Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kąpiel
PostNapisane: 12 maja 2013, o 00:26 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Sny bezpośrednio związane z wodą są powiązane z emocjami, najskrytszymi pragnieniami i uczuciami głębokimi i prawdziwymi.

Śnić, że bierzesz kąpieli oznacza oczyszczenie zewnętrzne i wewnętrzne. Zmywasz z siebie trudne czasy i wspomnienia. Ten sen oznacza pozbycie się starych idei, pojęć, opinii i negatywnych zdań, poglądów innych ludzi ze swojego życia. Sen może być skierowany w stronę miłości, przebaczenia i uzdrowieniu własnego ciała.

Śnić, że widzisz w kąpieli kogoś innego sugeruje, że szukasz bliższego kontaktu z tą osobą, chcesz być bliżej niej i nawiązać z nią więź emocjonalną. Ten sen oznacza również, że chcesz odnowić kontakt z osobą, którą obserwujesz.

Jeśli woda w wannie jest gorąca, ukazuje pragnienie oczyszczenia, aby pozbyć się instynktów bazowych. W tym przypadku emocje są zrównoważone. Ten sen odzwierciedla potrzebę wewnętrznej harmonii, które doprowadzą do spełnienia i spokoju swoich związkach.
Natomiast, gdy woda w wannie jest zimna, brudna lub błotnista jest to zapowiedź ewentualnych błędów związanych z uczuciami - zły wybór partnera. Wskazuje na nieuczciwość, zazdrość i zawiść.

Obrazek

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL