[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kapturowiec
PostNapisane: 23 lip 2013, o 18:59 

Dołączył(a): 23 lip 2013, o 18:42
Posty: 2
Podziękowań: 0
Czy mógłbym prosić o objaśnienie czym jest kapturowiec? Jak byłem kilka miesięcy temu u bioenergoterapeutki na oczyszczeniu to powiedziała mi, że m.in. przyczepił się do mnie kapturowiec.
Co to takiego i jaki ma na nas wpływ?
Z góry dziękuję.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kapturowiec
PostNapisane: 23 lip 2013, o 19:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 19:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
http://channelingindygo.blogspot.com/20 ... owiec.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2013, o 21:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 21:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
mam poważne wątpliwości czy chodzi o ten sam rodzaj bytów. ;q


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2013, o 13:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 07:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Kapturowiec, a inaczej Kapturnik Szary (jest kilka gatunków) to skrzyżowanie mokrego szczura z łachmanami. A tak na poważnie - wygląda jak żebrak ubrany w strzępy ubrań, śmierdzi, wywala jęzor długi na łokieć. Na szczęście tylko groźnie wygląda. Nazwa jest stąd, że jego czaszka ma inny kształt i jest pokryta szarą skórą opadającą na plecy co wygląda nieco jak kaptur kobry tylko mniej okazale.

Co robi... żywi się odpadkami mentalnymi. Wszystkie myśli pełne gniewu/smutku/rozpaczy - to on i jemu podobni żrą ten pokarm. Nie stanowi dużego zagrożenia. Jestem typem samotnika. Dogadać się z nim nie ma nawet po co bo nawet jeśli to i tak wykona wszystko źle.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kapturowiec
PostNapisane: 2 sie 2013, o 17:47 

Dołączył(a): 23 lip 2013, o 18:42
Posty: 2
Podziękowań: 0
Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL