[ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 cze 2014, o 10:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Osoby, które zagladaja do klasykow wiedza że wybieram sie na urodziny dziecka znajomych. zastanawiam sie czy przyjdzie równiez osoba, której towarzystawa bym sobie nie zyczyła.

Czy X przyjdzie na jutrzejsze urodziny?

Walet kier As trefl odw. 9 karo odw.

Wydaje mi sie że ma inne plany i nie przyjdzie , nie chce wydac kasy na prezent.

To dobrze :) jutro weryfikacja :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2014, o 11:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 17:22
Posty: 106
Podziękowań: 44
a według mnie ta osoba przyjdzie na te urodziny. Po pierwsze przewaga czerwonych kart a po drugie walet kier to przecież spotkanie w gronie przyjaciół więc do spotkania dojdzie. As trefl może być zwiastunem problemu jaki się pojawi wraz z obecnością tej osoby a 9 karo może mówić o niekorzystnym obrocie spraw dla ciebie , bo przecież nie chcesz spotkać tej osoby. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2014, o 06:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
O nie, myslalam ze sobie odpusci :-s
dziękuje tatiano :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2014, o 19:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Cytuj:
a według mnie ta osoba przyjdzie na te urodziny. Po pierwsze przewaga czerwonych kart a po drugie walet kier to przecież spotkanie w gronie przyjaciół więc do spotkania dojdzie. As trefl może być zwiastunem problemu jaki się pojawi wraz z obecnością tej osoby a 9 karo może mówić o niekorzystnym obrocie spraw dla ciebie , bo przecież nie chcesz spotkać tej osoby. :)


Miałas racje osoba , której spotkać nie chciałam jednak na urodzinach sie pojawiła.Nie byłam z tego faktu zadowolona i..na wzajem , co było widac , nie zamieniłam z nia ani jednego słowa. Po pół godzinie się zmyła wymawiając sie bolem głowy czy czyms podobnym. Reszta pobytu u znajomych mineła w bardzo przyjemnej atmosferze i teraz sie ciesze ze tam poszłam bo bylo naprawde fajnie :)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL