Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 paź 2015, o 18:05 

Dołączył(a): 12 paź 2015, o 18:02
Posty: 1
Podziękowań: 0
Zapraszamy na wyjątkowy warsztat masażu tantrycznego
Kaszmirski Rytuał Masażu
12-15 listopada 2015

Prowadzenie: Zenon D. Dorje

Nauczysz się i doświadczysz głęboko relaksującego i uzdrawiającego ciało Tradycyjnego Masażu Kaszmirskiego Shiva-Shakti.
Piękny i zmysłowy rytuał masażu pochodzi z północnych Indii z tradycji Kaszmirskiego Sziwaizmu. Łączy ze sobą serce, ciało i ducha, aktywując i oczyszczając czakry. Wprowadza w błogostan odczuwany przez całą naszą istotę.
W trakcie masażu całego ciała doświadczysz połączenia ze sobą samym oraz otworzysz się na wewnętrzny, zmysłowy strumień energii życiowej. Ten masaż jest bardziej intensywny niż inne rodzaje masaży ponieważ silnie aktywuje przepływ energii, dzięki wykorzystaniu specjalnych pozycji ciała. To nie tylko masaż, to świadoma praktyka duchowa poprzez ciało. Pełne mocy, intymne i ekstatyczne przeżycie.
Wykracza znacznie poza zwykły masaż oferując uzdrawianie poprzez otwieranie się ciała na błogość oraz tantryczny przekaz energetyczny. Dlatego przygotowanie i odpowiedni stan umysłu jest niezwykle ważny, aby magia i moc tego rytuału nie zostały zredukowane do czystej techniki.
Zwykle na kursach masażu doświadczasz tylko masażu, tutaj poznasz tantryczne medytacje wprowadzające, nauczysz się przejrzyście komunikować swoje potrzeby i granice, będziesz cyrkulował oddechem w obiegu ShivaShakti, zestroisz się z drugą osobą na wszystkich poziomach, przygotowując ciało i umysł na odkrycie nowego.
Poddaj się mu i ciesz się tym pełnym zmysłowości tańcem seksualnej polaryzacji.
Po warsztacie uczestnicy otrzymają wydany przez Dom Tantry dyplom ukończenia kursu.

Uwaga! Nie musisz być praktykującym tantrykiem, żeby wziąć udział w tym kursie.
Sam/sama też zdecydujesz, na jaki poziom intymności się otwierasz i jak głęboko wchodzisz w to doświadczenie.

Podczas warsztatu nauczysz się i doświadczysz:
● Unikalnego, rytualnego masażu celebrującego boski aspekt w kobiecie i mężczyźnie oraz głęboko uzdrawiającego i relaksującego poprzez otwieranie się ciała na błogość
● Tantrycznej medytacji oddechu ShivaShakti stwarzającej wyjątkowy kontakt pomiędzy partnerami i łączącej duchowość z seksualnością jako przygotowanie do masażu
● Bliskości odnawiającej wygasłą więź seksualną
● Nowych wymiarów cielesno-duchowej przyjemności
● Praktycznie poznasz Koło Zgody, narzędzie komunikacji pozwalające uniknąć nieporozumień oraz tworzące bezpieczną przestrzeń i otwartość na przyjmowanie

Zapraszamy solo lub w parze.


Prowadzenie:
Zenon D. Dorje
Tantryczny jogin, adept tradycyjnej ścieżki himalajskiej. Od kilkunastu lat podąża ścieżką tantry tybetańskiej, a wcześniej ponad 12 lat zen. Prowadzi warsztaty Tantry oraz regularne zajęcia Domu Tantry. Jego specjalnością są medytacje, praktyki oddechowe oraz masaż tantryczny. Techniki masażu zgłębia od ponad 12 lat u różnych nauczycieli (masaż tybetański, lomi-lomi, tantryczne: kundalini, kaszmirski, intymny). Oferuje indywidualne sesje Zen&Tantra coaching.

Informacje organizacyjne:

● Termin: 12-15 listopada 2015
● Miejsce: Ashtanga Yoga, ul.Karmelicka 26, Kraków
● Godziny kursu: czwartek godz. 19-22, piątek godz. 10-22, sobota 10-22, niedziela 9 -17
● Inwestycja: 750 pln; promocyjna cena: 650 pln przy wpłacie zadatku do 20.10.2015
● Zadatek (bezzwrotny): w wysokości 250 pln stanowi rezerwację miejsca. Numer konta zostanie podany po rejestracji przez formularz rejestracyjny:
https://docs.google.com/forms/d/1SQ6W3S ... o/viewform
● Informacje:
● Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

https://www.facebook.com/events/1055925037780948/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL