[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kamienie
PostNapisane: 13 maja 2013, o 18:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Kamień ma silną symbolikę i niesie ważną wiadomość. Już od czasów starożytnych dla różnych kultur, kamienie oznaczały wiadomości lub zostały przypisane, im ważne symbole.
Kamień symbolizuje siłę i wytrzymałość, emocjonalny chłód i obojętność. Zobaczenie kamieni w swoim śnie symbolizuje siłę, jedność i nieustępliwość. Aby znaleźć dodatkowe znaczenia warto sobie przypomnieć, jaki kształt, strukturę i kolor miały kamienie pojawiające się w śnie.

Jeśli kamienie są szorstkie, to oznacza problem w rozpoznawaniu i rozwoju swojej własnej tożsamości. Częścią tego zadania jest również uświadomienie sobie swojej podświadomości i myśli stłumione.

Śnić, że widzisz ostre i spiczaste kamienie, oznacza, to , że szukasz własnej tożsamości. To poszukiwanie przeniesie Cię do ukrytej części swojej osobowości, której jesteś zupełnie nieświadomy.

Widzieć znaki wyryte w kamieniu sen sugeruje, że posiadasz silną osobowość, jesteś nieugięty i wiesz co chcesz osiągnąć. Wyryte znaki symbolizują Twoje cele, które głęboko są w Tobie zakorzenione.

Jeśli śnisz o kamieniach, które są ułożone na kształt jakiejś konstrukcji, przyjmij ten sen jako zapowiedź konsolidacji w swoich bezpośrednich projektów. Masz siłę niezbędną do wykonania wszelkich prac, w, które jesteś zaangażowany, ale do tego potrzebna jest wytrwałość i cierpliwość oraz pracowitość i sumienność i te właśnie cechy musisz w sobie rozbudzić.

Widzieć, we śnie, że kolekcjonujesz kamienie kierujesz się w życiu błędnymi przekonaniami, Twoje zachowanie i postawa czasami jest zbyt egoistyczna, cechuje Cię upór i nieustępliwość.

Widzieć kamienie na ulicy, oznacza, że możesz napotkać wiele przeszkód i utrudnień w najbliższej przyszłości.

Jeśli śnisz o ziemi pokrytej kamieniami, które zakłócają obraz wykazuje, to odporność na zmiany, brak elastyczności dostosowania się do sytuacji.

Widzieć ścieżkę wyłożoną kamykami lub żwirem lub widzieć kamień jako przejście przez rzekę, masz skłonność do podejmowania nowych rzeczy i pokonywania przeszkód, które pojawiają się w Twoim ziemskim życiu.

Śnić, że idziesz ścieżką wyłożoną kamieniami, oznacza, że ​​trzeba brać życie krok po kroku, aby osiągnąć swoje cele. Z drugiej strony, może sugerować, że należy podjąć pewne kroki, aby osiągnąć swój cel. Musisz psychicznie śledzić swoją wycieczkę marzeń.

Śnić, że masz przy sobie worek kamieni odnosi się, to do Twojej wewnętrznej siły i męstwa, sugeruje, że masz to z siebie wyzwolić i ujawnić innym. Sen oznacza również, że kurczowo trzymasz się swoich przekonań i poglądów, nie próbujesz nic zmieniać, a także nie chcesz spojrzeć, inaczej na otaczający Cię świat.

Śnić, że Twoje kamienie zostały skradzione jest to informacja, że w niedługim czasie coś stracisz, coś, na czym Ci zależy. Można powiedzieć, że taki sen jest ostrzeżeniem przed zbliżającą się kradzieżą.

Śnić, że jesteś obrzucany kamieniami sugeruje, że masz tendencję do patrzenia na wady i braki u innych osób oraz wytykanie, im ich błędów. Nie dostrzegasz swoich wad, nie próbujesz nad nimi pracować, tylko w pierwszej kolejności rażą Cię w oczy skazy innych.

Widząc siebie, kiedy rzucasz kamieniem w kogoś, to znaczy, że w rzeczywistości tą osobę krytykujesz i popętasz, nie lubisz jej, rywalizujesz z nią i pałasz do niej nienawiścią.

Kiedy śnisz, że Twoje marzenia lub rzeczy materialne zostały przekształcone w kamienie oznacza to , że popadłeś w rutynę. Nie robisz tego, co naprawdę chcesz robić i co lubisz. Z góry zakładasz, że nie ma wyjścia z trudnej sytuacji lub relacji, nie podejmujesz walki, poddajesz się, jesteś bierny.

Jeśli we śnie widzisz, że ktoś zmienił się w kamień, to oznacza trwałość i długowieczność. Być może czujesz, że masz wystarczająco dużo czasu na rękach i wszystko, co zaplanowałeś zdążysz zrobić.

Kiedy śnisz o dużej ilości kamieni szlachetnych, czyli znaczy, to , że będziesz chwalony i podziwiany w swojej pracy, docenią Cię i przez chwilę będziesz błyszczał wśród swoich współpracowników.

Obrazek


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL