pojawiać się zmienne uczucia lub osoba sama nie wie co czuje..

8 kielichów – to emocjonalne rozterki, odejść czy zostać, rozdarcie wewnętrzne, olbrzymie problem z emocjami, szarpanie się wewnętrzne, czasem egoizm .... często karta pokazuje odejście ze związku lub myślenie o rozstaniu (z bólem serca).. kusi nas to, co nieznane.. to przemiany wewnętrzne w nas, nagle dostrzegamy „coś” i daje nam to do myślenia.. w związkach może mówić o zmęczeniu jakąś sytuacją.. odsunięciu się emocjonalnym i o niepokoju emocjonalnym, emocjonalna huśtawka.

9 Kielichów – wypada mi na egoistów emocjonalnych, którzy myślą najpierw o sobie, dobrze im tak jak jest, nie chcą zmian.. czasem to poczucie osamotnienia...

10 Kielichów - prawdziwa głęboka miłość, na przekór wszystkim i wszystkiemu, bardzo faje ciepłe uczucia są w tej karcie, jedyny wyjątek jest wtedy, gdy pytamy o uczucie „na teraz” i wiemy że jest źle.. to moim zdaniem już lepiej nie będzie, nic więcej z tego związku się nie wciśnie (to 10tka- jako kres i wypalenie. tęcza na karcie - mrzonki), co miało być dobrego – to było… czas wprowadzić diametralne zmiany

Paź Kielichów – bardzo często wypada mi na przyjaciela, kogoś kto zawsze jest obok, pomoże w potrzebie, porozmawia, doda otuchy, potrafi wesprzeć emocjonalnie, współczuć.. jest otwarty na nas, empatyczny, rzadko na trwałe związki mi wypada, raczej na bycie obok na wyciągnięcie ręki.. jak zadzwonimy zawsze ma czas.. to osoba emocjonalna i bardzo wrażliwa.. na związek, karta trochę za słaba.. raczej mówi o początkach, spotkaniach w domu czy knajpce, wyjazdach wspólnych, propozycjach.. ale nie deklaracjach jeszcze… inna opcja, on może być nieśmiały w okazywaniu uczuć, ale lubi nas na 100%

Rycerz Kielichów - bardzo często mi na związki wypada, uczucia jak najbardziej silne i prawdziwe, on niczego nie udaje.. jest romantyczny, ma dobre serce (aż za dobre, za „miękkie” serce dla innych kobiet), jest emocjonalnie zaangażowany.. ale trochę beztroski, jak każdy rycerz (często związki w rycerzach potrafią trwać latami a potem się kończą, bo rycerz gna dalej) Bardziej żyje tu i teraz, nie myli co dalej.. mówi się o nim Rycerz Graala (wiecznie szuka ideału), albo goniący za króliczkiem. jak w Alicji w Krainie Czarów.

Królowa Kielichów - zależy na jakiej pozycji wypada, może mówić o matce, żonie i kochance.. ogólnie w uczuciach – kocha, to bardzo silne uczcie, ciepłe, więź która Was łączy jest bardzo głęboka i silna.. ale jak na przyszłość związku mi wypada, to mówi mi że kobieta zostanie sam na sam ze swoimi emocjami… (podobnie jak Cesarzowa na przyszłość, wynik relacji) też zależy od kart obok.

Król Kielichów - fajne stabilne uczucie, kocha .. tyle że ten król jest bierny trochę.. nie zawsze okazuje uczucia, tak jak rycerz kielichów np. ale kocha. Jest wsparciem emocjonalnym dla kobiety, zawsze wysłucha jest świetnym tatą.. Rodzina jest dla niego najważniejsza.. w tej karcie widzę opiekę i troskę o najbliższych, świetny kontakt, zrozumienie, tolerancję.. czasami zazdrość o kobietę....

Źródło: tarotmojapasja.blogspot.com


Ostatnio edytowano 2 mar 2013, o 21:20 przez Irisa, łącznie edytowano 2 razy
Dodałam źródło.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 mar 2013, o 17:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Kali jeżeli coś dodajesz, to bardzo proszę podaj źródło. Już Ci zwracałam na to uwagę i proszę zastosuj się do tego, mi czy innym użytkownikom nie uśmiecha się chodzić po necie i szukać źródła.
Każdy tekst, który nie jest Twojego autorstwa musi mieć podane źródło, nie można sobie przywłaszczać cudzych tekstów.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 mar 2013, o 18:38 

Dołączył(a): 3 gru 2012, o 12:32
Posty: 56
Podziękowań: 2
Bardzo przepraszam... przeoczylam to... nastepnym razem dopisz zrodlo dobrze, ze mi zwrocilas uwage...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 mar 2013, o 21:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Ja już wczoraj zwracałam Ci uwagę. Dziś byłam zmuszona sama znaleźć źródło i dopisałam z racji, że to wszystko pochodzi z jednego bloga. Na przyszłość proszę od razu podawać.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2016, o 17:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2016, o 19:30
Posty: 21
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 0
Korzystam czasami z tego bloga, bo znajduje się na nim wiele ciekawych informacji i rzeczywiście, można się trochę podszkolić w rozumieniu i interpretacji. Myślę, że dla osób stawiających pierwsze kroki w tarocie super.

_________________


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL