Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Karty Anielskie
PostNapisane: 5 lip 2014, o 22:46 

Dołączył(a): 5 lip 2014, o 21:39
Posty: 6
Podziękowań: 0
Witam,

Jakis czas temu moja ciocia byla na warsztatach anielskich, kupila i podarowala mi w prezencie karty anielskie ( Anioly Swiatla ). Mam problemy z ich interpretacja. Zadaje pytania i losuje karte, czesto nie musze karty losowac, karta lub czasmi pare kart wypadaja z tali na podloge podczas tasowania. Niestety te karty czesto nie maja sensu do zadanego pytania. Moze ktos mi cos poradzic jak powinienem interpretowac anielskie odpowiedzi?

sorki za brak polskich liter. Nie posadam polskiego systemu operacyjnego :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 07:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Mam te same karty i wbrew pozorom bardzo latwo sie je interpretuje. Trzeba po prostu dostosowac do sytuacji lub zadanego pytania - tak jak to ze wszystkimi kartami bywa ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lip 2014, o 15:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Dokładnie tak jak napisała Asia, karta która wypadnie, czy nawet tę którą sam wylosujesz powinieneś sam dopasować do swojego problemu. Trzeba mieć świadomość, że to jest przesłanie, z tekstem z góry narzuconym przez autorkę, ale dla chcącego nic trudnego, wystarczy pomyśleć, zastanowić się i na pewno jakaś pomocna myśl się pojawi.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2014, o 20:08 

Dołączył(a): 5 lip 2014, o 21:39
Posty: 6
Podziękowań: 0
Asia napisał(a):
Mam te same karty i wbrew pozorom bardzo latwo sie je interpretuje. Trzeba po prostu dostosowac do sytuacji lub zadanego pytania - tak jak to ze wszystkimi kartami bywa ?



Nietety nie mam duzego doswiaczenia z kartami.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2014, o 06:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Moze spytaj administracje czy mozesz cwiczyc na forum. Wtedy piszesz karte, swoja interpretacje, a uzytkownicy beda wpisywac swoja. Zobaczysz i porownasz jak to mniej wiecej wyglada.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2014, o 11:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Ale po co od razu ćwiczenia? Można na początku zrobić tylko interpretacje rozkładów. Czyli po prostu jeżeli chcesz, wstawiaj na forum swoje pytanie, plus kartę/karty i pisz własne interpretacje, jeżeli ktoś będzie chciał, to doda coś od siebie.
Jakby coś, to zapraszam do działu z Kartami Anielskimi.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 7 lip 2014, o 11:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Irisa napisał(a):
Ale po co od razu ćwiczenia? Można na początku zrobić tylko interpretacje rozkładów. Czyli po prostu jeżeli chcesz, wstawiaj na forum swoje pytanie, plus kartę/karty i pisz własne interpretacje, jeżeli ktoś będzie chciał, to doda coś od siebie.
Jakby coś, to zapraszam do działu z Kartami Anielskimi.


O to mi chodziło, źle się wyraziłam :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2014, o 14:21 

Dołączył(a): 5 lip 2014, o 21:39
Posty: 6
Podziękowań: 0
Irisa mozesz prosze wkleic mi linka do dzialu z kartami anielskimi. Nie widzialem na forum.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lip 2014, o 16:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Pozwolę sobie się wtrącić. http://wrotarozwoju.pl/karty-anielskie.html proszę link do kart anielskich :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL