Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 23:25 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Wiecie co? Jeśli chcecie, to ja mogą od razu odpowiadać na wasze pytania, tylko musicie sami wybierać liczbę od 1-24, podać mi i od razu swoją datę urodzenia dopisać. Może tak być? :) Jeśli ktoś jest zainteresowany moją pomocą, to serdecznie zapraszam :) :-*

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 21:50 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Iriso...
Na pytanko, czy uda mi się w końcu "wyrzucic" pewnego kogoś z głowy wyszła mi Książka.
Przesłanie ogólnie banalne, ino jak ma sie do danej sytuacji ? Ja widzę to tak, że winnam sie na czymś skupić, poszerzać wiedzę, rozwijać sie, to wtedy nie bedzie czasu na myslenie o tym, o czym wolalabym juz nie myslec, zrozumiem to, czego poki co pojąc mi niepodobna...
A jak Ty to widzisz ?

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 22:15 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Zagubiona napisał(a):
Iriso...
Na pytanko, czy uda mi się w końcu "wyrzucic" pewnego kogoś z głowy wyszła mi Książka.
Przesłanie ogólnie banalne, ino jak ma sie do danej sytuacji ? Ja widzę to tak, że winnam sie na czymś skupić, poszerzać wiedzę, rozwijać sie, to wtedy nie bedzie czasu na myslenie o tym, o czym wolalabym juz nie myslec, zrozumiem to, czego poki co pojąc mi niepodobna...
A jak Ty to widzisz ?

Ja, to widzę podobnie jak Ty :) Jeśli chcesz go wyrzucić ze swoich myśli, najlepszą metodą na to jest znalezienie zajęcia, które wciągnie Cię naprawdę mocno i nie będziesz mieć kiedy o nim myśleć. Właśnie ta "książka" podsuwa Ci pomysł na zainteresowanie się czymś nowym, zgłębienie wiedzy w jakieś nowej dziedzinie, uczenie się, poznawanie nowych rzeczy, nowych możliwości. Dla Ciebie będzie, to korzystne, bo nie dość, że nauczysz się czegoś nowego, to jeszcze chociaż trochę uda Ci się zapomnieć, o tym co dla Ciebie nieprzyjemne. :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2012, o 08:54 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
No proszę, robię postępy ;)
Dzięki :)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2012, o 18:47 
Kreator

Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 11:21
Posty: 65
Podziękowań: 10
Droga Iris tym razem chyba trafilam do ciebie odnosnie kart anielskich wedlug obliczen ktore przed chwilka zrobilam to na pytanie odnosnie Czy Tomasz Enrique oraz Chris beda mnie zdradzac z innymi kobietami to wyszedl mi numerek 20 czy moglabys cos wiecej napisac co to oznacza kwiet pustyni pozdrawiam Magdalena :) :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2012, o 20:07 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Przepraszam, że się wtrącę, ale niecom zaskoczona. Masz 2 (3?) facetów i zastanawiasz się, czy będą Cię zdradzać ? Trochę jakoby kpina ?

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2012, o 17:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
mwengland napisał(a):
Droga Iris tym razem chyba trafilam do ciebie odnosnie kart anielskich wedlug obliczen ktore przed chwilka zrobilam to na pytanie odnosnie Czy Tomasz Enrique oraz Chris beda mnie zdradzac z innymi kobietami to wyszedl mi numerek 20 czy moglabys cos wiecej napisac co to oznacza kwiet pustyni pozdrawiam Magdalena :) :)


No więc tak na podstawie podanych przez Ciebie liczb mogę Ci pomóc w interpretacji.
Cz T. będzie wierny w związku?
Wyszło 19. KIJ a więc może to oznaczać, że jeśli nie zaryzykujesz, to się nie dowiesz. Jeśli nawet teraz jest niewiernym facetem, to nie znaczy, że tak będzie do końca, albo, że będą jakieś zmiany. Tutaj ruch należy do Ciebie, wszystko zależy być może od tego jaką Ty będziesz partnerką.
Albo po obserwacji jego zachowania możesz, to sama wywnioskować, być może przez przypadek pomoże Ci w tym koleżanka, czy jakaś kobieta.
Cz E. będzie wierny w związku?
Wyszło 14. DZIECKO tutaj sprawa się całkiem inaczej przedstawia, ten facet ma całkiem inne wartości w życiu i raczej będzie wierny, ale również Ty jeśli chcesz z nim być wykonaj pierwszy krok, tylko pamiętaj, że to jak podejdziesz do sprawy będzie mieć wpływ na resztę wydarzeń/ na przyszłość. Zaczniesz z nim coś nowego i jeśli, ty będziesz traktować te związek serio, to on tak samo będzie do niego podchodził.
Cz Ch. będzie wierny w związku?
Wyszło 21.RÓŻDŻKA W przypadku tego Pana posłuż się swoją intuicją, wykorzystaj, to co o nim wiesz i samo wyjdzie jakim jest partnerem. Tylko pamiętaj, że każdy pod wpływem drugiej osoby może się zmienić i dużo zależy od ciebie. W sumie, to odnosi się do wszystkich trzech panów-jeśli zdecydujesz się na związek z którymś z nich.

A i jeszcze dodam, że jeśli sama robiłaś na tych wszystkich trzech panów i wyszedł Ci kwiat pustyni, to według mnie są przebłyski nadziei na wierność któregoś z nich. Wybierz któregoś, tylko rozważnie podejmuj decyzję, bo tego za Ciebie nikt nie zrobi i wtedy jeśli dobrze wybierzesz jest szansa na szczęście. Postępuj spokojnie, nie spiesz się, miłość do Ciebie przyjdzie.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, o 13:49 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Ja znów po poradę, coby zweryfikować swoje odczucia odnosnie efektu obliczanek...
Jeden Pan - błyskawica
Drugia Pan - kryształ
Jak to widzisz droga Irisko ?

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, o 14:56 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Czy mogłabym poprosić o poradę? Na pytanie jak potoczy się znajomość z pewną osobą po tej awanturze wyszła 6 (harfa). Czy to oznacza, że zejdzie wszystko na właściwą drogę i zejdziemy się?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, o 15:57 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Zagubiona napisał(a):
Ja znów po poradę, coby zweryfikować swoje odczucia odnosnie efektu obliczanek...
Jeden Pan - błyskawica
Drugia Pan - kryształ
Jak to widzisz droga Irisko ?

Witaj :)
Pan1 błyskawica tutaj myślę, że możesz dostać od niego wiadomość lub wspólni znajomi coś powiedzą na jego temat i dotrze, ta informacja do Ciebie. Tak jak w opisie błyskawicy może, to być albo dobra albo zła wiadomość i od Ciebie będzie zależeć jak ją wykorzystasz i czy w ogóle coś z nią zrobisz. Również Ty sama w najbliższym czasie możesz dojść do pewnych przemyśleń związanych z tym panem, które wpłyną na wasze dalsze relacje. Będziesz chciała to szybko załatwić, przypłynie do ciebie nowa siła, energia, która będzie Cię po prostu roznosić i będziesz chciała jak najszybciej załatwić tą sprawę.
Pan2 kryształ tutaj w relacjach z nim musisz wykorzystać swoją własną intuicję, poważnie się zastanowić czy tego na pewno chcesz i jeżeli tak, to konsekwentnie do tego dążyć. Głos serca, intuicja naprawdę będą tutaj odgrywać najważniejszą rolę i pokierują Cię na właściwą drogę. Również poprzez sen możesz dostać odpowiedź na Twoje pytanie, a nawet poprzez proste, czasami "przypadkowe" znaki odczujesz, że kierujesz się dobrą ścieżką lub że jeszcze raz powinnaś się zastanowić i na spokojnie wszystko przemyśleć.
Z zarówno jednym jak i drugim panem sytuacja będzie zależeć od Ciebie, będziesz mieć dylemat, ale jeżeli się wyciszysz, zrelaksujesz i pomyślisz na spokojnie, to na pewno podejmiesz właściwą decyzję :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL