[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: 9 Karo
PostNapisane: 25 sie 2012, o 12:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
9 Karo

Pozycja prosta: Stabilizacja finansowa. Spokój nic się nie dzieje, jest dobrze. Zyski, dochody wpływają w terminie. Otrzymasz nieduże pieniądze lub prezent albo premię.Ta karta wróży spokój i pomyślność.Kierowanie się honorem i uczciwością opłaca się.Zostaniesz doceniony i nagrodzony. Zawiadomienie urzędowe, list rozmowa. Spóźnione pieniądze nadejdą w niedługim czasie.
Odwrócona: Brak sukcesów. Pech materialny, zachwianie stabilizacji. Strata małych pieniędzy. Wydatek na prezent. Popadniesz w długi z powodu wcześniejszych zobowiązań. Bezmyślność i zarozumialstwo spowoduje niekorzystny obrót spraw. Mów mniej i na temat.


Dziewiątka Karo ma zawsze jednolite położenie i zapowiada małe pieniądze, prezent otrzymywany lub dawany przez Ciebie. Symbolizuje też stabilizacje.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")


Łączenia 9 Karo z innymi kartami (tylko do karty nr 9):
Pozostał nam jeszcze jej układ (łączenia z wcześniejszymi kartami zostały wyjaśnione wcześniej):
z Dziewiątką Pik: spotkanie w sprawach finansowych; mały zysk ze spotkania towarzyskiego.
z Dziewiątką Trefl: mały kłopot finansowy; brak pieniędzy.
(Zuzanna Śliwa- "Gdy Król pokocha Damę, czyli wróżenie z kart klasycznych")


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 9 Karo
PostNapisane: 25 sie 2012, o 12:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
DZIEWIĄTKA KARO

Dziewiątka karo, karta honorowa i szczęścia-jest symbolem zasługi i tytułów, zaszczytów, nagród i odznaczeń(orderów). Towarzystwo innych kart wróży wydarzenia następujące:
Dziewiątka karo-As kier zapowiada nowe drogi życiowe, zmianę zawodu lub posady, albo budowę nowego domu, założenie nowej firmy.
Dziewiątka karo-As karo - szczęście i pomyślność we wszelkiego rodzaju sprawach.
Dziewiątka karo-As trefl - utrata posady, bankructwo, zajęcie przez komornika. Również te dwie karty razem wróżą stopniowe pogarszanie się interesów i coraz większą nędzę.
Dziewiątka karo-As pik - otrzymanie wkrótce listu(miłosnego, od krewnych lub znajomych lub zawiadomienie w interesach), będzie zawierał wiadomości pomyślne i radosne.
Dziewiątka karo-dziesiątka kier - wróży osobie stawiającej sobie karty szczęśliwe małżeństwo. Dla pani oznacza męża bogatego, przyzwyczajonego do luksusu, lubiącego uszczęśliwiać innych, dla pana zaś oznacza ubogą, skromną, nieśmiałą, ale i mądrą i gospodarną kobietę, która wniesie szczęście do domu męża i jego rodziny.
Dziewiątka karo-dziesiątka karo - powodzenie w osiągnięciu niezależności materialnej.
Dziewiątka karo-dziesiątka trefl - zakłócenie spokoju, sprzeczka. Z naszej winy, będziemy zmuszeni ponieść pewne niepotrzebne wydatki. Te dwie karty razem są również zapowiedzią pewnej kary za obrazę w postaci krótkiego aresztu lub grzywny.
Dziewiątka karo-dziesiątka pik - daleka i długa podróż, dorobienie się pieniędzy w podróży, one dadzą szczęście i dobrobyt, zaszczyty w społeczeństwie.
Dziewiątka karo-dziewiątka kier - otrzymanie dużego posagu, lub bogate wyjście za mąż, lub tez inne korzyści materialne.
Dziewiątka karo-dziewiątka trefl - duże przykrości z powodu wydania o kimś złej opinii lub nieusprawiedliwionych zarzutów, skutkiem tego-możliwy sąd, lub kary.
Dziewiątka karo-dziewiątka pik - osoba dla której się wróży jest zazdrosna, lekkomyślna, nie pilnuje swego nosa, zajmuje się innymi, interesuje się jak kto żyje, ile ma pieniędzy itp. Nie wróży to dla niej szczęścia i majątku.
Dziewiątka karo-ósemka kier - dla osoby stawiającej sobie karty na długi okres życia powodzenie, szczęście i pomyślność we wszelkich zamiarach, na starość może w wielu instytucjach pełnić rolę członka honorowego.
Dziewiątka karo-ósemka karo - powodzenie, zyski z lokat, różne korzyści z innych źródeł.
Dziewiątka karo-ósemka trefl - nieprzewidziane wydatki z powodu choroby swojej lub kogoś z rodziny, albo strata pieniędzy na hulanki z obcymi ludźmi, niemiłe wspomnienia po tym.
Dziewiątka karo-ósemka pik - powodzenie w osiągnięciu upragnionego celu, da on szczęście i zadowolenie.
Dziewiątka karo-siódemka kier - poprawę warunków życia przez bogaty ożenek(wyjście za mąż), lub lepszą posadę.
Dziewiątka karo-siódemka karo - przymusowy wydatek na ratowanie interesu lub honoru, trudności w otrzymaniu pożyczki.
Dziewiątka karo-siódemka trefl - osoba, która nas interesuje ma skłonności do hazardu, częściej upadki niż wzloty.
Dziewiątka karo-siódemka pik - zawody i niepowodzenie we wszystkim, wobec takiej wróżby zaleca się wstrzymanie co najmniej 3 dni od rozpoczynania interesów; interesów znajomości w tym czasie zawarte będą krótkotrwałe i jeżeli osoba wtedy poznana wywrze silniejsze wrażenie-czeka nas rozczarowanie i zawód.

źródło: książka przedwojenna.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 9 Karo
PostNapisane: 29 sie 2012, o 15:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
9 Karo
Małe pieniądze, niewielkie korzyści, prezenty, opóźnienie, odkładanie spraw na później
Odwrócony 9 Karo - Ostrzega przed nieudaną transakcją finansową, albo stratami majątkowymi, łapówka, prowokacja, oszustwo, i kradzież ale to przy, pikach.

źródło: Internet

9 KARO
Wszystko jest zaburzone, opóźnione. Plany będziesz musiała przełożyć na później. wykorzystaj ten czas,patrząc na swoje problemy z innej strony.
Obrazek

źródło: czasopismo Claudia.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 9 Karo
PostNapisane: 30 sie 2012, o 00:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
9 Karo

SYMBOLIKA:
Małe pieniądze, prezenty, spokój, stabilizacja materialna,
ZNACZENIE:
Korzyści finansowe, zabezpieczenie materialne, spokój finansowy
DODATKOWE CECHY:
Honor, ambicja

Połączenia 9 Karo
z 9 pik – spotkanie w sprawach finansowych.
z 9 trefl – kłopot finansowy, brak pieniędzy.

Dziewiątka Karo to intrygująca karta, która oznacza, że spełnią się życzenia naszego klienta lub klientki. Jednak nie zawsze uważa się ją za kartę pozytywną. Na przykład w Szkocji nazywa się ją „przekleństwem Szkocji”, gdyż w 1692 roku earl Stairu wykorzystał ją do przekazania zaszyfrowanej wiadomości przed zdradziecką masakrą Glencoe.
Pani Lenormand także uważała, że to niebezpieczna karta. Na ścianach jej wspaniałej poczekalni wisiało wiele dużych obrazów. Na jednym z nich wróżka Lenormand wskazywała palcem właśnie na Dziewiątkę Karo, patrząc jednoczenie na młodego oficera. Był nim generał Charles de la Bedoyere, którego egzekucja miała miejsce w 1815 roku. CO ciekawe, Cyganki interpretują tę kartę jako oznakę oszustwa i nieuczciwości.
Z uwagi na owe negatywne konotacje, ważne, by klient życzył sobie czegoś wartościowego i szlachetnego. Frywolne lub samolubne życzenia mogą się zwrócić przeciwko niemu.

źródło: Internet i R. Webster „Wróżenie z kart dla początkujących”.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL